IT, Askim MOS / Grimmered MOS minitour 3

Uppdaterad: 2016-10-09   14:34Hämta nya sidor automatiskt
Tävlingen slutförd:
Vi gratulerar Jens Bergström Askim BGK till totalsegern.

Resultat


Ungdom pojkar | Ungdom flickor | Oldtimers damer | Oldtimers herrar | Herrar | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

Ungdom pojkar
Plac Namn Klubb V1 V2 V3 V4 Snitt Diff Tot
1 Alexander Njord Gullbergsbro BGK 38 35 32 45 37,5 13 150
2 Alexander Carlsson Gullbergsbro BGK 45 42 43 44 43,5 3 174
3 Oliver Carlsson Gullbergsbro BGK 45 47 48 48 47,0 3 188
4 Vincent Wessberg Gullbergsbro BGK 45 46 51 59 50,3 14 201
5 Hampus Simonsson Gullbergsbro BGK 46 47 54 57 51,0 11 204
6 Erik Alheid Gullbergsbro BGK         0,0 0 0 Ej till start


Ungdom pojkar | Ungdom flickor | Oldtimers damer | Oldtimers herrar | Herrar | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

Ungdom flickor
Plac Namn Klubb V1 V2 V3 V4 Snitt Diff Tot
1 Ester Eriksson Gullbergsbro BGK 51 49 54 52 51,5 5 206
2 Elin Alheid Gullbergsbro BGK 60 57 54 46 54,3 14 217
3 Isabell Möller Gullbergsbro BGK 52 69 43 61 56,3 26 225


Ungdom pojkar | Ungdom flickor | Oldtimers damer | Oldtimers herrar | Herrar | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

Oldtimers damer
Plac Namn Klubb V1 V2 V3 V4 Snitt Diff Tot
1 Ulla Forsman Askims BGK 36 37 31 37 35,3 6 141
2 Linda Lundberg Gullbergsbro BGK 40 37 39 39 38,8 3 155


Ungdom pojkar | Ungdom flickor | Oldtimers damer | Oldtimers herrar | Herrar | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

Oldtimers herrar
Plac Namn Klubb V1 V2 V3 V4 Snitt Diff Tot
1 Erik Hirmas Gullbergsbro BGK 32 36 30 31 32,3 6 129
2 Roger Njord Gullbergsbro BGK 32 34 36 32 33,5 4 134
3 Mats Eisenschmidt Askims BGK 37 34 33 31 33,8 6 135
4 Reine Njord Gullbergsbro BGK 35 33 33 35 34,0 2 136
5 Tomas Sennerby Gullbergsbro BGK 36 37 34 30 34,3 7 137
6 Kari Hakala Gullbergsbro BGK 35 36 33 35 34,8 3 139
7 Anders Lönnkvist Kungälvs BGK 34 36 36 35 35,3 2 141
8 Jens Bergström Askims BGK 35 38 34 35 35,5 4 142
9 Per Aronsson Gullbergsbro BGK 37 39 35 32 35,8 7 143
10 Said Morell Askims BGK 36 34 40 38 37,0 6 148
11 Stefan Myrnes Göteborg BGK 37 38 37 38 37,5 1 150
12 Jan Westlin Gullbergsbro BGK 37 39 40 38 38,5 3 154
13 Bengt Lund Gullbergsbro BGK 39 36 43 38 39,0 7 156
14 Joel Eriksson Gullbergsbro BGK 40 38 44 36 39,5 8 158
15 Ralf Englund Göteborg BGK 44 48 43 40 43,8 8 175


Ungdom pojkar | Ungdom flickor | Oldtimers damer | Oldtimers herrar | Herrar | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

Herrar
Plac Namn Klubb V1 V2 V3 V4 Snitt Diff Tot
1 Robert Skyttberg Askims BGK 38 35 35 38 36,5 3 146
2 Andreas Carlsson Askims BGK 39 39 37 35 37,5 4 150
3 Christian Lundberg Gullbergsbro BGK 39 37 36 39 37,8 3 151
4 David Gustavsson Askims BGK 38 43 38 36 38,8 7 155
5 Karl Gadd Gullbergsbro BGK 39 37 40 40 39,0 3 156
6 Anton Josefsson Gullbergsbro BGK 42 41 38 42 40,8 4 163
7 Mathias Jakobsson Gullbergsbro BGK 38 33 37   36,0 5 108 Brutit


Ungdom pojkar | Ungdom flickor | Oldtimers damer | Oldtimers herrar | Herrar | Rak lista | Banstatistik | Flest spik i rad

Denna tävling hanteras av Bangolf Arena version 2.0.6 2016-02-16