Släktforskare

Följande länkar gäller företrädesvis släktforskare med egen hemsida med unik adress och utredning av den egna släkten i form av antavla e.d. Församlingarna är ett urval av de mest representativa för forskaren ifråga. Använd sökfunktionen i din webbläsare för att finna de församlingar du är intresserad av nedan. Klicka sedan på forskarens namn.

Forskare

Församlingar

Adolfsson, Agne

Degerfors Fellingsbro Grythyttan Karlskoga Knista Kvistbro Nysund

Alexandersson, Irma

Anundsjö Bodum Dorotea Fjällsjö Hammerdal Junsele Ramsele Själevad Ström Tåsjö

Algotsson, Siri

Stensele

Almberg, Lars-Erik

Bollnäs Bällefors Dalby Ekby Flistad Gårdeby Hanebo Knivsta Lunda Malung Ockelbo Ramsta Segersta Söderala Södra Sandsjö Tingsås Ullervad Undenäs Vreta kloster Västra Husby Östra Ryd

Almqvist, Peter

Borås Daretorp Forshem Fosie Hedemora Hyllie Ljungby Sandhem Stenberga Stora Hammar Söderåkra Ulricehamn Virserum Västra Broby

Anderberg, Yvonne och Bo Brunzell

Alster Blomskog Borgvik Brattfors Brunskog Filipstad Färingtofta Gillberga Glava Glumslöv Grums Hasslösa Härslöv Karlstad Kristinehamn Kvistofta Landskrona Lomma Långserud Mo Nordmark Nössemark Perstorp Raus Reslöv Riseberga Rudskoga Silbodal Sillerud Skillingmark Stavnäs Steneby Stora Kil Sunne Svalöv Svanskog Vadstena Varnum Visnum Väse Älgå

Andersson, Berne

Ausås Bräkne-Hoby Gårdveda Hästveda Ivetofta Kristdala Mjällby Målilla Näsum Rya Strövelstorp Trolle-Ljungby Våxtorp Väsby Örkelljunga

Andersson, Bert-Inge

Arrie Bunkeflo Börringe Fosie Gammalstorp Glostorp Hyllie Hököpinge Jämshög Kyrkhult Mölleberga Näsum Oxie Röke Svedala Södra Sallerup Sölvesborg Tygelsjö Västra Klagstorp Västra Skrävlinge Ystad Örkened

Andersson, Birgit

Avesta Dagsberg Folkärna Hedemora Hietaniemi Karbenning Kila Möklinta Nederkalix Norberg Norrköping Ore Ovanåker Ramsberg Ringarum Råneå Sala Skinnskatteberg Skönberga Sundborn Söderbärke Tryserum Västanfors Västra Ed Örtomta Östra Ryd Överkalix Övertorneå

Andersson, Gunn

Bälinge Dunker Flen Grythyttan Hällestad Julita Lilla Malma Lilla Mellösa Regna Ripsa Risinge Ronneby Runtuna Svärta Tunaberg Tystberga Västra Vingåker Årdala Ärla

Andersson, Göran

Gammalkil Malexander Mjölby Rappestad Rengsjö Sjögestad Ulrika Vikingstad

Andersson, Helena

Björsäter Gammalkil Kisa Linköpings domkyrkoförsamling Ludgo Malexander Nykil Ulrika Västra Eneby Åtvid

Andersson, Johnny

Avesta By Dunker Enhörna Folkärna Garpenberg Gryt Möklinta Vårdinge Västerfärnebo Överenhörna

Andersson, Kurt

Alnö Anundsjö Burträsk Bygdeå Grundsunda Gudmundrå Högsjö Lövånger Nordmaling Nysätra Robertsfors Skellefteå Sävar Umeå Vibyggerå

Andersson, Lars

Anundsjö Bjurholm Fredrika Lycksele Vilhelmina Åsele

Andersson, Lennart

Bollebygd Färed Fässberg Göteborgs Kristine Hult Hyssna Höreda Hörup Jönköpings Kristina Jörlanda Kareby Lavad Morlanda Onsala Romelanda Skepplanda Solberga Spalösa Tanum Uddevalla Valleberga Varberg Vinslöv Vänersborg Ås Öckerö Örby Örgryte

Andersson, Marie

Litslena Långtora Norrbärke Skultuna Svinnegarn Söderbärke Tillinge Tortuna Veckholm Vittinge Vårfrukyrka Väring Älvdalen

Andersson, Mattias Barkarö Bettna Björksta Björkvik Björnlunda Breared Dillnäs Dingtuna Dunker Fläckebo Frustuna Gryt Gåsinge Halla Haraker Hubbo Karbenning Kila Kristdala Kungsåra Kättilstad Lerbo Lilla Malma Lilla Mellösa Lundby Misterhult Nederkalix Nedertorneå Norrby Ovansjö Pelarne Ramnäs Romfartuna Sankt Ilian Simtuna Snöstorp Stora Malm Svedvi Tillberga Tillinge Trönninge Tuna Vadsbro Vena Vårdnäs Åker Överkalix Övertorneå
Andersson, Monica Färnebo Grebo Leksand Nykil Ulrika Vist Åtvid

Andersson, Patrik

Askeryd Delsbo Fröjered Fuxerna Gagnef Godegård Grinneröd Gärdhem Habo Hardeberga Hjärtum Ingatorp Lane-Ryr Lyngby Misterhult Mönsterås Norrala Oxie Skäfthammar Spekeröd Ucklum Vassända-Naglum Visnum Ålem

Andersson, Peter

Bergö Edebo Färnebo Grythyttan Gudmundrå Hamrånge Hille Häverö Jumkil Skuttunge Stavby Söderby-Karl Tuna Ununge Ytterlännäs

Andersson, Raymond

Angarn Björsäter Dagsås Eggby Erska Forshem Fullösa Gösslunda Kestad Kinne-Vedum Lidköping Medelplana Otterstad Råda Stockholms Hedvig Eleonora Strö Sunnersberg Tådene Varnhem Österplana

Andersson, Robert

Bodsjö Borgsjö Brunflo Bräcke Ekeby Fornåsa Heda Kyrkås Marieby Revsund Rödön Vallerstad

Andersson, Therese

Avaskär Bredsätra Gärdslösa Högsrum Jämjö Kristianopel Löt Persnäs

Anell, Johan

Bo Ekeby Floda Häradshammar Julita Kuddby Lerbo Regna Skedevi Sköldinge Svennevad Viby Västra Vingåker Östra Vingåker

Antonsson, Anneli och Erret, Peter

Lima Särna Transtrand Älvdalen

Apelfors, Gunnar

Asker Dingtuna Enköpings-Näs Fläckebo Gamleby Gladhammar Haraker Hidinge Hjorted Häradshammar Knista Kvistbro Lofta Romfartuna Rytterne Svinnegarn Säby Tryserum Tysslinge Tärna Törnsfall Västra Ed Östra Ed

Arnarp, Aina

Dannemora Faringe Hökhuvud Morkarla Rasbo Rasbokil Skuttunge Stavby Tuna Vendel Ärentuna Österlövsta

Arnesson, Kjell

Alster Attmar Berg Bodsjö Bollnäs Borgsjö Brunflo Bräcke Ekshärad Fryksände Frösö Färila Gillhov Gräsmark Hackås Haverö Håsjö Hällesjö Indal Klövsjö Lekvattnet Ljusdal Ljusnedal Lockne Myssjö Njurunda Ny Oviken Ramsjö Revsund Rätan Skön Sundsjö Sundsvall Sunne Sveg Timrå Torp Tuna Vemdalen Vitsand Ytterhogdal Åsarne Älvros Östersund Östmark Överhogdal

Arnholm, Bo och Anders

Alingsås Brevik Ekeskog Edestad Grevbäck Hakarp Hjälmseryd Hovby Hycklinge Hällestad Kisa Kyrkefalla Lidköping Malexander Markaryd Mölltorp Norra Härene Ransberg Risinge Råda Saleby Skofteby Sävare Taxinge Tidersrum Törnsfall Uvered Virestad Västra Eneby Västra Torsås Åker

Asmundsson, Håkan

Gamleby Lackalänga Linköpings Sankt Lars Norrvidinge Sillstad Stora Harrie Tirup Tjärstad Vallkärra Virke Vist Vårdnäs Västervik

Asp, Kerstin

Alster Boda Brunskog Ekshärad Gryt Gräsmark Karlstad Knutby Lysvik Mangskog Nyed Råda Sunne Torsåker Valbo Varnum Visnum Årsunda Älvkarleby Ölme

Asplund, Håkan

Burträsk Bygdeå Ekebyborna Gammalkil Hällestad Lönneberga Normlösa Nykil Nysätra Nässja Pelarne Skellefteå Stjärnorp Strå Sya Tjällmo Undenäs Veta Vikingstad Vimmerby Vånga Västerlösa Örberga Östra Skrukeby

Axelson, Susanne Djursdala Eker Gryt Grythyttan Hannäs Hällefors Kaga Karlskoga Nordmark Norrköping Sjogerstad Skedevi Säbrå Veta Ånsta-Längbro Älvsbacka

Axelsson, Björn och Eva

Asker Bredared Glimåkra Hällesjö Karlskoga Lit Loshult Näs Ornunga Osby Älvdalen Örkened

Axelsson, Roger

Arnäs Döderhult Fliseryd Högsby Kristdala Mörlunda Nordmaling Själevad Vena

Axling Fängström, Mona

Hamrånge Ockelbo Orsa Ådals-Liden

Axtelius, Anita

Agunnaryd Billeberga Floda Forssa Högseröd Kolbäck Länna Näshult Saxtorp Sköldinge Sura Säter Vansö Virestad Virserum Örtofta

Bagge, Lennart

Bjärtrå Fagered Göteborg Källsjö Ljungby Marstrand Myckleby Teda Uddevalla Ullared Varberg Vänersborg Västra Tunhem

Baktoft Jakobsen, Allan

Bällefors Godegård Grevbäck Göteryd Götlunda Hjälstad Horn Hova Ignaberga Kyrkefalla Norra Sandby Norra Åkarp Oderljunga Osby Ramundeboda Ransberg Röke Stoby Traryd Undenäs Varola

Bank, Magnus

Acklinga Baltak Daretorp Dimbo

Bardun, Göran

Björklinge By Edebo Fuglie Harbo Husby-Lyhundra Håslöv Högfors Malingsbo Norberg Norrbärke Ramsberg Rimbo Skederid Söderbärke Tegelsmora Viksta Österlövsta

Basilier, Henrik

Byske Husby-Rekarne Skellefteå

Behrendtz, Barbro

Askersund Björkeberg Björsäter Dalhem Finnerödja Grevbäck Gärdserum Hammar Hannäs Hällestad Kvillinge Kärna Ledberg Ljung Ljusnarsberg Motala Nykil Ramsberg Rappestad Sankt Lars Skärkind Tidersrum Tjällmo Törnevalla Ulrika Undenäs Vreta kloster Västra Stenby Yxnerum Åtvid

Bengtsson, Britt Ask Billinge Torrlösa

Bengtsson, Gunnar

Björkvik Skånes-Fagerhult Visingsö Vittsjö Örkelljunga

Bengtsson, Johnny

Skövde Sunne

Bengtsson, Per-Olof och Sagnert, Kerstin

Allerum Annelöv Asarum Asmundtorp Backaryd Billeberga Borgeby Borlunda Bosarp Bosjökloster Bräkne-Hoby Dagstorp Dalby Ekeby Eslöv Fjelie Flädie Fosie Frillestad Gudmuntorp Harlösa Hultsjö Hurva Hällaryd Härslöv Hässlunda Hög Högseröd Höör Kävlinge Lilla Harrie Linneryd Lomma Lund Löddeköpinge Norra Sandby Norra Skrävlinge Norrvidinge Raus Reslöv Revinge Riseberga Ronneby Sankt Peters kloster Silvåkra Stehag Stenestad Stoby Stora Harrie Stävie Södervidinge Tingsås Tjörnarp Urshult Uråsa Vadensjö Vallkärra Vankiva Virke Väckelsång Västra Hoby Västra Karaby Västra Sallerup Åryd Älmeboda Öljehult Örja Örtofta Östra Karaby

Berg, Leif Roger

Bjärtrå Norberg Säter Söderbärke

Bergendorff, Jan och Gitte Høstbo

Berga Essunga Karlskrona Synnerby Tving

Bergenholtz, Birger

Algustboda Almby Berga Bondstorp Filipstad Färila Hovmantorp Järbo Linneryd Långasjö Ryssby Södra Sandsjö Västerås Älmeboda Östra Torsås

Bergkvist, Anita och Per

Bäve Forshälla Herrestad Mörlanda Stala Svarteborg Torp Uddevalla Valla

Bergkvist, Elisabet och Lars

Alingsås Allerum Alunda Ausås Bogen Brunnby By Eda Farhult Film Fleninge Folkärna Fridlevstad Fryksände Förkärla Gingri Gräsmark Gunnarskog Gunnilbo Hasslö Hemsjö Hishult Hållnäs Jonstorp Karbenning Kattarp Kolsva Kropp Köla Listerby Malung Mangskog Mora Morkarla Möklinta Norberg Nårunga Oderljunga Orsa Rya Röke Sandhult Skånes-Fagerhult Skäfthammar Strövelstorp Sturkö Sunne Tolfta Torhamn Torpa Töllsjö Undersvik Valö Viken Vittsjö Välinge Väsby Västanfors Västerfärnebo Västervåla Västland Älvkarleby Älvdalen Ödenäs Örkelljunga Österlövsta Övergran

Berglind, Peggy

Bettna Husby-Oppunda Järna Kila Kyrkefalla Lunda Möklinta Mölltorp Norberg Norra Fågelås Norrbärke Säterbo Söderbärke Södra Fågelås Västanfors Årsunda Österfärnebo

Berglund, Anita

Anundsjö Bjursås Burträsk Ed Fjällsjö Hammerdal Junsele Mora Norra Ny Norrbärke Näskott Ockelbo Orsa Resele Sidensjö Söderå Vinäs Ådals-Liden Åsele

Berglund, Björn

Jörn

Berglund, Daniel

Backaryd Brandstorp Dimbo Flistad Hassle Hjälmseryd Hylletofta Kymbo Kälvene Lyrestad Mönsterås Mörlunda Pjätteryd Ryssby Sandhem Sandseryd Valstad Yllestad Ålem Ödestugu

Bergman, Kenneth

Arbrå Bollnäs Ekshärad Enånger Flo Fryksände Grangärde Gräsmark Gåsborn Hamrånge Hanebo Hällefors Idenor Järvsö Källby Lima Lysvik Mo Nedre Ullerud Nianfors Njutånger Norrala Norra Ny Ockelbo Rengsjö Råda Segersta Skog Sunne Säfsnäs Särestad Söderala Söderhamn Trönö Täng Åmot Östmark Östra Ämtervik Övre Ullerud

Bergman, Martin

Alfta Almby Alnö Alsen Anundsjö Arnäs Attmar Barsebäck Berg Bergsjö Bjärtrå Bodsjö Bodum Boo Borgsjö Borgvattnet Boteå Brandstad Brunflo Bureå Burträsk Börrum Degerfors Dorotea Duved Dyringe Edsele Fjällsjö Fors Frösö Föllinge Gideå Graninge Grundsunda Gudmundrå Hackås Hallen Hammerdal Hede Hedvig Eleonora Helgum Holm Håsjö Häggenås Hällesjö Härnösand Hässjö Högsjö Indal Junsele Kall Klövsjö Kyrkås Landskrona Liden Lillkyrka Lit Ljusnedal Ljustorp Lockne Lycksele Långsele Lövånger Mo Myssjö Njurunda Nora Nordingrå Nordmaling Norsjö Nyhem Nätra Offerdal Oviken Olaus Petri Pajala Piteå Ragunda Ramsele Resele Revsund Råneå Rätan Rödön Selånger Själevad Skellefteå Skorped Skön Sollefteå Spånga Stora Köpinge Ström Strömsund Stugun Stöde Sundsjö Sundsvall Sunne Sveg Sventorp Säbrå Torp Tuna Tännäs Undersåker Ytterlännäs Ådalsliden Ås Örebro Östersund

Bergstrand, Catrine och Torné

Agunnaryd Angerdshestra Arby Blackstad Bolshög Bondstorp Bottnaryd Bräkne-Hoby Burlöv Floda Fosie Furingstad Grönby Gunnilbo Gärdserum Gärdslöv Hammarlunda Hamneda Hannäs Harlösa Hishult Hästveda Kverrestad Kånna Landskrona Limhamn Ljungby Lofta Långemåla Lövestad Markaryd Moheda Mulseryd Möllevången Nöttja Odensvi Onslunda Ormesberga Pjätteryd Romfartuna Sankt Laurentii Skanör Skartofta Skegrie Skurup Spjutstorp Svenstorp Södra Ljunga Tomelilla Tranås Trelleborg Tryde Tryserum Tävelsås Ukna Ullstorp Vallby Våxtorp Västervåla Västra Skrävlinge Ör Östra Ed Östra Hoby Östra Nöbbelöv Östra Tommarp Östra Torp Östra Torsås

Bergström, Björn och Ann Britt

Alanäs Björnlunda Byarum Dannemora Dorotea Edebo Ekshärad Film Fryksände Funbo Gammalkil Grythyttan Gåsborn Gällaryd Hammerdal Hanebo Husby-Sjutolft Junsele Järnboås Karlskoga Kisa Kättilstad Linköping Lit Ludgo Lungsund Malexander Mo Mora Nora Norra Vi Nyed Nykil Ransäter Rasbo Rystad Rö Sankt Lars Sjögestad Skeda Skog Sköldinge Slaka Sollerön Spelvik Stavby Ström Sunne Söderala Tidersrum Tjärstad Torsång Tysslinge Tåsjö Vendel Viker Villstad Vist Vårdnäs Västerljung Västra Eneby Öja Östmark

Bergström, Håkan

Hietaniemi Jukkasjärvi Karl Gustav Korpilombolo Lövånger Nederkalix Pajala Piteå Råneå Överkalix Övertorneå

Bergström, Håkan och Hassel, Gun

Almunge Alster Björneborg Borås Brandstorp Bro Dannemora Daretorp Ed Edsberg Frykerud Fryksände Funbo Hångsdala Karlskoga Kristinehamn Kvistbro Lekeryd Lur Malexander Malmbäck Naverstad Nedre Ullerud Näs Rasbo Rasbokil Rudskoga Salem Skarstad Skee Slöta Smula Stigtomta Suntak Tranemo Vadsbro Valö Viby Visnums-Kil Väderstad Västerljung Ånimskog Åsarp Öggestorp Östhammar Östmark

Berlin, Rolf

Askum Björlanda Bokenäs Fiskebäckskil Gullholmen Hede Hjorted Jörlanda Klövedal Käringön Lyse Lysekil Långelanda Mollösund Morlanda Myckleby Röra Skaftö Stala Stenkyrka Säve Tegneby Torp Valla

Berndtsson, Hans

Norra Mellby Södra Mellby Vinslöv Vitaby

Bernes, Claes

Algustboda Brönnestad Bäckaby Drev Dädesjö Eke Ekeberga Fridlevstad Gryt Hemmesjö Herråkra Hornaryd Karlskrona Lenhovda Linneryd Ljuder Matteröd Nottebäck Nättraby Nöbbele Sjösås Skatelöv Stoby Älmeboda

Bertilsson, Björn

Bollnäs Enåker Esterna Floda Huddunge Kristvalla Lindesberg Lysvik Madesjö Möklinta Nora Näs Odensvi Ore Ramsberg Sala Sundborn Sunne Västerlövsta Växjö Ålem

Betzén, Anna-Carin

Klövedal Rönnäng Stenkyrka Valla

Bilde, Anne-Marie och Steen Bilde-Christensen

Backaryd

Birgestrand, Britt-Mari

Bodarp Bräkne-Hoby Färlöv Hammarlunda Hjortsberga Håslöv Lilla Slågarp Norra Åkarp Nosaby Ronneby Räng Simlinge Skatelöv Skegrie Västra Alstad Västra Vemmerlöv Östra Tommarp Östra Vemmerlöv

Bjurestrand, Bill

Anderstorp Björsäter Burseryd Båraryd Film Forsheda Färgaryd Gislaved Gnosjö Gunnarp Göteborg Halmstad Kristinehamn Kulltorp Källeryd Kävsjö Leksberg Långaryd Mariestad Morkarla Stengårdshult Sundsvall Sånga Södra Sandby Söne Valö Villstad Åsenhöga Österby bruk

Bjurman, Kjell och Forsberg, Margareta

Alfta Alnö Altuna Annefors Arbrå Attmar Avesta Bergsjö Bergvik Bjursås Bjuråker Bollnäs Burlöv By Dillnäs Enviken Falun Fellingsbro Film Fågelfors Färila Gnarp Grytnäs Gullabo Gävle Hamrånge Hanebo Hedemora Hofors Högsby Järvsö Karlskrona Katrineberg Kila Leksand Lillhärdal Lingbo Ljusdal Ljusne Los Malung Mo Mora Målilla Nederluleå Njurunda Nora Norberg Norns bruk Norrala Norrbärke Ockelbo Ore Orsa Ovansjö Ovanåker Ragunda Ramnäs Revsund Rättvik Sandviken Segersta Selånger Skinnskatteberg Skog Stora Kopparberg Stora Tuna Sunne Svabensverk Svartnäs Svärdsjö Söderala Söderhamn Timrå Tjärstad Torp Torsåker Undersvik Valbo Vallby Vena Voxna Västerlövsta Ål Åmot Älvkarleby Örnsköldsvik Österfärnebo

Bjärrenholt, Eddie

Fasterna Roslags-Bro Väddö

Björklund, Birgitta

Attmar Bergsjö Bjuråker Hassela Idenor Ljusnarsberg Njurunda Norrbo Skönsmon Stöde Sättna Torp Tuna

Björklund, Inger

Alskog Benestad Björke Burs Endre Fardhem Fornåsa Forsheda Fårö Hablingbo Hangvar Hejde Hejnum Hellvi Håslöv Höja Lau Levide Linde Ljungby Lye Långaryd Lövestad Moheda Munka-Ljungby När Näs Othem Rone Räng Stånga Rydaholm Slätthög Stora Slågarp Trelleborg Västerstad Väte Össjö Östra Sallerup Övraby

Björling Rygert, Patrik

Asby Askeryd Björsäter Gammalkil Garpenberg Glava Grebo Gökhem Herråkra Kvidinge Kvillinge Ljusnarsberg Mangskog Ramsberg Starby Västra Vingåker Överkalix

Björndahl, Sven-Åke och Berit

Bjurtjärn Godegård Hammar Hardemo Karlskoga Knista Kristberg Kälvsten Lerbäck Lungsund Nora Svennevad Tjällmo Viby Visnum

Björnsdotter Carlsson, Susanne

Grava Jäder Ljung Lysvik Normlösa Nyed Vreta kloster

Blied, Linda

Bergsjö Bjuråker Bygdeå Enånger Gnarp Grangärde Hamrånge Hassela Hudiksvall Idenor Njutånger Nora Nysätra Robertsfors Stöde Sävar Torp Umeå Västland Österlövsta

Blom, Rolf

Tåsjö

Blomlöf, Linus

Agunnaryd Almundsryd Almunge Alunda Annerstad Bälinge Börstil Edebo Ekeby Fellingsbro Frykerud Funbo Färgaryd Föra Gamleby Grangärde Grava Göteryd Götlunda Hagby Hamneda Hallingeberg Hede Hedesunda Hulterstad Härlunda Karlstad Kil Knutby Kräklingbo Kvenneberga Kvibille Kållerstad Köla Lau Lilla Mellösa Ljusnedal Långaryd Madesjö Mortorp Nedre Säter När Pjätteryd Risinge Skatelöv Snöstorp Södra Ljunga Torestorp Tystberga Törnsfall Ullerud Urshult Vallstena Vassunda Vemdalen Virestad Vislanda Västra Ed Västra Torsås Åker Älghult Öja Östergarn Överselö

Blomqvist, Göran

Fellingsbro

Blästa, Jörgen och Johnny

Alnö Alsen Angelstad Arnäs Attmar Bergsjö Bjuråker Bjärtrå Delsbo Eskilstuna Forsa Forserum Frinnaryd Galtströms bruk Gnarp Graninge Gränna Gudmundrå Hakarp Harmånger Hassela Hälsingtuna Hässjö Hög Ilsbo Indal Järsnäs Liden Lindesberg Ljusnarsberg Ljustorp Lännäs Lögdö bruk Lövånger Malmbäck Marbäck Njurunda Norrbo Nysätra Nätra Piteå Rogberga Rogsta Rödön Sandseryd Selånger Skellefteå Skön Stigsjö Stora Mellösa Stöde Säby Sättna Torp Torsåker Tuna Valbo Vibyggerå Ytterlännäs Överhogdal

Bodin, Niklas

Alunda Björkvik Boglösa Brastad Bred Ed Frösthult Galtströms bruk Hacksta Hajom Harmånger Hudiksvall Härkeberga Högby Ilsbo Istorp Jättendal Kungs-Husby Litslena Lyse Lännäs Lögdö bruk Möklinta Njurunda Ransäter Rogsta Romelanda Ryd Sanne Simtuna Spekeröd Stocka Stora Tuna Sunne Söderbärke Tillinge Torsång Vallby Villberga Vårfrukyrka Västra Vingåker Östra Ämtervik Övergran

Bolander, Jan Björke Dalhem Follingbo Levide Lidköping Malma Mästerby Rone Sjonhem Vara Viklau Öja

Borg, Inger

Algutstorp Alingsås Barkåkra Barne-Åsaka Billeberga Billinge Bitterna Björketorp Bollebygd Bollerup Borgunda Bredared Broddetorp Bällefors Börstig Dala Eling Essunga Fagerhult Fredsberg Fristad Främmestad Fägre Fågeltofta Färingtofta Glumslöv Grude Gråmanstorp Hedared Helsingborg Herrljunga Horn Hudene Hällstad Härslöv Höganäs Ingatorp Kattarp Kilanda Konga Kullings-Skövde Kverrestad Kvidinge Kyrkås Landa Landskrona Larv Laske-Vedum Lekåsa Ljunghem Ljur Längjum Mariestad Mörarp Naum Norra Rörum Norra Vånga Norra Åsarp Od Onslunda Riseberga Rångedala Röke Röstånga Segerstad Siene Skara Skånings-Åsaka Smedstorp Spjutstorp Stenestad Stora Köpinge Stora Mellby Strövelstorp Sunnersberg Synnerby Södra Härene Södra Lundby Södra Ving Torrlösa Tranås Tumberg Tådene Vedby Vollsjö Västerbitterna Västra Broby Västra Sönnerslöv Åsbräcka Ödenäs Örkelljunga Österbitterna Östra Ljungby Östra Nöbbelöv

Borgström, Jörgen

Badelunda Brastad Bro Medåker Skultuna Uddevalla Åker

Bornemann, Jens

Bankeryd Breared Femsjö Floby Färgaryd Gustav Adolf Göteve Habo Helgesta Järstorp Långaryd Länna Skogs-Tibble Torup Tunaberg Vittsjö Örkelljunga

Bornesäter, Kjell-Ove

Alfta Bollnäs Edsbyn Järvsö Köla Los Ovanåker Söderala

Boström, Leif

Anundsjö Bergsjö Bodsjö Bolum Broddetorp Brunflo Bräcke Burträsk Degerfors Edefors Ekeby Friggeråker Gudhem Harmånger Hassela Hälsingtuna Idenor Luleå Lycksele Nederkalix Nordmaling Norra Ving Orsa Otterstad Piteå Rackeby Rasbokil Revsund Rogsta Rådene Råneå Skellefteå Skäfthammar Sorsele Stenung Sundsjö Sunersberg Svennevad Umeå Valö Vendel Viksta Åsele Älvdalen Östra Ryd Övergran Överkalix Överluleå

Brandberg, Fredrik

Falun

Brandt, Martin

Agunnaryd Algustboda Allerum Almundsryd Asarum Ausås Barkeryd Barkåkra Barnarp Bergunda Billinge Bjuv Björnekulla Bolshög Bolmsö Borgeby Bredaryd Brunnby Brågarp Burlöv Båraryd Bårslöv Ekeby Farhult Fjälkinge Flackarp Fleninge Forsheda Fridlevstad Fryele Förslöv Grevie Gränna Görslöv Göteryd Helsingborg Hishult Hjälmseryd Hjärnarp Höganäs Höreda Hörja Ivetofta Jonstorp Kristianstad Kropp Kulltorp Kållerstad Källeryd Kävsjö Linneryd Lomma Långasjö Malmbäck Matteröd Munka Ljungby Månsarp Mörarp Nevishög Norra Nöbbelöv Norra Solberga Näsum Pjätteryd Ringamåla Röke Röstånga Simrishamn Smedstorp Stenbrohult Strövelstorp Sölvesborg Söraby Tingsås Tofteryd Traryd Urshult Vallby Vanstad Våxtorp Väckelsång Väsby Västra Broby Åker Ås Åsenhöga Älmeboda Ödestugu Örkelljunga Östra Karup Östra Nöbbelöv Östra Torsås

Brandt, Per-Åke

Lilla Harrie Örsjö Katslösa

Bredin, Gunnar

Aspeboda Attmar Ed Edsele Gillberga GraningeHackås Hammerdal Holm Hässjö Högsjö Indal Indals-Liden Junsele Lagfors bruk Liden Ljustorp Långsele Långserud Lögdö bruk Nordmaling Oviken Ragunda Resele Rödön Selånger Skön Stigsjö Stjärnsund Ström Stöde Sundsvall Sunne Säbrå Sättna Timrå Tuna Tynderö Umeå Viksjö Wilhelmina Ådals-Liden

Brihi, Carole

Börrum Drothem Grangärde Haraker Harstad Linköping Mjölby Mogata Ringarum Rök Sankt Anna Norrköping Skällvik Skönberga Slaka Söderköping Trehörna Tåby Visnum Vist Vårdsberg Västerfärnebo Östra Husby

Brogren, Anders

Allerum Amnehärad Askeby Ausås Benestad Bjäresjö Broddetorp Brunnby Djurröd Eringsboda Farhult Finnekumla Gammalkil Gladsax Godegård Gödelöv Hardemo Horn Hov Hyllie Högsby Jonstorp Jörlanda Katslösa Kattarp Knista Kristberg Kristdala Linderöd Linköping Lycke Långasjö Naum Nevishög Nydala Sankt Per Simrishamn Sjörup Skepparslöv Skivarp Solberga Södra Sallerup Tjällmo Tving Ucklum Ullstorp Valleberga Veberöd Villie Vilske-Kleva Virserum Visby Visnum Väsby Västra Eneby Västra Vemmenhög Yllestad Älmeboda Östra Sönnarslöv Östra Vemmenhög Östra Vemmerlöv Övraby

Broman, Leif

Grangärde Grythyttan Hjulsjö Ljusnarsberg Norrbärke Ramsberg Skinnskatteberg

Brännström, Mats

Burträsk Bureå Byske Lövånger Norsjö Skellefteå

Bylund, Margareta

Bjärtrå Dal Ed Graninge Gudmundrå Lysvik Långsele Nora Nysund Sollefteå Varnum Viksjö Ytterlännäs Överlännäs

Bystedt, Claes

Bankekind (=Svinstad) Bjärtrå Björsäter Edsele Fjällsjö Grebo Gudmundrå Hammerdal Högsjö Junsele Landeryd Linköping Ljustorp Lögdö bruk Ramsele Timrå Tynderö Tåsjö Vikingstad Vårdsberg Värna Västerlösa Yxnerum Åtvid Örtomta

Byström, Kerstin

Augerum Flymen Kristianopel Lösen Ramdala Rödeby Söderåkra Torhamn Torsås

Bång, Joakim

Alingsås Almundsryd Anderslöv Annerstad Asa Benestad Berg Bringetofta Börringe (=Gustav) Drev Dädesjö Eke Gränna Gårdsby Gärdslöv Hakarp Hallaryd Herråkra Hornaryd Hultsjö Jönköping Korsberga Källstorp Lemmeströ Lenhovda Lidhult Lommaryd Lund Långasjö Löderup Nöbbele Nöttja Ramsåsa Rydaholm Sjösås Skabersjö Skurup Skärstad Slimminge Solberga Svedala Svenstorp Säby Södra Ljunga Södra Åkarp Söraby (=Södra Rottne) Sövde Tofta Tolg Trelleborg Tullstorp Tutaryd Uppsala Valleberga Vederslöv Villie Visingsö Vrigstad Väckelsång Västra Ingelstad Västra Kärrstorp Växjö Ölmstad Önnarp Örsjö Össjö Östra Klagstorp Östra Torsås

Bäckmark, Magnus

Björsäter Blackstad Bolmsö Dalhem Djursdala Floda Frödinge Gamleby Gladhammar Gärdserum Hallingeberg Hammar Harmånger Horn Husby-Rekarne Karlstad Kisa Kristdala Kättilstad Leksand Ljusterö Locknevi Lofta Möja Odensvi Riala Roslags-Bro Södra Vi Torsås Ukna Vimmerby Värna Västra Ed Åtvid Ärla

Börjesson, Charlotte

Bjurtjärn Böne Eggby Falköping Filipstad Fässberg Grangärde Gunnilbo Gärdhem Hed Hjulsjö Husby-Rekarne Hålta Kinnarumma Lindesberg Marstrand Norberg Norrköping Partille Segerstad Skedevi Skärv Sköldinge Solberga Stora Malm Torsåker Tölö Ucklum Vist Västerås Skerike Västra Vingåker Östra Vingåker

Börjesson, Marita och Jakobsson, Carina

Biskopskulla Björketorp Blidsberg Bollerup Borås Böne Eggby Falköping Fröslunda Glemminge Gryta Hogdal Husby-Sjutolft Hörja Kristianstad Lommeland Motala Nittorp Nysätra Näsinge Rörum Skee Skogs-Tibble Tranemo Vankiva Villberga Östra Vemmerlöv

Börjesson, Thomas och Lisbet

Arby Askim Aspö Augerum Bjurholm Degerfors Färlöv Göteborg Hjärtum Karlskrona Kattunga Kiaby Linneryd Listerby Lycksele Nordmaling Nättraby Ramdala Släp Umeå Ununge Vännäs Örträsk

Carlin, Mats

Asker Billinge Eker Fellingsbro Flackarp Gårdstånga Gällersta Gävle Höör Jonsberg Karlskoga Katslösa Kil Kuddby Lilla Harrie Lund Längbro Malmö Nora Odarslöv Piteå Ringarum Rone Runtuna Rönö Sankt Peters kloster Silvåkra Sjörup Skivarp Skurup Sköllersta Slimminge Snavlunda Solberga Stockholm Stora Harrie Svenstorp Svärta Södervidinge Södra Sandby Tirup Tunaberg Tångeråsa Villie Västra Sönnarslöv Örsjö Örtofta Östra Vemmenhög

Carlqvist, Jerker

Adelsö Agnetorp Asby Berg Bergunda Bettna Bjälbo Brandstorp Brålanda Bällefors Dala Edebo Edåsa Eggby Ekeskog Flistad Forsby Forshem Fredsberg Frändefors Fägre Färgelanda Gudhem Götlunda Hjälstad Horn Håcksvik Kisa Källeryd Malexander Mo Mörkö Norra Fågelås Norra Hestra Norra Vi Odensåker Otterstad Segerstad Slöta Stora Mellösa Sventorp Säby Söderby-Karl Södra Fågelås Tibro Torbjörntorp Torp Torpa Tranemo Ulrika Undenäs Vad Varola Väring Värsås Västra Eneby Åker Åsbo Åsenhöga Ödeborg Öja Örsås Östra Ryd

Carlsson, Ann-Mari och Åke

Asby Askeryd Bjälbo Blåvik Ekeby Hagebyhöga Hogstad Holmestad Husaby Hällestad Källby Linköping Malexander Medelplana Mjölby Normlösa Norra Vi Nykil Orlunda Rinna Rystad Sten Sund Svinhult Säby Sävare Tidersrum Tjällmo Viby Vårdsnäs Västra Harg Västra Ryd Åsbo Örberga Östra Tollstad

Carlsson, Carolina

Askersund Bankekind (=Svinstad) Bjursås Borgvik Brattfors Bro Bälinge Ekshärad Filipstad Färnebo Gammalkil Gillberga Gustav Adolf Hammarö Hägerstad Kättilstad Landeryd Ludgo Lungsund Nordmark Norra Råda Nyed Nykil Ramundeboda Runtuna Snavlunda Södra Ny Torsåker Trosa Tystberga Viby Vist Väse Västerljung Åtvid Ölme

Carlsson, Gill och Berndt

Bjurtjärn Björsäter Bromma Brännkyrka Edefors Edshult Ekeby Fellingsbro Fornåsa Gammalkil Gillberga Gärdserum Hardemo Herrberga Hietaniemi Håbo-Tibble Jokkmokk Järstad Karlskoga Larv Lenhovda Lindesberg Linneryd Ljuder Lommaryd Långasjö Malexander Mjölby Nederkalix Nedre Ullerud Normlösa Nykil Pajala Ransäter Ringarum Råneå Skänninge Skönberga Stavnäs Stockholm Sya Söderfors Södra Solberga Tryserum Trångsund Ulrika Undersåker Vallerstad Veta Villberga Väddö Vänge Värmskog Väse Västerhaninge Västerlösa Västra Harg Åre Åsbo Åtvid Älmeboda Älvsbacka Östra Tollstad Överkalix Överluleå Övre Ullerud

Carlsson, Mats

Adelöv Almunge Alunda Bankeryd Björklinge Björskog Bälinge Bärbo Danmark Dädesjö Faringe Film Forsmark Funbo Gränna Gävle Harbo Haurida Himmeta Jumkil Järlåsa Knivsta Knutby Kristianstad Lagga Lekeryd Lenhovda Motala Ramsta Rasbo Skuttunge Stavby Tierp Tolfta Torstuna Tuna Uppsala Vaksala Vireda Vänge Västland Åkerby Åland Älghult Älvkarleby Ärentuna Öggestorp Österfärnebo Österlövsta Östuna

Carlsson, Rolf

Agunnaryd Angelstad Annerstad Aringsås Berga Bolmsö Breared Dannäs Dörarp Femsjö Forsheda Färgaryd Gällaryd Göteryd Hamneda Hinneryd Hjortsberga Hånger Kånna Lekaryd Lidhult Ljungby Mistelås Moheda Nöttja Odensjö Pjätteryd Rydaholm Ryssby Slätthög Stenbrohult Södra Ljunga Södra Sandsjö Södra Unnaryd Tannåker Torpa Traryd Tutaryd Tånnö Veinge Vislanda Vittaryd Vrå Våxtorp Växjö Ås Östra Ljungby

Carlsson, Stig

Hogdal Kila Lommeland Lur Näsinge Skee Strömstad

Carlsson, Susanne Jäder Mjölby Söderala Veta

Carlsson, Sven-Olof

Arrie Burlöv Skepplanda Söderköping Tottarp

Carlsson, Tomas

Kemi Kville Mo Nederkalix Nederluleå Piteå Råneå Skellefteå Tanum Älvsby Överkalix

Carlstedt, Gunnar och Bitte

Askeryd Eda Falkenberg Fliseryd Gunnarskog Hed Hemmesjö Holmedal Källeryd Långasjö Moheda Orsa Pjätteryd Slättåkra Särestad Töcksfors Urshult Väckelsång Värnamo Västra Fågelvik Växjö Åker

Casterud, Martin

Almunge Askersund Balkåkra Björsäter Dalby Ekshärad Finnskoga Floda Forssa Färnebo Gillberga Gåsborn Hishult Järna Kalmar Kisa Kroppa Kråksmåla Kvillinge Lilla Mellösa Lillkyrka Lima Madesjö Malung Mora Motala Norra Råda Ovansjö Rasbo Rasbokil Rinna Ryssby Skedevi Sköldinge Sköllersta Snåresta Stavby Stora Kopparberg Stora Malm Sundborn Torsåker Transtrand Uppsala Vadstena Vaksala Valbo Veckholm Vimmerby Våxtorp Värna Västerås Åsbo Älghult Ärla

Claesson, Mona

Börstil Film Gunnilbo Hed Husby Köping Ljusnarsberg Malma Morkarla Odensvi Ramsberg Sura Svedvi Söderbärke Valö Västanfors Österbybruk

Crona, Anders

Asarum Brösarp Degeberga Elleholm Everöd Fjälkinge Gammalstorp Gualöv Hjärsås Hällaryd Jämshög Karlskrona Kiaby Kviinge Kyrkhult Linneryd Maglehem Nymö Näsum Nättraby Oppmanna Ravlunda Sölvesborg Söraby Trolle-Ljungby Vittskövle Vånga Åhus Äsphult Österslöv

Cronberg, Olof

Almesåkra Askeby Djurröd Dunker Dädesjö Filipstad Finja Flo Glemminge Glumslöv Gävle Hagshult Hanebo Hällestad Häradshammar Härslöv Hästveda Kuddby Kvistofta Malmbäck Malmö Caroli Malmö Sankt Petri Mariestad Mjölby Norra Näshulta Nöbbelöv Pjätteryd Raus Ronneby Ryda Skanör Stockholm Svenarum Säby Säter Sörby Tingsås Tofteryd Torshälla Torsåker Vimmerby Vist Vittskövle Vreta kloster Vrigstad Västra Ingelstad Västra Ryd Västra Skrukeby Yllestad Ystad Ängelholm Örja Östra Ny

Croné, Kjell

Andeslöv Blomskog Boda By Fryksände Gillberga Grums Gräsmark Gunnarskog Holmedal Karlanda Lilla Beddinge Lund Långserud Mariestad Silbodal Sunne Umeå Värmskog

Cumner, Eva

Tving

Dahl, Ingvar

Alster Blomskog Boda Borgvik Brattfors Brunskog Ed Filipstad Frykerud Färnebo Gillberga Glava Kila Kristinehamn Kroppa Lungsund Långserud Mangskog Nedre Ullerud Nyed Nössemark Ramsberg Sillerud Stavnäs Sunne Svanskog Värmskog Väse Västra Ämtervik Ödskölt Övre Ullerud

Dahlqvist, Lennart

Malmbäck

Dahlqvist, Åke

Ask Asker Bo Brunneby Bråttensby Bällefors Ekebyborna Fornåsa Gammalkil Godegård Hammar Hol Hällestad Högby Järstad Kristberg Kullings-Skövde Kvinnestad Källstad Motala Orlunda Ramundeboda Rogslösa Siene Skagershult Svennevad Tjällmo Varv Vinnerstad Västra Ny Västra Tollstad Älvestad Ödeshög Örberga

Dahlstedt, Tom

Arvika Borgvik Hjärtum Horn Järpås Köla Laske-Vedum Ryda Sandhem Säter Tysslinge Vänersborg Väne-Åsaka Yllestad

Dahlund, Jimmy

Fors Garpenberg Gävle Havdhem Hedesunda När Ovansjö Torsåker Valbo Årsunda Älvkarleby Österlövsta

Danielson, Mats

Askersund Ekeby Godegård Hardemo Kristberg Kumla Lerbäck Lindesberg Ljusnarsberg Mosjö Näshulta Ramsberg Snavlunda Stockaryd Vintrosa

Danielsson, Sven

Bringetofta Burtjärn Bäckaby Bälaryd Fröderyd Gränna Gåsborn Hjälmseryd Hällefors Höreda Kastlösa Mellby Myresjö Norra Sandsjö Nås Nävelsjö Rämmen Skede Solberga Säfsnäs Östmark

Danson, Ulla

Blackstad Dunker Gillberga Grythyttan Gunnilbo Gåsborn Hed Hällefors Järnboås Kolbäck Kung Karl Ledberg Lindesberg Ljusnarsberg Lönsås Medåker Nora Odensvi Ringarum Svanshals Säterbo Tjällmo Torpa Tåby Ukna Västra Ed Västra Ryd Västra Stenby Öja Ösmo Österhaninge

Davidsson, Stig

Bolum Broddetorp Falköping Häggum Härlunda Kville Smögen Varnhem

Dickson, Maud

Gävle Göteborg Lund

Dreij, Kristian

Almesåkra Alseda Asa Asby Berga Björkö Bäckseda Bällefors Edsvära Filipstad Fryksände Fröderyd Horn Höreda Kisa Kristinehamn Kvänum Lemnhult Låstad Malexander Norra Sandsjö Norra Solberga Norra Vi Nottebäck Nye Nässjö Nävelsjö Ramkvilla Rumskulla Skarstad Stockaryd Sunne Svinhult Säby Södra Solberga Södra Vi Tidersrum Tofteryd Ulrika Utby Veinge Vetlanda Västra Eneby Öttum

Dufva, Anne-Marie

Köla Älgå

Dufva, Camilla

Angered Bergum Brunflo Fleninge Färingtofta Hammerdal Hålanda Höja Jonsered Kalvsvik Lerum Långared Odensjö Rebbelberga Skallsjö Starrkärr Stora Lundby Össjö

Eastman, Douglas James

Augerum Flymen

Ebbesson, Wiveca och Jan

Förslöv Höganäs Segelstorp

Edberg, Mikael

Dalhem Gamleby Grebo Gryt Hannäs Loftahammar Odensvi Ringarum Söderköping Tryserum Ukna Västra Ed Östra Ed

Edlund, Johan

Alunda Barkåkra Björketorp Bollebygd Börstil Fjärås Förslöv Glimåkra Gualöv Göteborg Hjärnarp Hökhuvud Karlskoga Oppmanna Rebbelberga Seglora Skäfthammar Älvsåker Örkened Österslöv Östra Broby

Edlund, Robert

Anundsjö Arnäs Björna Bygdeå Fors Gideå Graninge Grundsunda Junsele Lycksele Långsele Malung Malå Mo Nordmaling Norsjö Nätra Ragunda Sidensjö Själevad Sorsele Styrnäs Sävar Trehörningsjö Voxna Åsele Älvdalen

Edman, Dale

Anundsjö Arnäs Bjurholm Burträsk Fjällsjö Gudmundrå Junsele Nordmaling Själevad Skellefteå Stensele Umeå Vilhelmina Ådals-Liden Åsele

Edmark, Lars

Ala Brålanda Burs Dalhem Erikstad Ganthem Gothem Hallingeberg Hejdeby Hellvi Husby-Lyhundra Ingatorp Jung Karlstorp Loftahammar Lohärad Länna Lärbro Lönneberga Malmberget Målilla Nederluleå Norrahammar Norrlanda Riala Rimbo Rute Skederid Stånga Tving Vena Västervik Östergarn Överluleå

Edoff, Kent-Mikael

Asby Björsäter Kättilstad Lönneberga Nykil Sankt Lars Tjärstad Vena Vårdnäs Västra Eneby

Edvardsson, Sven

Alanäs Alfta Alnö Alsen Anundsjö Arbrå Aringsås Arjeplog Arvidsjaur Aspås Attmar Berg Bergsjö Bjuråker Bjärtrå Bodsjö Borgsjö Borgvattnet Boteå Brunflo Bräcke Brännkyrka By Degerfors Ed Edefors Edsele Ekshärad Enånger Filipstad Finska Fjällsjö Floda Fors Forsa Frostviken Fryksände Frösö Färila Föllinge Galtströms bruk Gnarp Graninge Gräsmark Gudmundrå Guldsmedshyttan Gåxsjö Gällivare Gävle Hallen Hammerdal Harmånger Hassela Haverö Helgum Hille Holm Hudiksvall Håsjö Häggdånger Häggenås Hällesjö Hälsingtuna Härnösand Hässjö Hög Idenor Ilsbo Indal Ingatorp Jokkmokk Jukkasjärvi Junsele Jättendal Kall Kiruna Kyrkås Liden Lit Ljusdal Ljustorp Lockne Långsele Marby Marieby Myssjö Mörsil Nederluleå Njurunda Norrbärke Norrfjärden Nyhem Näs Näskott Nätra Ockelbo Offerdal Ovansjö Oviken Piteå Ragunda Ramsele Resele Revsund Risinge Rogsta Rätan Rödön Sala Selånger Själevad Skellefteå Skön Skönsmon Sollefteå Solna Stavnäs Stigsjö Stockholm Stora Malm Ström Stugun Stöde Sundsjö Sundsvall Sunne Sättna Tierp Timrå Torp Torsåker Tuna Tynderö Tåsjö Umeå Undersåker Uppsala Vemdalen Viksjö Vitsand Västra Skedvi Ytterhogdal Ytterlännäs Ådals-Liden Åre Ås Åsarne Älvsby Östersund Östmark Överluleå

Egevad, Per

Fristad Gunnarsjö Kungsäter Lund Älekulla Öxabäck

Egman, Joakim

By Ed Ekshärad Sillerud Steneby Ölme

Ekberg, Göran

Arboga Arby Barva Bro By Dingtuna Enåker Flen Floda Fläckebo Folkärna Gillberga Grythyttan Gunnnilbo Haraker Hed Hedemora Julita Karbenning Karlskoga Kila Kinne-Kleva Kristvalla Kumla Källby Lilla Malma Lilla Mellösa Lillhärad Ljungby Ljusnarsberg Lundby Lungsund Långserud Länna Löt Medelplana Mortorp Möklinta Nora Norberg Norrbärke Nås Odensvi Ramsberg Romfartuna Råneå Sala Sankt Ilian Skerike Skinnskatteberg Skultuna Sollefteå Stavnäs Svedvi Sventorp Söderbärke Vallby Veckholm Villberga Värmskog Västanfors Västerfärnebo Västermo Västerplana Ånimskog Öja Österplana Östra Vingåker Överselö

Ekdahl, Lars

Alingsås Alstad Blacksta Floda Färgelanda Gösslunda Laske-Vedum Lena Lerbo Lerum Otterstad Senäte Stora Lundby Strö Sunne Sunnersberg Ölme

Eknefelt, Rolf

Angered Backa Nödinge Säve

Ekström, Lennart

Almby Bringetofta Bäckaby Fellingsbro Finja Fröderyd Färingtofta Hjälmseryd Hultsjö Hörja Norra Rörum Norra Sandby Norra Åkarp Näshult Oderljunga Perstorp Ramkvilla Riseberga Röke Slätthög Stenberga Stockaryd Stora Tuna Urshult Vankiva Vittsjö Västra Torup

Ekvall, Bo

Graninge Långsele

Elander McClain, Karen

Frykerud Grava Istorp Lindberg Moheda Onsala Ormesberga Stora Kil Öjaby Ör

Elfström, Ingegerd

Backaryd Börstil Gräsö Målilla Pelarne Ronneby Södra Vi Tuna Vimmerby

Elg, Lennart

Gåsborn Hällefors Ludvika Rämmen Skagershult Säfsnäs

Eliasson, Bengt

Anundsjö Bodum Dorotea Fjällsjö Grundsunda Junsele Nordmaling Ramsele Resele Ström Ådals-Liden Åsele

Eliasson, Tommy och Linda

Andrarum Askum Barkåkra Bjällerup Bonderup Dalby Eringsboda Esarp Fiskebäckskil Fjelie Fjällsjö Fridlevstad Fulltofta Grundsund Gullholmen Gårdstånga Hammarlunda Hardeberga Harlösa Holmby Hyby Hällestad Hörby Höör Kungshamn Lomma Lund Långaröd Maglehem Malmö Morlanda Norra Mellby Norra Åsum Nävlinge Oderljunga Onslunda Ottarp Revinge Simrishamn Skivarp Smögen Stora Råby Ström Stångby Södra Sandby Tomelilla Torp Tryde Tving Vallkärra Veberöd Vittskövle Vollsjö Västra Torup Äspinge Örtofta Östraby Östra Hoby Östra Nöbbelöv Östra Sallerup

Elings, Eva

Orsa

Ellerstrand, Anders och Marie

Anderslöv Ausås Barkåkra Billeberga Bjurholm Bjuv Björksele Bjällerup Björnekulla Burträsk Börringe Dorotea Ekeby Elleholm Fjelie Fridlevstad Glimåkra Grevbäck Grönby Helsingborg Hjärnarp Hyllie Höja Jonstorp Karlskrona Klippan Kvidinge Kvistofta Källna Lackalänga Lycksele Mofalla Munka-Ljungby Njurunda Nordmaling Norra Fågelås Norrvidinge Oderljunga Oviken Oxie Ransberg Raus Riseberga Rya Sillhövda Skånes-Fagerhult Skövde Slimminge Sorsele Starby Stehag Stensele Strövelstorp Stångby Svansele Sventorp Södra Sallerup Tibro Torrlösa Tottarp Trollenäs Tving Umeå Velinga Våxtorp Väring Väsby Västra Karup Västra Sönnarslöv Åryd Ängelholm Örkelljunga Örträsk Össjö Östra Ljungby

Ellert, Kerstin

Hällestad Härryda Norrbärke Regna Risinge Skedevi Stora Malm Torsåker Östra Vingåker

Ellvén, Barbro

Alingsås Alsike Alunda Barva Bergshammar Bettna Björkvik Björnlunda Botkyrka Börje Dannemora Dillnäs Dunker Ekerö Enköpings-Näs Eskilstuna Kloster och Fors Fasterna Finnerödja Frustuna Frösunda Gryt Gåsinge Halla Hedesunda Hova Husby-Långhundra Husby-Rekarne Husby-Ärlinghundra Hyltinge Håbo-Tibble Håtuna Häggeby Kila Kjula Knivsta Kvarsebo Lagga Lena Lilla Malma Lilla Mellösa Lunda Länna Nyköping Odensala Salem Stenkvista Stigtomta Söderfors Taxinge Tegelsmora Tensta Tierp Tillinge Tolfta Tuna Tunaberg Turinge Tveta Vallby Vassunda Vendel Vidbo Viksta Västland Ytterenhörna Älvkarleby Ärentuna Ärla Österfärnebo Österlölvsta

Elmström, Kristina

Asarum Backaryd Bergsjö Bjuråker Bräkne Delsbo Gnarp Hoby Fridlevstad Hedemora Karlshamn Malung Mörrum Ronneby Stora Skedvi Svärdsjö Vissefjärda Voxna

Elofsson, Anders

Alböke Alsike Arby Berg Bäckebo Danmark Döderhult Dörby Fagerhult Film Flisby Fliseryd Föra Förlösa Gräsgård Halltorp Herråkra Hulterstad Högsby Kastlösa Kläckeberga Kristdala Kristvalla Kroppa Kråksmåla Kumla Kungsåkra Kvistbro Köping Ljungby Lungsund Långemåla Madesjö Mortorp Målilla Möckleby Mönsterås Mörlunda Norrala Nysund Persnäs Ramdala Resmo Räpplinge Sandby Skerike Skäfthammar Slätthög Stenåsa Strängnäs Söderåkra Tillberga Torhamn Torsås Turinge Varnum Ventlinge Visnum Vissefjärda Voxtorp Vårfrukyrka Västra Eneby Åby Ås Åseda Älghult Ölme Österbybruk Österlövsta

Elofsson, Jan

Gamleby Gryt Misterhult Ringarum Skällvik

Emanuelsson, Dan

Anundsjö Burträsk Bygdeå Degerfors Fjällsjö Fredrika Junsele Lycksele Nordmaling Nysätra Sorsele Stensele Ström Tärna Umeå Vilhelmina Åsele

Eneberg, Leif

Gislöv Hammenhög Malmö Västra Skrävlinge

Engdahl, Ingegerd

Bärfendal Dals-Ed Hogdal Skee Svarteborg

Engelbert, Bertil

Enges, Jonas

Alnö Asker Eskilstuna Fellingsbro Film Husby Husby-Rekarne Hällestad Kräcklinge Kumla Lena Lilla Mellösa Sköllersta Stenkvista Säbrå Säter Västland

Engholm, Peter

Acklinga Agnetorp Almesåkra Almunge Alsike Alster Alunda Anderslöv Arvika Attmar Baggaböle Balkåkra Barkeryd Barnarp Barsebäck Bjurbäck Bjuråker Björkö Björnlunda Blidö Boo Brandstorp Bringetofta Brännkyrka Bureå Byarum Bäckebo Bälaryd Börstil Danmark Dannemora Edebo Edsbro Eksjö Enköping Eskilstuna Falun Fasterna Film Flisby Forserum Forsmark Frösthult Godegård Gottröra Gryta Gräsö Gunnilbo Gåsinge Gävle Habo Hakarp Hallsberg Hammarö Harg Harmånger Hassle-Bösarp Hille Hjälmseryd Hofterup Hult Husby-Långhundra Husby-Sjuhundra Huskvarna Hylletofta Hyllinge Hållnäs Håtuna Hällestad Hökhuvud Höreda Jönköping Karbenning Karlstad Knutby Kullerstad Kvillinge Lagga Lekeryd Lena Lenhovda Linneryd Ljungarum Lommaryd Länna Madesjö Malmbäck Morkarla Månsarp Njutånger Nora Norra Sandsjö Norra Solberga Norrköping Norrtälje Nyköping Närtuna Nässjö Nävelsjö Ockelbo Ramnäs Reslöv Risinge Robertsfors Rogberga Råneå Sandhem Saxtorp Skurup Skårby Skäfthammar Skärstad Sköllersta Solberga Stockholm Stora Kopparberg Svarttorp Svedala Svenarum Svenstorp Sävsjö Söderala Söderbärke Söderfors Södertälje Södra Fågelås Södra Sandsjö Södra Åsarp Sövestad Tegelsmora Tensta Tierp Tjureda Tjällmo Tolfta Toresund Tuna Tunaberg Umeå Ununge Uppsala Valbo Vallsjö Valö Vendel Villie Vårdinge Väddö Väse Västervåla Västerås Västland Västra Karaby Västra Nöbbelöv Västra Skrävlinge Växjö Älmeboda Älvkarleby Ödestugu Öggestorp Ölme Örsjö Österby bruk Österfärnebo Österlövsta Östhammar Östra Fågelvik

Englund, Jan

Hedesunda

Engquist, Rolf

Allhelgona Angelstad Berga Bäckebo Frinnaryd Kråksmåla Lommaryd Löderup Malexander Marbäck Onslunda Stenberga Säby Torskinge Torslunda Tveta Ås Östra Vemmerlöv

Engstam, Liselotte

Algustboda Brunflo Burseryd Ekeberga Glava Hackås Halmstad Hovmantorp Hällesjö Högsjö Istorp Kall Kyrkås Laholm Leksand Lit Ljuder Ljustorp Lycksele Lövånger Ragsunda Revsund Stavnäs Sundsjö Torskinge Torsånger Åsele Älmeboda Älvkarleby

Enkler, Wulfila

Algustboda Bräkne-Hoby Hovmantorp Karlshamn Linneryd Ljuder Långasjö Ronneby Södra Sandsjö Sölvesborg Tingsås Älmeboda

Entin, Magnus

Björkvik Dunker Gåsinge Husby-Rekarne Kila Länna Norrköping Näshulta Othem Risinge

Ericson, Rolf

Bo Fogdö Hällestad Kisa Kvillinge Norrköping Nykil Regna Risinge Simonstorp Skedevi Skeppsås Stjärnorp Tjällmo Vimmerby Vånga Västra Husby Östra Eneby Östra Vingåker

Ericsson, Bengt

Gagnef Gävle Hamrånge Hille Högbo Malung Mockfjärd Njutånger Ockelbo Ovansjö Skog Stora Skedvi Valbo

Ericsson, Tommy

Aringsås Burträsk Edsberg Furingstad Hackvad Hardemo Hjälstad Härlöv Kvillinge Norrköping Viby Å Åsele Ör Östra Ny

Eriksson, Anders

Bergshammar Björnlunda Glanshammar Götlunda Hardemo Helgesta Karlskoga Lid Lillkyrka Ludgo Lunda Lännäs Nyköping Näsby Ripsa Runtuna Stigtomta Svärta Tuna Tunaberg

Eriksson, Anne

Alster Berg Blacksta Blädinge Bo Brattfors Forsheda Frösö Godegård Gränna Götlunda Hallen Husby-Rekarne Hällesjö Lerbäck Lungsund Långaryd Medelplana Medåker Misterhult Nye Nyed Oviken Ragunda Rydaholm Råda Stenberga Torskinge Tuna Vadsbro Västermo Västra Vingåker Virestad Växjö Ärla Öja Österåker Östra Fågelvik

Eriksson, Börje och Barbro

Blackstad Bringetofta Eskilstuna Kloster och Fors Gullarp Gunnilbo Hallingeberg Haraker Kisa Kvillinge Norra Vi Odensvi Sund Torpa

Eriksson, Claes

Askim Bokenäs Fiskebäckskil Gullholmen Kisa Långelanda Morlanda Myckleby Styrsö Tegneby Torp Tynnered Västra Frölunda Ånimskog Örgryte

Eriksson, Leif

Estuna Roslags-Bro Söderby-Karl

Erlandsson, Rikard

Dorotea Hällefors Grythyttan Kroppa Mårdaklev

Espell, Björn

Alsen Berg Borgvattnet Brunflo Dorotea Edsele Fors Frösö Föllinge Gillberga Graninge Hammerdal Helgum Häggenås Junsele Klövsjö Kyrkås Lit Ljusnedal Lockne Långsele Långseryd Marieby Njurunda Nordmaling Norrbärke Näs Offerdal Oviken RAgunda Ramsele Revsund Rödön Skog Ström Stugun Sundsjö Umeå Undersåker Åre Österlövsta

Eurenius, Jan

Askersund Axberg Bjärtrå Bollnäs Boteå Delsbo Edsele Finnerödja Färila Gudmundrå Gävle Hammerdal Harbo Harmånger Hälsingtuna Härnösand Högsjö Ilsbo Julita Jäder Järvsö Karlskoga Lilla Malma Lillkyrka Luleå Nora Nordingrå Nysund Näsum Nätra Oppmanna Ramundeboda Sidensjö Själevad Skellefteå Skog Ström Säbrå Torsåker Umeå Undersvik Vibyggerå Vist Vånga Ytterlännäs Östervåla

Fagerström, Lars Olof

Bjärtrå Boteå Edsele Graninge Gudmundrå Helgum Långsele Multrå Ore Ramsele Sollefteå Voxna Ytterlännäs

Fajersson, Göran och Anette

Börstil Emmislöv Everöd Fjälkestad Fjälkinge Gustav Adolf Hamrånge Hille Huddunge Ignaberga Ivö Kiaby Kviinge Lund Norra Strö Nosaby Nymö Rinkaby Svensköp Tierp Tolfta Valbo Vinslöv Västerlövsta Åhus Österslöv Östra Broby

Farm, Kerstin

Arnäs Attmar Bergsjö Bjurholm Bjuråker Burträsk Bygdeå Gnarp Grundsunda Hassela Holmsund Hög Ljusdal Lövånger Mariestad Njurunda Nordmaling Norrbo Nysätra Nätra Ramsberg Selånger Sidensjö Skellefteå Stigsjö Stöde Sävar Torp Tuna Umeå Valbo Vännäs

Federley, Lars

Stockholm

Fjellner, Curt

Arjeplog Burträsk Degerfors Hede Lycksele Malå Sorsele

Fjällström, Inga-Lill

Bokenäs Brämaregården Herrestad Jörlanda Kungälv Lane-Ryr Lundby Morlanda Myckleby Norum Romelanda Skredsvik Solberga Torp Uddevalla Öckerö Ödsmål

Flodetorp, Britt

Allhelgona Asby Biskopskulla Bjälbo Björkeberg Björksta Boglösa Brunneby Ekeby Ekebyborna Enköping Fivelstad Flistad Fornåsa Frödinge Frösthult Gammalkil Hacksta Hagebyhöga Heda Herrberga Hogstad Husby-Sjutolft Hällestad Härkeberga Järstad Kaga Kall Kalmar Klockrike Kristberg Kungs-Husby Lerbäck Lillkyrka Litslena Ljung Ljusnarsberg Långtora Längbro Lönsås Löt Malexander Mjölby Motala Normlösa Nykil Näshult Rinna Rök Skeppsås Stjärnorp Sund Svennevad Svinnegarn Säby Säter Teda Tillinge Tjällmo Torpa Tärna Vallby Vallerstad Varv Veckholm Veta Viby Villberga Vimmerby Vinnerstad Vreta kloster Vånga Vårfrukyrka Västerlösa Västra Ny Västra Skrukeby Västra Stenby Älvestad Ängsö Örebro Östra Ed Östra Tollstad Övergran

Flyborg, Kathrine

Augerum Backaryd Böja Ek Eringsboda Finnerödja Herrestad Hålanda Kvistbro Linneryd Morlanda Myckleby Rödeby Skredsvik Sätila Torsås Väne-Åsaka Västra Tunhem Älmeboda

Fogelqvist, Knut

Flo Friel Frillesås Främmestad Fässberg Gagnef Gillstad Gösslunda Häggesled Ingelstorp Järpås Lavad Levene Mellby Mockfjärd Norra Kedum Rackeby Råda Skalunda Skarstad Strö Sunnersberg Sävare Söne Torekov Torup Tun Tådene Valleberga Vara Veddige Väla Väne-Ryr Ås Önum Örslösa

Forsberg, Eric

Alster Anundsjö Arboga Arnäs Axberg Bjurtjärn Björna Borås Brunn Böne Dannike Degerfors Dorotea Ervalla Filipstad Finnekumla Fjällsjö Färnebo Gideå Grangärde Grundsunda Grythyttan Guldsmedshyttan Gåsborn Hardemo Hidinge Hjulsjö Hällefors Härnösand Junsele Järna Järnboås Karlsdal Karlskoga Kroppa Lillkyrka Lindesberg Ljusnarsberg Länghem Mo Nora Nordmaling Nordmark Norra Råda Nyed Nysund Nätra Ramsberg Resele Rämmen Sidensjö Själevad Skorped Säfsnäs Södra Säm Södra Ving Toarp Tvärred Ulricehamn Vansbro Viker Ådals-Liden Åsele Äspered Örsås

Forsberg, Lotta

Aspeboda Garpenberg Grönbo Hamrånge Helga Trefaldighet Husby Skog Stora Skedvi Söderala Vaksala Östervåla

Forsberg, Pierre

Anundsjö Dorotea Edsele Fjällsjö Gudmundrå Helgum Junsele Ragunda Ramsele Säbrå Viksjö Åsele

Forsén, Gunnell

Anundsjö Arnäs Burträsk Gideå Grundsunda Hökhuvud Jörn Mo Nordingrå Nätra Rasbokil Selånger Sidensjö Själevad Skorped Skön Styrnäs Ullånger Vibyggerå Örnsköldsvik

Forsling, Thomas

Arnäs Bollnäs Burträsk Bygdeå Delsbo Enånger Filipstad Folkärna Fröjered Garpenberg Forsa Fällfors Hamrånge Hedemora Hille Hällefors Jörn Ljusnarsberg Njutånger Norra Fågelås Lövånger Malå Norrala Norrbo Norsjö Nysätra Nås Rengsjö Skellefteå Säfsnäs Söderala Tensta Tolfta Torp Torsåker Trönö Valbo Voxna Årsunda Åsarne Österfärnebo

Forssén, Roland

Anundsjö Bodum Brunflo Edsele Fjällsjö Graninge Hammerdal Helgum Högsjö Ilsbo Junsele Liden Långsele Ramsele Råda Rättvik Ström Sånga Tåsjö Ådals-Liden Åsele Älvdalen Österplana

Frank, Lars

Bollnäs Hanebo Ockelbo Ovansjö Rengsjö Segersta Svärdsjö Torsåker Åmot

Fredman, Jan

Alseda Arvidsjaur Burträsk Bygdeå Degerfors Grangärde Jörn Kungsåra Leksand Lycksele Lövånger Malå Nordmaling Norrbo Norsjö Nysätra Pajala Piteå Råneå Rättvik Skellefteå Skön Sorsele Stensele Stora Kopparberg Umeå Vadsbro Vallentuna Älvdalen Österfärnebo Överluleå

Fredriksson, Kurt

Blackstad Dannäs Flisby Gärdserum Hallingeberg Husby Häggesled Kaga Kärna Kättilstad Linderås Ljung Locknevi Lommaryd Markaryd Norra Sandsjö Nävelsjö Rappestad Ronneby Skeda Slaka Törnsfall Vårdsberg Åtvid Ökna Örtomta Östra Skrukeby

Freij, Jimmy och Pernilla Carlberg Wessberg

Alstad Börringe Gammalstorp Glimåkra Hjärsås Hästveda Hörby Jämshög Kiaby Knislinge Landskrona Lilla Slågarp Loshult Nosaby Näsum Oppmanna Skånes-Fagerhult Skårby Tjörnarp Trelleborg Villie Västerstad Västra Tommarp Ysane Örkened Östra Broby

Friis, Allan

Gårdveda Tveta Vena

Friis, Ingrid

Agunnaryd Angelstad Berga Ljungby Morup Pjätteryd Ryssby Stenbrohult

Frimodig, Pernilla

Almby Askersund Bo Finnerödja Gränna Hammar Karlskoga Kvistbro Mosjö Ramsberg Ramundeboda Rudskoga Sköllersta Tived Undenäs Örebro

Frisk, Inge

Angered Arjeplog Arvidsjaur Bergum Borås Bredared Brämhult Gingri Grundsunda Hedared Hemsjö Kilanda Lerum Lycksele Malå Nordmaling Sandhult Seglora Starrkärr Stora Lundby Torpa Umeå Vännäs

Fröberg, Lennart

Alingsås Almundsryd Angered Annedal Asby Askum Aspeboda Backa Blackstad Borg Borås Dalhem Djursdala Edebo Edestad Falkenberg Falköping Falun Filipstad Flo Forshälla Frändefors Fröjered Gamleby Gillberga Gladhammar Glava Göteborg Hallingeberg Hjälmseryd Hjärtum Holm Horn Hovby Hycklinge Hällestad Härlunda Häverö Ivetofta Järpås Jörlanda Karlshamn Karlskrona Kimstad Kisa Klädesholmen Klövedal Kolbäck Kungshamn Kvinnestad Kånna Landeryd Lidköping Linderås Ljung Locknevi Lofta Loftahammar Lommaryd Lundby Lysekil Långelanda Malexander Mariestad Marka Markaryd Morlanda Myckleby Mölltorp Norra Härene Norra Vi Norrköping Norum Nävelsjö Odensvi Risinge Rumskulla Råda Rämmen Rönnäng Saleby Siene Skänninge Slaka Solberga Stala Stavnäs Stenkyrka Stjärnorp Sund Sunne Säby Särestad Södra Ljunga Södra Vi Tarsled Taxinge Tegneby Tibro Tidersrum Torp Torsby Torsåker Tossene Tryserum Törnsfall Ucklum Ukna Ulricehamn Vadstena Valla Varola Vika Virestad Vänersnäs Västervik Västra Ed Västra Eneby Västra Torsås Ytterby Åker Ås Ödsmål Öregrund Östra Torsås Överum

Fröding, Marianne

Alster Boda Brattfors Brunskog Dalby Ekshärad Eksjö Filipstad Färnebo Grava Grums Gustav Adolf Hult Höreda Karlstad Kroppa Lungsund Mangskog Munkfors Nedre Ullerud Nor Nordmark Norra Råda Norum Ny Nyed Ransäter Rådmansö Stavnäs Steneby Stora Kil Sunne Sunnemo Varnum Visnum Väse Ärtemark Ölme Östra Fågelvik Övre Ullerud

Färninger, Lars Simon

Fulltofta Kristianstad Norra Strö Vånga Ystad Östra Broby Östra Vemmerlöv

Ganman, Linus

Aspeboda Berg Båtstad Dalby Ekshärad Gunnarskog Gunneby Lit Svärdsjö Torsåker Vika Årsunda

Gavelin, Ernst

Anundsjö Fjällsjö Junsele Själevad Vilhelmina Åsele

Geijer, Mats

Grangärde Norra Råda

Gestblom, Janåke

Altuna Asa Börje Funbo Grums Högerud Järlåsa Litslena Sevalla Simtuna Skultuna Sparrsätra Tillinge Tjureda Tolg Torstuna Vittinge Västerlövsta

Gille, Marianne

Balingsta Film Forsmark Håtuna Högbo Järbo Kulla Kungs-Husby Lena Lillkyrka Löt Skäfthammar Österlövsta

Gimseus, Louise

Alva, Andrarum, Delsbo, Eljaröd, Fröderyd, Gustav Adolf, Hablingbo, Hultsjö, Idenor, Norra Råda, Ovansjö, Rone, Tingstäde, Årsunda

Gordon, Birgitta

Fränninge Gärdhem Hjorted Högsby Jämjö Karlskrona Kristdala Kristianopel Ljusterö Lönneberga Misterhult Mönsterås Mörlunda Ramdala Skurup Söderåkra Södra Vi Sövde Tryde Tuna Vena Vimmerby Västrum

Gortzak, Eduard

Asker Askersund Nora Ore Svennevad Söderbärke Tolfta Västland

Gottfries, Ingrid

Bollerup Borrby Fränninge Glemminge Hammenhög Hannas Holmby Högseröd Hörup Igelösa Ingelstorp Långaröd Smedstorp Ullstorp Valleberga Vittskövle Vomb Östraby

Grafström, Gunnar

Hardemo Kumla Multrå Stöde Sånga Säbrå Venjan Viby Överlännäs

Grandin, Agneta och Drevin, Håkan

Alanäs Alsen Askeby Aspås Berg Bingsjö-Dådran Björna Blackstad Bodsjö Borgsjö Brunflo Bräcke Dalby Dalhem Djursdala Dänningelanda Döderhult Ekshärad Fogdö Fors Frostviken Fryksände Frödinge Frösö Hackås Hallen Hallingeberg Hammar Hammerdal Haverö Hed Hede Hjorted Hycklinge Häggenås Hällesjö Högsby Kisa Kolbäck Kättilstad Köping Lerbäck Lit Ljusnarsberg Ljusne Lockne Locknevi Lofta Lycksele Lönneberga Malingsbo Marieby Mattmar Misterhult Myssjö Mörlunda Mörsil Nordmark Norrbärke Nyhem Näs Näskott Odensvi Offerdal Oskarshamn Oviken Ragunda Ramsjö Revsund Rätan Rödön Selånger Sillhövda Skinnskatteberg Skön Ström Stugun Sundsjö Sunne Sveg Säbrå Säby Söderbärke Södra Finnskoga Södra Vi Torp Törnsfall Ukna Undersåker Vemdalen Värna Västra Ed Västrum Ytterhogdal Ås Östersund Östmark

Grandinsson, Jens

Björklinge Brismene Börje Börstig Dalarö Förlösa Kinneved Ljungby Norra Åsarp Ramsta Sankt Ilian Slöta Smula Stockholm Söderbärke Tensta Vendel Viksta Vårkumla Västanfors Västerås Yttergran

Granqvist, Per-Olof

Broby Farhult Färgeshult Glimåkra Höja Jonstorp Katslösa Kropp Ljungby Loshult Lönsboda Mönsterås Osby Riseberga Risekatslösa Strövelstorp Viken Virestad Väsby Västra Sönnarslöv Örkened Östra Broby

Grantun, Lena Anette

Arboga Asby Björsäter Blacksta Boge Bygdeå Dalhem Edshult Fellingsbro Fleringe Fornåsa Gammalkil Gistad Gladhammar Gothem Grangärde Grolanda Gällivare Gärdserum Hall Hangvar Hannäs Hed Hellvi Herrestad Horn Häradshammar Kisa Kvillinge Källunge Kättilstad Lindesberg Ljusnarsberg Locknevi Loftahammar Lummelunda Lärbro Malexander Mogata Motala Nederkalix Nederluleå Normlösa Norra Vi Norrköping Odensvi Othem Pajala Regna Ringarum Risinge Robertsfors Rystad Råneå Skedevi Skinnskatteberg Skäfthammar Skönberga Stenkyrka Svinhult Söderköping Södra Vi Tidersrum Tingstäde Tjällmo Torpa Tryserum Törnevalla Ukna Vadstena Vintrosa Virserum Visby Vreta kloster Väderstad Västerlösa Västra Ed Västra Eneby Västra Ryd Västra Skedvi Västra Vingåker Vånga Vårdnäs Vårdsberg Yxnerum Åtvid Örtomta Östra Ed Östra Ryd

Grip, Annica

Alnö

Groth, Hans

Arbrå Avesta Bollnäs Botilsäter By Dannemora Eskilsäter Falun Film Garpenberg Gräsmark Gävle Hamrånge Hanebo Haraker Hedemora Hedesunda Hille Hofors Huggenäs Husby Högbo Järbo Leksand Ludvika Länna Millesvik Norberg Norrbärke Ockelbo Ovansjö Ragunda Ramnäs Romfartuna Sandviken Skultuna Stockholm Svärdsjö Torsåker Tveta Ununge Valbo Åker Åmot Ärla Österlövsta

Grubb, Mia

Almunge Alunda Edsbro Ervalla Esterna Estuna Fasterna Forsmark Funbo Gudmuntorp Gällersta Husby-Långhundra Husby-Sjuhundra Häverö Knutby Lohärad Länna Närtuna Riala Roslags-Bro Skederid Skepptuna Skogs-Tibble Skokloster Skäfthammar Sköllersta Stockholm Ununge Väddö Västervik Österby bruk Österlövsta

Grudin, Mari-Louise och Georg

Alster Borgvik Fryksände Gillberga Glava Jät Kareby Karlstad Lima Långserud Mora Nor Nyed Nöbbele Skatelöv Solberga Stavnäs Sunne Uråsa Vederslöv Värmskog Älvdalen Ölme Östra Fågelvik

Grufman Ramström, Cristina

Folkärna Grangärde Grytnäs Gunnilbo Hed Hedesunda Husby Hällefors Karbenning Munktorp Norberg Norrbärke Ockelbo Ovansjö Ramnäs Rasbokil Skinnskatteberg Stora Tuna Svärdsjö Söderbärke Västanfors Västerfärnebo Västervåla Årsunda Älvkarleby

Grusell, Rickard Bjursås Fellingsbro Floda Garpenberg Grangärde Gunnilbo Hedemora Husby Irsta Leksand Lemnhult Lund Norberg Norns Bruk Norrbärke Nottebäck Nås Näshult Rättvik Sala Sankt Peters Kloster Stora Skedvi Stora Tuna Sundborn Säter Söderbärke Tingsås Torsång Virserum Västra Hoby Ål Åseda

Gunnarsson, Ann och Dan

Alster Asker Askersund Bjurtjärn Bo Brattfors Edsberg Ekeby Fellingsbro Filipstad Färnebo Grangärde Glanshammar Grythyttan Gunnilbo Gåsborn Gällersta Hackvad Hallsberg Hardemo Hedemora Hidinge Hjulsjö Hällefors Hällestad Karlskoga Kroppa Kumla Kvistbro Köla Lerbäck Lindesberg Lungsund Nedre Ullerud Nora Nyed Nysund Nås Ramsberg Risinge Sköllersta Snavlunda Stora Mellösa Sunne Svennevad Säfsnäs Tjällmo Täby Viby Väse Ölme Örebro Östra Fågelvik Östra Ämtervik

Gustafson, Glenn William

Anundsjö Edsele Ingatorp Junsele Misterhult Ramsele Rolfstorp Ström Svinhult Södra Vi Valinge

Gustafsson, Gunnar

Algustboda Almundsryd Aneboda Angelstad Beateberg Berghem Fotskäl Frillesås Färgaryd Förlanda Gällinge Hajom Hyssna Jälluntofta Kinna Kungsäter Långaryd Mjöbäck Molla Morup Stafsinge Surteby-Kattunga Sätila Södra Unnaryd Torsö Tostared Urshult Väckelsång Ås Älvsered Örby Öxabäck Öxnevalla

Gustafsson, Kjell

Alingsås Byarum Karlstad Lagmansered Tofteryd Upphärad Väse Åker

Gustafsson, Lennart och Inge Petersen

Grevie Lokrume Markaryd När Torpa

Gustafsson, Magnus

Björsäter Grebo Hägerstad Kisa Kättilstad Nykil Oppeby Tidersrum Tjärstad Vårdnäs Värna Västra Ed Västra Eneby Åtvid

Gustafsson, Peter

Alster Amnehärad Askersund Berg Björsäter Brattfors Bällefors Filipstad Flen Forshem Fridlevstad Fröjered Fullösa Färnebo Gillberga Hangelösa Holmestad Hova Husaby Husby-Rekarne Kinne-Kleva Kinne-Vedum Kjula Kroppa Källby Ledsjö Lerbo Lilla Malma Lilla Mellösa Lista Lungsund Lur Lyrestad Nyed Näshulta Nättraby Odensåker Ramundeboda Sil Skee Skånings-Åsaka Sköldinge Snavlunda Tanum Torshälla Visnum Väse Vättlösa Älgarås Ärla Österplana Östra Fågelvik Övre Ullerud

Gustavii, Christer

Djursdala Fjärås Frödinge Hanhals Idala Markim Målilla Mörlunda Oxie Tottarp Täby Vreta Kloster Österåker

Gustavsson, Britt-Marie

Floda Grangärde Gräsmark Idre Lillhärdal Linsell Ljusnarsberg Lofsdalen Norra Ny Norrbärke Nås Rämmen Stora Tuna Sveg Säfsnäs Särna Söderbärke Östra Fågelvik

Gustavsson, Göte

Björka Brandstad Ilstorp Sövde Vekerum Åsum Öved

Gärdemalm, Lena

Jukkasjärvi Juonosuando Karesuando Pajala Tärendö Vittangi Överkalix Övertorneå

Göransson, Christer

Almundsryd Asarum Bräkne-Hoby Gammalstorp Glimåkra Gualöv Härlunda Jämshög Karlskoga Kyrkhult Maglehem Mörrum Näsum Virestad Vallkärra Vånga Örkened

Göransson, Ulf

Allerum Annerstad Benestad Blentarp Gessie Hammenhög Kverrestad Kävlinge Lidköping Lilla Slågarp Norra Mellby Oderljunga Östra Ingelstad

Göthberg, Linda och Eriksson, Joachim

Aneboda Angelstad Berg Dörby Hagby Hjortsberga Huddunge Kråksmåla Kvenneberga Kärda Landeryd Ljungby Mistelås Moheda Nora Osby Rydaholm Ryssby Silvberg Slaka Slätthög Teda Virestad Vårdnäs Västra Eneby Älghult

Hagberg, Kjell

Bälinge Källby Otterstad Stockholm Västerljung

Haggren, Rolf

Alsen Berg Frösö Hackås Hallen Håsjö Marby Mattmar Mora Myssjö Odensvi Ragunda Sunne Undersåker

Hagren, Peter

Tolg

Hallberg, Floyd

Augerum Fagerhult Fridlevstad Långasjö Rödeby Tun Vissefjärda Älghult

Hallén, Stefan

Adelsö Alnö Attmar Bergsjö Bjurtjärn Bjuråker Borgsjö Borgvik By Bygdeå Ed Enånger Galtströms bruk Gnarp Gräsmark Gunnarskog Harmånger Hassela Hjärtlanda Holm Hultsjö Hässjö Högsjö Indal Klövsjö Liden Ljustorp Lögdö bruk Munsö Njurunda Nor Nysätra Nätra Ore Orsa Rogberga Rogsta Segerstad Selånger Skön Stora Kil Stöde Sundsvall Sättna Timrå Torp Tuna Valbo Viksjö Voxna Vrigstad Österfärnebo

Hallengren, Maria L

Alunda Björklinge Börstil Gryta Gräsö Gunnilbo Gävle Hed Hållnäs Karlskrona Kullerstad Kvillinge Lima Skinnskatteberg Stavby Säter Söderbärke Tierp Torsåker Tuna Valbo Valö Västra Husby Öregrund Österlövsta Östhammar

Hallin, Anders och Lena Landstedt

Alnö Bergsjö Burträsk Fryele Föllinge Gudmundrå Gällaryd Holm Hovmantorp Hylletofta Indal Jättendal Kråkshult Kärda Leksand Litslena Mogata Nydala Ragunda Regna Ringarum Simonstorp Själevad Skellefteå Skönberga Stora Kopparberg Svennevad Sättna Västra Ed Västra Ämtevik Österlövsta

Hallin Rhodes, June

Algustrum Hillared Mjöbäck Sexdrega Torestorp Torslunda Ullasjö Älekulla Öxabäck Öxnevalla

Hallqvist, Ingvar

Askim Brålanda Fjärås Frändefors Fässberg Gödestad Hunnestad Järpås Kållered Lindberg Rolfstorp Skällinge Spannarp Sparlösa Steninge Vänersborg

Hallqvist, Magnus

Bjurum Falkenberg Falköping Gökhem Häggesled Torbjörntorp Ullene Vilske-Kleva

Hammar, Stefan

Aspeboda Bjursås Björkvik Björnlunda Bogsta Dunker Enslöv Falun Femsjö Frustuna Färgaryd Grums Gryt Gåsinge Hallsberg Hyltinge Leksand Lilla Malma Nysund Steneby Stigtomta Stora Kopparberg Stora Malm Stora Skedvi Stora Tuna Sundborn Svärdsjö Svärta Torup Vadstena Venjan Visnum Vårdinge Väse Österlövsta Östra Ryd

Hammerman, Staffan

Almesåkra Brunneby Godegård Horn Hägerstad Hällestad Järeda Kristdala Lofta Loftahammar Lönneberga Målilla Risinge Södra Vi Vena Vånga Västra Ed Östra Ed

Hamré, Christer

Arby Axberg Berg Björkvik Botkyrka Dunker Eskilstuna Floda Fläckebo Fryksände Gammalkil Gunnilbo Hagby Hed Hossmo Jäder Kalmar Karlslunda Kila Kjula Kläckeberga Kolsva Lilla Mellösa Ljungby Lysvik Madesjö Mortorp Nykil Nysund Skeda Stora Malm Söderbärke Tjärstad Torshälla Valbo Vikingstad Vitsand Voxtorp Väne-Åsaka Västanfors Västermo Västerås-Barkarö Västra Vingåker Öja

Hannell, Jarl

Anundsjö Arnäs Björna Gideå Nätra Själevad Ytterlännäs

Hansen, Alf

Hietaniemi Karl Gustav Kengis bruk Nederkalix Nedertorneå Pajala Råneå Svanstein Söderfors Övertorneå

Hansen, Jonathan

Båstad Fjelie Knästorp Lackalänga Stävie Vallkärra

Hansson, Ahlf

Anderslöv Bara Blentarp Dörby Grönby Gärdslöv Hemmesdynge Kalmar Källstorp Landskrona Lilla Beddinge Lyngby Reslöv Södra Åby Toarp Tullstorp Vallby Västra Vemmenhög Äspö Östra Klagstorp Östra Torp Östra Vemmenhög

Hansson, Bernt

Björsäter Brattfors Dannemora Film Fårö Grödinge Gårdeby Järnboås Kil Kisa Kättilstad Lidingö Lillkyrka Mörkö Nora Orkesta Råda Skepptuna Tierp Vassunda Vendel Viksta Vimmerby Visby Värna Örtomta

Hansson, Eva

Askeby Bankekind Gammalkil Grebo Gärdserum Hagebyhöga Hällestad Kristberg Kärna Landeryd Ledberg Linköping Nykil Skeda Slaka Stjärnorp Vreta kloster Vånga Vårdnäs Vårdsberg Värna Åtvid Örtomta Östra Harg Östra Ryd

Hansson, Georg

Brunflo Fjärllsjö Hammerdal Ström

Hansson, Lars-Ola, Gert och Bosse

Barlingbo Burs Dalhem Fardhem Fole Garde Gladsax Hangvar Hejde Hellvi Hörsne med Bara Klinte Linde Lojsta Nysund När Roma Rone Rute Sproge Stånga Visby Visnum Vänge Väskinde Öja Östergarn Östra Hoby Östra Tommarp Östra Vemmerlöv

Hansson, Marianne och Sören

Adelöv Dalhem Fagerhult Gammalkil Grebo Gärdserum Hägerstad Kisa Kättilstad Linderås Slaka Ukna Vikingstad Vist Vårdnäs Västra Ed Västra Eneby Västra Ryd Åtvid Ödeshög

Hansson, Mats

Byske Piteå Skellefteå

Hansson, Patrik

Anderslöv Annelöv Asmundtorp Balkåkra Billeberga Bosarp Burlöv Bäve Dalby Eriksfält Fränninge Gårdstånga Harlösa Holmby Hög Högseröd Hörby Höör Igelösa Knästorp Kverrestad Källs-Nöbbelöv Kävlinge Lackalänga Lilla Harrie Löddeköpinge Norra Skrävlinge Norrvidinge Odarslöv Reslöv Röddinge Sjörup Skårby Snårestad Stora Harrie Södra Sandby Sövestad Tolånga Torrlösa Vanstad Västerstad Västra Karaby Äspinge Östra Sallerup Östraby

Hansson, Peter

Bredaryd Burseryd Fagered Forsheda Frölunda Gnosjö Gunnarp Gällared Holsljunga Håcksvik Kalv Kulltorp Laxarby Lysvik Länghem Mårdaklev Sexdrega Skephult Villstad Vittaryd Åker Åmål Älvsbacka Älvsered Ödestugu

Hansson, Sven

Linderöd Norra Mellby Sillhövda

Hansson, Ulla

Amnehärad Askersund Bjurtjärn Björkvik Blomskog Färnebo Hallingeberg Holmedal Hällestad Hässleby Kisa Kroppa Lerbäck Lungsund Lönneberga Mellby Målilla Nedre Ullerud Norra Råda Pelarne Risinge Rumskulla Sankt Lars Stora Malm Svinhult Södra Vi Tidersrum Töcksmark Varnum Vimmerby Västra Fågelvik Ölme

Haraldson, Carlaxel

Lövånger Södra Hestra Umeå Vaxholm

Hast, Anders och Elisabeth

Anundsjö Arjeplog Attmar Borgsjö Burträsk Bygdeå Dingtuna Eling Fors Frösö Färila Graninge Haverö Holm Hubbo Hässjö Indal Junsele Laske-Vedum Lekåsa Liden Ljusdal Ljusnarsberg Ljustorp Los Lövånger Nederkalix Njurunda Nysätra Orsa Piteå Ragunda Resele Runsten Selånger Sidensjö Själevad Skellefteå Skorped Skön Stigsjö Stöde Sättna Tillberga Timrå Torp Trehörningsjö Tuna Umeå Viksjö Voxna Vännäs Västerbitterna Ytterhogdal Åsele Älvdalen

Hedberg, Kathleen

Bjurtjärn Fellingsbro Grythyttan Karlskoga Kristinehamn Kroppa Lungsund Nora Varnum Visnum

Hedberg, Neta

Askome Ausås Björnekulla Erikstad Fagered Falkenberg Fors Fristad Grude Gunnarp Gällared Gärdhem Helsingborg Hudene Höganäs Höja Jällby Jörlanda Konga Kristianstad Kvidinge Källna Köinge Ljungby Lösen Morup Norra Vram Nösslinge Okome Ronneby Sireköpinge Stafsinge Starby Stenkyrka Strövelstorp Svartrå Södra Björke Södra Unnaryd Torrlösa Trollhättan Tärby Ullared Valla Vessige Välinge Västra Karup Västra Sönnarslöv Ängelholm Östra Ljungby

Hedenqvist, Pehr

Bankekind Bjurtjärn Björsäter Flackarp Färgelanda Grebo Gryt Gårdeby Görslöv Hällestad Högsäter Järbo Karlskoga Kisa Knästorp Kvillinge Lindesberg Lyngby Lännäs Malexander Norra Nöbbelöv Nysund Risinge Rännelanda Skållerud Skärkind Stora Mellösa Stora Råby Tjällmo Tottarp Tryserum Törnevalla Varnum Vikingstad Vreta kloster Väse Västra Ed Västra Husby Västra Vingåker Yxnerum Örtomta Östra Ed Östra Husby Östra Ryd

Hedfors, Sara

Bäckaby Bäckseda Drev Falun Fröderyd Hornaryd Nottebäck Orsa Sjösås Skinnskatteberg Snavlunda Stora Tuna Västanfors Äppelbo

Hedlund, Stig

Hjulsjö Hofors Hällefors Skillingmark Sundborn Torsåker

Hedvall, Tor

Falun Hedemora Viby

Hellblom, Magnus

Björskog Fläckebo Romfartuna Sala Västerfärnebo Västerlövsta

Hellman, Bert

Asker Björkvik Färnebo Hällestad Krokek Kroppa Skedevi Skärkind Turinge Vånga Västra Vingåker Östra Ryd Östra Vingåker

Hellsten, Christer

Alunda Bo Ekeby Gammalkil Gåsborn Harbo Irsta Järlåsa Kroppa Luleå Munktorp Ramnäs Rogberga Skedevi Skultuna Tierp Vendel Vikingstad Västervåla Ängsö Ödestugu Öggestorp Östervåla

Hemmingberg, Berith

Backaryd Fridlevstad Förkärla Ronneby Segerstad

Hendén, Jan

Bäckebo Dunker Floda Horn Kråksmåla Norra Härene Kung Karl Lilla Malma Näshulta Ryd Saleby Skofteby Sköldinge Stora Malm Sunnersberg Säter Vara Älghult Önum Östra Vingåker

Henriksson, Christina

Gällivare Jukkasjärvi Korpilombolo Pajala Tärendö Överkalix

Henriksson, Jan

Alnö Attmar Berg Bodsjö Bollnäs Borgsjö Brunflo Brunskog Bräcke Danderyd Delsbo Ekshärad Fryksände Frösö Färila Gräsmark Hackås Harmånger Hassela Haverö Hede Helgum Hjo Hofors Hogdal Hudiksvall Hällesjö Härnösand Indal Järpen Kall Kyrkås Köping Lekvattnet Lillhärdal Ljusdal Ljustorp Malung Myssjö Njurunda Norra Finnskoga Offerdal Oviken Ragunda Ramsjö Revsund Rätan Skön Skönsmon Storsjö Stöde Sundsvall Sunne Sveg Söderala Timrå Torp Tuna Umeå Undersåker Vaksala Vitsand Vännäs Ytterhogdal Åre Älvros Östersund Östmark Överhogdal

Henriksson, Torgny

Alster Barva Bettna Björnlunda Borgsjö Bälinge Dunker Ekshärad Fogdö Fors Fryksände Färila Färnebo Gryt Gunnarskog Gustav Adolf Gåsinge Hammarby Haverö Helgarö Husby-Rekarne Härad Jäder Järvsö Kjula Kloster Kärnbo Ljusdal Los Lysvik Länna Mo Mora Myssjö Nedre Ullerud Norra Råda Ore Orsa Ovanåker Ramsjö Ransäter Råda Rätan Skerike Stenkvista Stora Tuna Strängnäs Sundby Sundsvall Sveg Söderala Söderhamn Taxinge Toresund Torp Vansö Voxna Västermo Västra Ämtervik Ytterhogdal Åker Älvros Ärla Öja Östmark Överhogdal

Herbst, Arne

Annelöv Asmundtorp Ausås Barkåkra Bergshammar Billeberga Bjuv Björnekulla Botkyrka Brännkyrka Brönnestad Delsbo Dunker Edestad Ekeby Eskilstuna Fleninge Färila Färingtofta Glumslöv Gråmanstorp Grödinge Helsingborg Huddinge Hyby Härslöv Julita Jät Kalvsvik Kattarp Klippan Konga Kvidinge Kvistofta Kågeröd Köping Landskrona Linneryd Ljusdal Los Matteröd Mo Munka-Ljungby Muskö Möllevången Mörkö Norra Vram Nöbbele Orsa Ovansjö Raus Riseberga Rya Röstånga Saxtorp Skatelöv Sköldinge Sorunda Stenestad Stoby Stockholm Stora Malm Svalöv Tingsås Torshälla Tofta Torö Tävelsås Ulricehamn Urshult Uråsa Vadensjö Vedby Vemdalen Vist Väckelsång Väsby Västerhaninge Västra Karaby Västra Sönnarslöv Västra Torup Västra Vingåker Ytterhogdal Åryd Älvros Ängelholm Örkelljunga Ösmo Össjö Österhaninge Österåker Östra Ljungby

Herngård, Bertil

Alsen Löt Nora Näskott Ringarum Ryssby Skuttunge Sorunda Torö Tåby Viksta Ås Ärentuna Ösmo

Herrström, Thorleif

Anderslöv Arvika Aspeboda Björkvik Brunskog Genarp Glumslöv Gudmuntorp Gävle Hammarö Helsingborg Husby Härslöv Kropp Kvistofta Landskrona Lidingö Lund Malmö Mörarp Norrköping Regna Risinge Räng Simonstorp Skeda Skedevi Skurup Stora Kopparberg Stora Malm Stora Tuna Säby Torsång Valbo Vittsjö Välinge Västervik Önnestad Österlövsta Östra Vingåker

Hertzman, Niklas

Anderstorp Ausås Barkåkra Berga Bolmsö Bredaryd Brunnby Brösarp Byarum Dannäs Dörarp Eksjö Farhult Forsheda Fryele Färingtofta Gumlösa Gustav Adolf Gällaryd Hagshult Hjärnarp Hånger Hörröd Ignaberga Jonstorp Kattarp Kånna Kärda Limhamn Mörarp Norra Åkarp Norra Åsum Nävlinge Oderljunga Perstorp Ravlunda Reftele Riseberga Rydaholm Röke Röstånga Skepparslöv Slätthög Sörby Tjörnarp Tofteryd Torrlösa Torskinge Tåstarp Vedby Verum Villstad Vinslöv Visseltofta Vittaryd Våthult Välinge Värnamo Väsby Åhus Åker Önnestad Östra Broby

Hesselroth, Thomas

Alster Arvika Bolstad Borgvik Brunskog Brålanda Bäcke Dals-Ed Dalskog Erikstad Frändefors Fröskog Färgelanda Gestad Gesäter Grava Grinstad Grums Gunnarskog Gunnarsnäs Holm Holmedal Håbol Högsäter Järbo Järn Karlstad Kila Knäred Krokstad Kville Lerdal Lur Ny Råggärd Rännelanda Rölanda Sillerud Skee Skållerud Steneby Stora Kil Sundals-Ryr Sunne Svanskog Södra Finnskoga Tanum Torp Torrskog Tossene Tydje Töftedal Tösse Veinge Visnum Ånimskog Älgå Ärtemark Ödeborg Ödskölt Ör Östra Fågelvik Östra Ämtervik

Hessner, Doris

Brunflo Ekshärad Graninge Ljusdal Lockne Norrbärke Ragunda Skinnskatteberg

Hieturi, Anita

Alunda Björnlunda Dannemora Film Forsmark Hammarby Lena Morkarla Rasbokil Tensta Tolfta Valö Vendel Österlövsta

Hillerström, Ann-Sofie

Brastad Grebbestad Gullholmen Göteborgs Karl Johan Klädesholmen Kville Lur Mo Naverstad Stala Svarteborg Tanum Tjärnö

Holm, Kerstin

By Esterna Harmånger Hedesunda Hille Horndal Njurunda Njutånger Nordmaling Näskott Rödön Selånger Skön Sundsvall Tuna Umeå Valbo Venjan Vännäs Älvdalen Österfärnebo Österhaninge Östersund

Holmberg, Per

Avesta Burträsk Hjulsjö Ljusnarsberg Nederkalix Norrköping Nysätra Piteå Råneå Skellefteå Umeå Överkalix

Holmberg, Sigvard

Alsen Arbrå Aspås Boda Brunflo Fellingsbro Frösö Föllinge Grangärde Grythyttan Hjulsjö Häggenås Hällefors Järnboås Kall Lindesberg Lit Ljusnarsberg Mattmar Mörsil Offerdal Ore Ramsberg Rödön Sveg Sättna Söderbärke Voxna Älvsbacka Ödeby

Holmgren, Maritha Alingsås Arvidsjaur Fuxerna Hemsjö Hjärtum Jörn Långared Mönsterås Nederkalix Nederluleå Norsjö Skellefteå Starrkärr Västerlanda Ålem

Holmqvist, Elsa

Askersund Bjuv Ekeby Haraker Kattarp Lerbäck Romfartuna Svenljunga Tillberga

Holmqvist, Hans

Angerdshestra Aringsås Barlingbo Barnarp Bondstorp Bottnaryd Bredsätra Bringetofta Byarum Dalhem Endre Follingbo Gammelgarn Gränna Gällaryd Hjälmseryd Jönköping Källeryd Ljungsarp Mulseryd Månsarp Norra Unnaryd Nydala Rogberga Skärstad Slätthög Stengårdshult Stenkyrka Svenarum Vallstena Visby Vrigstad Värnamo Åker Åsenhöga Ödestugu Ölmstad Ölsremma Öreryd Östergarn

Hultgren, Peter

Asker Björkvik Bo Ekeby Eksjö Eskilstuna Godegård Gällivare Gärdserum Hakkas Hallingeberg Hjorted Hällestad Högsby Kvillinge Lofta Loftahammar Norrköping Risinge Råneå Sigtuna Simonstorp Skedevi Stora Malm Svennevad Södertälje Tjällmo Tryserum Vadstena Vånga Västra Ed Västra Vingåker Yxnerum

Hulth, Matts och Elisabeth

Alsen Anundsjö Arnäs Bjärtrå Bodum Boteå Brunskog Dorotea Edsele Fjällsjö Fors Fröskog Graninge Grundsunda Gudmundrå Gävle Hamrånge Haninge Håslöv Härnösand Junsele Jäder Jädraås Liden Ljustorp Luleå Långsele Lögdö bruk Nederluleå Njurunda Nora Nordingrå Norrala Nätra Ockelbo Offerdal Ragunda Ramsele Resele Selånger Sidensjö Själevad Skellefteå Sollefteå Ström Stugun Sunne Säbrå Torsåker Tåsjö Umeå Uppsala Vibyggerå Viksjö Vilhelmina Ådals-Liden Åsele Älvdalen Öregrund

Hultman, Anette

Appuna Ekeby Ervalla Fornåsa Gladhammar Godegård Hallingeberg Hällestad Kisa Kumla Kvistbro Lerbäck Linköpings Sankt Lars Mogata Norra Vi Norrköping Nykil Regna Risinge Skeda Slaka Tidersrum Tjällmo Visby Östra Skrukeby

Hultman, Hasse

Arnäs Bjärtrå Bollnäs Boteå Dal Ed Folkärna Graninge Gudmundrå Hammerdal Hanebo Hedemora Långsele Multrå Möklinta Nora Näs Oviken Ragunda Rödön Själevad Skog Sollefteå Styrnäs Tierp Torsåker Ullånger Ytterlännäs Österlövsta

Huneborg, Reijo

Falun

Hübinette, Jonathan

Börstil Harg Hållnäs Konga Svalöv Säby Torrlösa Ununge Väddö Österlövsta

Håård, Siewert

Bankeryd Frinnaryd Gustav Adolf Habo Kävsjö Lekeryd Linderås Lommaryd Torpa Vireda Åsenhöga

Häger, Mats

Bjursås Falun Floda Gudmundrå Leksand Mora Ore Orsa Sollerön Stora Kopparberg Stora Skedvi Stora Tuna Sundborn Särna Söderbärke Venjan Våmhus

Hällgren, Kalle

Arvidsjaur Burträsk Jörn Luleå Lövånger Nederkalix Nederluleå Norsjö Piteå Skellefteå Umeå Övertorneå

Högberg, Jeanette

Boda Brunskog Forshem Fryksände Fullösa Gräsmark Gunnarskog Kinne-Vedum Klövedal Lycke Mangskog Norum Spekeröd Tanum Torsby Tossene Valla

Högberg, Tommy

Asker Bettna Brunskog Ekeby Eskilstuna Fellingsbro Frustuna Gillberga Grums Häverö Julita Järna Kung Karl Lilla Mellösa Medåker Nacka Norrköping Nås Odensvi Ringarum Sköldinge Stenkvista Stora Mellösa Säfsnäs Ukna Värmskog Västra Vingåker

Högman, Hans

Bjärtrå Björkvik Dal Dunker Galtsröms bruk Graninge Helgum Härad Högsjö Indal Liden Ljustorp Länna Mora Nora Resele Skog Sollefteå Stigsjö Styrnäs Toresund Ytterlännäs Åker Älvdalen

Hökerberg, Bertil och Anette

Allerum Alster Baldringe Balkåkra Blentarp Brunnby Bälinge Börringe Börrum Börstil Dagsberg Drothem Everlöv Farhult Femsjö Fittja Fosie Furingstad Gamla Uppsala Gislöv Glemminge Grums Gryt Grönby Gårdsby Gärdslöv Halla Hammenhög Hannäs Hassle-Bösarp Hedeskoga Helsingborg Hishult Holmedal Häradshammar Jonsberg Jonstorp Kaga Karlanda Karlskrona Karlstad Katslösa Kila Kimstad Kristianstad Krokek Kuddby Kullerstad Kvillinge Källstorp Landskrona Lilla Beddinge Linköping Ljung Ljungby Lofta Loshult Lund Lövestad Misterhult Mogata Normlösa Norrköping Nykil Nyköping Ramnäs Ringarum Risinge Rya Ränneslöv Röke Rönö Sankt Anna Sankt Nikolai Sankt Per Saritslöv Segerstad Silbodal Sjörup Skivarp Skogslyckan Skultuna Skummeslöv Skurup Skårby Skällvik Skärkind Skönberga Slimminge Snårestad Solberga Stenbrohult Stockholm Stora Tuna Strängnäs Styrstad Svedala Svenstorp Säby Söderbärke Söderköping Södra Åby Söndrum Sövde Sövestad Tidersrum Tillberga Tolånga Trelleborg Tryde Tryserum Tullstorp Tåby Ukna Uppsala Vadstena Vankiva Villie Vittsjö Våmhus Vårdnäs Våxtorp Väsby Västeråker Västra Ed Västra Fågelvik Västra Nöbbelöv Västra Skrävlinge Västra Vemmenhög Västra Vingåker Ystad Å Åryd Ärla Önnarp Örebro Örkelljunga Örsjö Össjö Östra Ed Östra Husby Östra Klagstorp Östra Ny Östra Ryd Östra Stenby Östra Vemmenhög Öved Övraby

Idling Enström, Christina Asmundtorp Bollnäs Leksand Lindesberg Löddeköpinge Ore Rengsjö Rogsta Valbo Älvdalen

Igheimer, Elin

Björkeberg Byske Flistad Fällfors Skeda Tjärstad Vårdnäs Älvsbyn

Isacsson, Ben

Alingsås Almundsryd Barva Blomskog Bondstorp Borås Bottnaryd Bredared Brunn Båraryd Dalstorp Dunker Ekerö Floda Fritsla Förslöv Grönahög Gullered Gunnilbo Gällstad Göteborg Hakarp Hassle Holmedal Hov Härad Hössna Jönköping Kall Katrineholm Kila Knätte Källeryd Kölingared Lerbäck Levene Liared Ljungsarp Malmköping Malmbäck Marbäck Mossebo Mulseryd Månstad Norra Unnaryd Partille Rebbelberga Ringarum Rättvik Sala Sexdrega Skallsjö Skön Skönsmon Skövde Stengårdshult Stockholm Stora Lundby Strängnäs Strängsered Svenarum Timmele Timrå Torshälla Tranemo Trökörna Tuna Täby Ulricehamn Vad Villstad Vist Vänersborg Västra Karup Västra Skedvi Västra Vingåker Västra Ämtervik Ytterselö Åker Åsenhöga Ölsremma Öreryd Örslösa Österåker Överselö

Isaksson, Anna

Film Hållnäs Tegelsmora Österlövsta

Isaksson, Anita och Lund, Anders

Tärendö

Isaksson, Britta

Fykerud Grangärde Grava Haparanda Hietaniemi Hov Jämjö Karl Gustav Karlskrona Kristianopel Stora Kil Vanstad Visnum Västerås Västra Karup Ölme

Jacobsson, Johan och Håkansson, Susanne

Alskog Alva Ardre Asarum Atlingbo Augerum Björke Boge Burs Buttle Dalhem Eksta Etelhem Fardhem Fridlevstad Grötlingbo Hablingbo Hamra Havdhem Hellvi Hemse Hörja Jämjö Linde Listerby Martebo Matteröd Norra Åkarp Ramdala Rone Röke Sproge Stoby Torhamn Torsås Vankiva Viklau Vänge Öja Östra Broby

Janehult, Katarina och Morgan Pettersson

Ale-Skövde Ervalla Finnerödja Frykeryd Hedesunda Hidinge Hjärpås Hällestad Högsby Karlskoga Kil Mölltorp Stenstorp Tierp Torsåker Tysslinge Vaksala Vintrosa Älvkarleby

Jangö, Eva Altuna Ekeby Gagnef Möklinta Norrköping Othem Sala Skultuna Visby

Jansson, Arne

Eda Fröskog Gillberga Gällaryd Långserud Mo Nedre Ullerud Nor Sillerud Stavnäs Svanskog Tydje Tösse Vårvik Åmål Ånimskog

Jansson, Lars-Göran

Nyed

Jarl, Marie

Anundsjö Brålanda Dalskog Dorotea Fjällsjö Frändefors Gestad Hyllie Junsele Lane-Ryr Lycksele Själevad Skivarp Skållerud Steneby Ström Umeå Västra Kärrstorp Ådals-Liden Åsele Ärtemark Ödskölt Ör Östra Vemmenhög

Jarl, Renée

Eskilstuna Eskilstuna Kloster och Fors Filipstad Fornåsa Gillberga Husby-Oppunda Kolbäck Lilla Mellösa Lista Lönsås Toarp Torshälla Ärla

Jarleborg, Per Holger

Arboga Dala-Järna Enköping Folkärna Grangärde Gunnilbo Hed Karbenning Kila Lindesberg Ljusnarsberg Malingsbo Norberg Norrbärke Ramsberg Skinnskatteberg Söderala Söderbärke Tuna Västanfors Västerfärnebo

Jarnebrant, Lars

Fellingsbro Lindesberg Ore Skepptuna Stora Tuna

Jarnling, Torgil

Asker Berg Björkvik Bo Ekeby Hällestad Kila Krokek Kvarsebo Nora Regna Ringarum Stora Malm Svennevad Älgarås Östra Husby

Jaxhagen, Thom

Lekaryd Rone Ryssby

Jensen, Håkan

Bjärtrå Gudmundrå Högsjö Nora Sidensjö Stigsjö Säbrå Ytterlännäs Överlännäs

Jirénius, Karin

Asker Axberg Bjurtjärn Ekeby Ervalla Godegård Hidinge Hällestad Kil Lindesberg Ljung Lungsund Lämås Motala Regna Risinge Tjällmo Varnum Viby Vintrosa Vist Vånga Västra Vingåker Ölme

Johansson, Arne

Gunnarsjö

Johansson, Bernhard

Bäve Dörarp Forsheda Fryele Gällaryd Hallen Lane-Ryr Nydala Reftele Rydaholm Tofteryd Torp Uddevalla Voxtorp Värnamo Ödeborg

Johansson, Bertil och Widemark, Gun

Björkvik Dunker Frustuna Godegård Gunnilbo Gåsinge Hällefors Hällestad Kila Kimstad Krokek Lillkyrka Nysund Regna Risinge Rudskoga Stora Malm Turinge Vånga Ytterjärna Ösmo Östra Eneby Överjärna

Johansson, Bertil W.

Hishult Rya Röke Örkelljunga

Johansson, Eric

Burträsk Haparanda Lövånger Nederkalix Nederluleå Råneå Töre Överkalix Överluleå

Johansson, Hans Olof

Berg Borgsjö Börstil Edebo Film Frölsö Hackås Harg Husby Hökhuvud Klövsjö Simtuna Sunne Tolfta Valö Vemdalen Västland Åre Österfärnebo Österlövsta

Johansson, Henrik

Gösslunda Hasslösa Järpås Kinne-Vedum Kållands-Åsaka Lindärva Mellby Norra Härene Otterstad Rackeby Råda Skallmeja Skalunda Strö Sunnersberg Söne Örslösa

Johansson, John-Erik

Aspås Borgvattnet Brunflo Föllinge Gåxsjö Hammerdal Håsjö Häggenås Hällesjö Kyrkås Laxsjö Lit Stugun Sundsjö Ås

Johansson, Kristina

Döderhult Frödinge Kristdala Laholm Mörlunda Trelleborg Tuna Veinge Vena Västra Vemmenhög Ysby Östra Vemmenhög

Johansson, Leif och Rose-Marie

Alingsås Askim Bokenäs Byarum Hagshult Landa Landvetter Ljusdal Ljungby Myckleby Torp Åseda Östmark

Johansson, Lena

Alnö Häggdånger Kristdala Lerbäck Misterhult Nordmaling Stigsjö

Johansson, Lena i Linköping

Björskog Floda Julita Kumla Näshulta Simtuna Stora Malm Tillinge Västra Vingåker Öja

Johansson, Magnus

Resele Ådals-Liden

Johansson, Mats

Edsele Fjällsjö Junsele Ramsele

Johansson, Roger i Lindome

Algustboda Ekeberga Hornaryd Hovmantorp Hälleberga Lenhovda Tävelsås Östra Torsås

Johansson, Roland

Arvidsjaur Bureå Bygdeå Lövånger Nederkalix Nordmaling Nysätra Piteå Skellefteå Älvsby

Johansson, S. Ingemar

Adelöv Bergunda Boda Brunskog Bälaryd Edsberg Friel Frykerud Fränninge Halmstad Hemsjö Hylletofta Håle Höör Ivö Kalvsvik Karaby Kiaby Knista Kräcklinge Kågeröd Lekaryd Lerbäck Linderås Osby Röddinge Skartofta Sparlösa Svedala Säby Södra Sallerup Torpa Tun Tångeråsa Vintrosa Västerstad Västra Sallerup Östra Herrestad Östraby

Johansson, Sven-Erik

Arnäs Bjurholm Björna Burträsk Bygdeå Degerfors Fredrika Gideå Grundsunda Lycksele Mo Nordmaling Nysätra Själevad Umeå Vännäs Åsele

Johansson, Sören

Fru Alstad Lilla Isie Ockelbo Regna Risinge Törnevalla

Johansson, Thomas

Anundsjö Attmar Bergsjö Bjurtjärn Bjuråker Delsbo Ed Edsele Fjällsjö Forsa Fryksände Färnebo Galtströms bruk Gnarp Graninge Gunnarskog Hassela Helgum Holm Indal Junsele Jättendal Kroppa Liden Långsele Njurunda Njutånger Ragunda Ramsele Selånger Sidensjö Stöde Sättna Torp Torsåker Tuna Voxna Ådals-Liden Åsele

Johansson, Thorbjörn

Alnö Alster Angered Askersund Borgvik Bro By Ed Eskilsäter Fivelstad Gillberga Grava Grums Göteborg Hammar Hammarby Harestad Helgarö Huggenäs Husby-Rekarne Karlstad Kila Kjula Kristinehamn Lerbäck Lycke Motala Solberga Sundby Svanskog Södra Ny Tjällmo Torsby Tveta Valla Vallby Vallerstad Varv och Styra Vasa Västra Ny Västra Stenby Ärla Öckerö Ölserud Östervallskog

Johansson, Tommy

Andrarum Balkåkra Barsebäck Benestad Bjäresjö Bollerup Brösarp Bunkeflo Eljaröd Fridlevstad Fränninge Hallingeberg Horn Hycklinge Hyllie Hög Kisa Locknevi Löddeköpinge Löderup Lövestad Odensvi Ovansjö Ramsåsa Ravlunda Skårby Snårestad Stora Köpinge Södra Mellby Sövde Tolånga Tosterup Tving Tygelsjö Valleberga Vanstad Villie Virestad Vitaby Ystad Öja Östra Vemmenhög

Johansson, Verita

Bolmsö Breared Bredaryd Eldsberga Enslöv Farstorp Finja Forsmark Hamneda Hannas Hasslöv Hjälmseryd Hörja Kverrestad Lidhult Lund Markaryd Matteröd Norra Åkarp Odensjö Osby Reftele Röke Sankt Olof Skabersjö Smedstorp Snöstorp Stockholm Svedala Södra Unnaryd Söndrum Ullstorp Verum Visseltofta Vittsjö Vrå Våxtorp Västra Torup Ås Östra Ingelstad Östra Herrestad Övraby

Johansson Hardell, Petter Olof Askersund Fagerhult Hackvad Hietaniemi Karl Gustav Kristberg Kristvalla Kråksmåla Lycksele Långemåla Länna Madesjö Othem Pajala Ryssby Stockholm Sövde Åker Övertorneå

Jonasson, Vanja och Frödholm, Per

Agunnaryd Almundsryd Alseda Aneboda Asa Asarum Backaryd Bellö Berg Bladåker Blädinge Bolmsö Bräkne-Hoby Burseryd Bäckaby Edestad Edshult Eke Elleholm Fardhem Follingbo Fridlevstad Fröderyd Fulltofta Gammalstorp Gladhammar Gylle Gårdsby Gårdveda Gällaryd Hjorted Hjortsberga Hjälmseryd Hornaryd Hult Hultsjö Hällaryd Högsby Jämshög Järeda Kalvsvik Karlshamn Knutby Korsberga Kråkshult Lagga Lannaskede Lena Linneryd Loftahammar Lönneberga Lösen Madesjö Mellby Mistelås Misterhult Mjällby Munkarp Myresjö Målilla Mörlunda Mörrum Norra Sandsjö Ny Nye Näsby Näshult Nävelsjö Ramkvilla Risinge Ronneby Rydaholm Ryssby Sankt Anna Simonstorp Sjösås Skatelöv Skede Skepperstad Slätthög Spjutstorp Stenbrohult Svenarum Södra Sandsjö Sölvesborg Tolg Traryd Tryserum Träkumla Tuna Tving Tåby Tärna Urshult Vellinge Vendel Vetlanda Virestad Virserum Visby Västervik Västra Tommarp Västrum Ysane Åryd Älghult Älmeboda Ökna Östra Eneby

Johnson, Bertil

Anundsjö Bergsjö Edsele Fjällsjö Gagnef Gnarp Grundsunda Gunnilbo Hamrånge Harmånger Hedemora Helgum Husby Junsele Jättendal Leksand Mora Multrå Norrbärke Nätra Ore Ramsele Resele Sidensjö Själevad Sollefteå Sundborn Säbrå Särna Söderbärke Umeå Vännäs Värmdö Ådals-Liden

Jolbäck, Solveig

Ask Barkåkra Bjuv Femsjö Förslöv Grevie Gullholmen Göteryd Helsingborg Hjärnarp Konga Kågeröd Laholm Lidhult Morlanda Munka-Ljungby Odensjö Pjätteryd Riseberga Rännelanda Ränneslöv Röstånga Stenestad Stoby Tegneby Torrlösa Torpa Tåssjö Tåstarp Veinge Våxtorp Östra Karup

Jonmyren, Kerstin

Rone Sundre Vamlingbo Öja

Jonsson, Berit och Tommy

Hässjö

Jonsson, Fredrik

Bogsta Levide Säfsnäs Torsåker Västerljung Västra Vingåker

Jonsson, Per-Olov

Idenor Ljusdal Stora Mellösa Umeå Österfärnebo

Jonsson, Tony

Anundsjö Arnäs Berg Bjärtrå Borgsjö Boteå Bygdeå Ekshärad Fors Fröskog Graninge Gräsmark Gudmundrå Gåsborn Hammerdal Hanebo Haverö Husby Hässjö Högsjö Indal Järvsö Klövsjö Lagfors bruk Liden Ljusdal Ljustorp Locke Lysvik Långsele Lögdö bruk Nora Nordingrå Nordmaling Norrbärke Nysätra Nätra Ragunda Ramsjö Rättvik Sidensjö Själevad Sparlösa Stigsjö Ström Stugun Stöde Sunne Säbrå Säter Söderköping Tengene Torp Torsåker Tännäs Umeå Vika Viksjö Vännäs Ådals-Liden Åmål Ånimskog Överlännäs

Junhall, Karl-Gustaf

Biskopsgården Bollebygd Borås Brämhult Dalstorp Dalum Fristad Fritsla Fässberg Gislaved Gnosjö Grönahög Gullered Gunnarsjö Gällstad Göteborg Hajom Hulared Högsbo Kinna Knätte Lerum Lindome Ljungsarp Ljusne Lundby Länghem Marbäck Mjöbäck Mossebo Månstad Nittorp Norra Unnaryd Norum Oskarshamn Råda Sandhult Sexdrega Sjötofta Stengårdshult Stora Lundby Strängsered Svenljunga Södra Säm Södra Åsarp Toarp Tranemo Ulricehamn Varberg Vänersborg Ås Älekulla Ölsremma Örby Örgryte Örsås Öxabäck

Jönhagen, Kerstin

Balkåkra Bjäresjö Katslösa Sjörup Skurup Snårestad Västra Nöbbelöv Västerstad Örsjö Östraby

Jönsson, Leif och Christina

Arjeplog Borlunda Burträsk Fornåsa Fulltofta Godegård Gunnilbo Gårdstånga Hammar Hammarlunda Haraker Hedemora Herrberga Holmby Husby Hällestad Hörby Leksand Lerbäck Lillhärad Linköping Långaröd Lövånger Motala Norsjö Odarslöv Piteå Ramnäs Siljansnäs Simrishamn Skarhult Skeglinge Skellefteå Slaka Smedstorp Sorsele Sura Södra Sandby Tjällmo Vallby Vallerstad Vreta Kloster Vånga Västanfors Västra Ny Ödeshög Östraby Östra Vemmerlöv

Jørgensen, Otto

Fågeltofta Färlöv Hörby Laholm Partille

Kahn, Jon

Asker Avesta Bankeryd Brönnestad Falu Kristine Fryksände Grangärde Hardemo Håbol Kvistbro Laxarby Lillkyrka Lommeland Norrala Norrbärke Ockelbo Ore Ovanåker Sillerud Skinnskatteberg Steneby Säter Torö Täby Vassända-Naglum Veinge Viby Villstad Visnum Voxna Våmhus Älvdalen Östmark

Kallerup, Helmer

Bollnäs Hinneryd Höganäs Markaryd Visnum

Karfunkel, Emmy

Brastad Bro

Karlberg, Jan

Falun Gagnef Grangärde Gåsborn Hällefors Norrbärke Ore Stora Tuna Voxna Årsunda

Karlsson, Bengt i Linköping

Ankarsrum Gladhammar Hjorted Linköping Locknevi Västervik

Karlsson, Bengt i Norrköping

Börrum Drothem Gammalkil Gryt Hannäs Hägerstad Jonsberg Kullerstad Kättilstad Lofta Mogata Nykil Oppeby Ringarum Rönö Sankt Anna Sjögestad Skällvik Skönberga Söderköping Tingstad Tjärstad Tryserum Tåby Ukna Valdemarsvik Vikingstad Värna Västra Ed Västra Husby Å Åtvid Östra Ed Östra Ny Östra Ryd Östra Stenby

Karlsson, Bernt och Lena

Adelöv Borgvik Botilsäter Bro By Ekeby Ekshärad Eskilsäter Frykerud Gustav Adolf Holmedal Huggenäs Kila Linderås Millesvik Nedre Ullerud Norra Råda Rinna Sillerud Stora Kil Svanskog Södra Ny Tveta Tydje Väderstad Åmål Åsbo Ödeshög Ölserud

Karlsson, Christer

Hanhals Kungsbacka Mjällby Onsala Ölmevalla

Karlsson, Dan

Junosuando Pajala

Karlsson, Hans-Åke

Blackstad Dalhem Djursdala Frödinge Gamleby Gammalkil Hallingeberg Horn Hycklinge Kisa Kristdala Kättilstad Locknevi Malexander Norra Vi Nykil Odensvi Oppeby Sund Svinhult Södra Vi Tidersrum Tjärstad Ukna Ulrika Vikingstad Västra Eneby Åtvid

Karlsson, Kenneth

Angelstad Annerstad Breared Lidhult Linneryd Martin Luther Odensjö Snöstorp Södra Unnaryd Torpa Tönnersjö Vrå

Karlsson, Markus

Burträsk Lövånger Nederluleå Norsjö Skellefteå Vadsbro Överluleå

Karlsson, Mats

Anundsjö Björksta Björskog Dorotea Fellingsbro Fjällsjö Fredrika Grytnäs Gunnilbo Hammerdal Junsele Karbenning Kumla Ljusnarsberg Munktorp Nordmaling Ramnäs Ramsele Skinnskatteberg Sura Söderbärke Västerfärnebo Västervåla Åsele

Karlsson, Per

Algustboda Bolmsö Eke Fjällsjö Fridlevstad Föllinge Glostorp Grönby Hammerdal Haurida Havdhem Håslöv Ignaberga Kärda Kävsjö Landskrona Nättraby Nöbbele Oderljunga Rone Ronneby Skärstad Ström Västra Torup Tving Yxnanäs Älmeboda Östra Vemmerlöv

Karlsson, Stefan

Alseda Blackstad Djursdala Frödinge Hallingeberg Hjorted Horn Hycklinge Hässleby Kristberg Kristdala Locknevi Misterhult Målilla Mörlunda Norra Vi Odensvi Pelarne Rumskulla Södra Vi Tuna Vena Vimmerby Åtvid

Karlsson, Torben

Bettna Byske Floda Julita Lerbo Lövånger Nederluleå Sköldinge Stora Malm Västra Vingåker Överluleå

Karlsson Grääs, Ulrica

Arvidsjaur Avesta Burträsk Bygdeå Gräsmark Gudmundrå Gålsjö Högsjö Lövånger Norsjö Nysätra Råneå Skellefteå Sunne Umeå

Karlsten, Bo

Alanäs Alseda Alsen Aneboda Anundsjö Aringsås Arvidsjaur Asa Berg Bred Brunflo Bunge Burträsk Dingtuna Drev Dädesjö Eke Fliseryd Fors Fröderyd Frösö Furuby Föllinge Gideå Godegård Granhult Gårdsby Gävle Hallen Hammerdal Haverö Hemmesjö Hjälmseryd Hornaryd Hotagen Hultsjö Hällestad Härlöv Härnösand Hässjö Högsby Junsele Jämshög Korsberga Leksand Lemnhult Lit Lund Långemåla Marby Mistelås Mo Moheda Mönsterås Norra Vram Nottebäck Nyhem Näs Näshult Nätra Ockelbo Odensvi Ormesberga Oviken Ragunda Ramkvilla Risinge Sidensjö Själevad Sjösås Slätthög Stenberga Stockaryd Stockholm Ström Stugun Sunne Söraby Tjureda Tjällmo Tolg Torp Ullånger Umeå Undersåker Vederslöv Veta Växjö Åmot Åseda Ör Östersund

Karlund, Mikael

Borgsjö Fjärås Haverö Kungälv Lindome Nora Norra Strö Skepparslöv Släp Styrsö Sätila Urshult Ytterlännäs Älvsåker

Kasström, Jimmy

Alunda Bladåker Bälinge Börstil Danmark Dannemora Delsbo Edebo Edsbro Estuna Fasterna Film Forsmark Gräsö Harg Haverö Hållnäs Häverö Hökhuvud Knutby Lena Morkarla Norrtälje Ovansjö Rimbo Roslags-Bro Skäfthammar Stora Tuna Söderby-Karl Ununge Vaksala Valö Voxna Väddö Vätö Öregrund Österby bruk Österlövsta Östhammar

Kastberg, Bertil

Björskog Eskilstuna Falun Fellingsbro Forsmark Gävle Harmånger Hållnäs Ljusnarsberg Nora Norrbärke Risinge Rättvik Tierp Tynderö Vendel Västland Österlövsta

Katzin, Peter

Malmö

Kind, Bossel

Dalstorp Edshult Eksjö Ingatorp Målilla Svinhult

Kjellander, Jan

Fagered Källsjö Sköllersta Örebro

Kjellbom, Lars-Erik

Almby Almesåkra Bred Ekshärad Ervalla Filipstad Färnebo Gustav Adolf Gällersta Harg Hovsta Hyringa Kristinehamn Lavad Nordmark Norra Råda Nyed Ransäter Romfartuna Stora Kil Tegelsmora Tillberga Tortuna Tådene Västerås Badelunda Väse Älvsbacka Ölme Östra Ämtervik Övre Ullerud

Kjellsson, Inga och Erik

Bräkne-Hoby Everöd Farhult Farstorp Finja Frillestad Göteborg Huaröd Hällaryd Härslöv Hässlunda Hörja Kattarp Konga Kågeröd Norra Åkarp Oderljunga Perstorp Riseberga Röke Strövelstorp Vittskövle Vånga Välinge Väsby Västra Torup Åryd Östra Sönnarslöv

Kjöllerström, Bengt

Alingsås Allerum Ambjörnarp Annerstad Bollebygd Borgstena Borås Burseryd Byarum Båraryd Dalstorp Dannike Drev Döderhult Fritsla Gislaved Grimsås Grinstad Gränna Gällstad Göteborg Göteryd Hajom Halmstad Helsingborg Hillared Hinneryd Hulared Håcksvik Jönköping Karlskrona Kinna Kristianstad Källna Landvetter Ljungby Ljungsarp Lund Lysekil Länghem Markaryd Mjällby Mossebo Mulseryd Munka-Ljungby Månstad Mönsterås Nittorp Norra Hestra Norra Rörum Norra Unnaryd Näshult Reftele Ryssby Sexdrega Sjötofta Svenljunga Södra Åsarp Toarp Torpa Tranemo Traryd Tölö Uddevalla Ullasjö Ulricehamn Varberg Villstad Våthult Värnamo Åseda Åsenhöga Ängelholm Örby Öreryd Örsås Össjö Östra Frölunda Östra Ljungby

Klasson, Pelle

Flisby

Klasson, Åke

Amnehärad Finnerödja Fägre Hova Lyrestad Sköllersta Svennevad Södra Råda Vad Visnums-Kil

Klinteberg, Ulf

Genarp Gödelöv Hyby Lyngby Nevishög Skurup Slimminge Veberöd Villie Ystad Örsjö Östra Vemmenhög

Knutsson, Gösta

Fritsla Kinna Långelanda Myckleby Röra Stala

Knutsson, Roland

Alsen Anundsjö Berg Borgsjö Bodum Boteå Brunflo Bureå Fellingsbro Fors Frösö Föllinge Grundsunda Hackås Hallen Hammerdal Haverö Hede Härnösand Junsele Lit Multrå Myssjö Nora Norderö Näskott Nätra Ockelbo Offerdal Oviken Ragunda Resele Revsund Rödön Selånger Sidensjö Sollefteå Stora Tuna Ström Sunne Torp Tåsjö Undersåker Ådals-Liden Åsele Östersund

Knös, Staffan

Kinnarumma Norra Vånga Od Uppsala

Kohkoinen, Annica och Anders

Arjeplog Arnäs Arvidsjaur Bjurholm Brunskog Burträsk Bygdeå Degerfors Enånger Fröshult Giresta Graninge Härnösand Högsjö Jokkmokk Kramfors Kristianstad Kvikkjokk Ljustorp Luleå Lycksele Lövånger Mangskog Nordmaling Norsjö Nysätra Piteå Silbojokk Skellefteå Sollefteå Sorsele Stensele Torstuna Umeå Vännäs Ytterlännäs Ådals-Liden Åsele Örträsk Övertorneå

Krantz, Mikael

Järsnäs

Kristoffersson, Robert

Klövsjö

Krokfors, Hans-Erik

Ljungby Lövånger Rimbo

Kruuse, Bibbi och Sven

Agunnaryd Allerum Alstad Anderslöv Andrarum Angelstad Annerstad Arrie Asby Augerum Berga Bjärshög Björkvik Brunnby Bunkeflo Burlöv Båstad Bärbo Dalby Dalstorp Esarp Felestad Finja Fjälkinge Fridlevstad Frillestad Fryele Fågeltofta Gammalstorp Gessie Glostorp Grönby Gårdsby Gödelöv Göteryd Halla Hallaryd Helsingborg Husie Hyby Håslöv Hällaryd Hällestad Hököpinge Igelösa Jämshög Järsnäs Jönköping Karlshamn Kiaby Kristianopel Kristianstad Lilla Slågarp Lund Långaryd Långasjö Löderup Lövestad Malmö Markaryd Mellan-Grevie Mjällby Nevishög Norra Skrävlinge Norra Vram Norrvidinge Nosaby Odensjö Oxie Pjätteryd Reslöv Rogberga Räng Rödeby Skabersjö Skårby Staffanstorp Stiby Stora Hammar Svalöv Svedala Södra Ljunga Södra Åkarp Sövde Torrlösa Tottarp Törringe Urshult Vanstad Vellinge Viby Vinslöv Vittaryd Vånga Väckelsång Västra Karaby Västra Klagstorp Västra Skrävlinge Västra Vemmerlöv Växjö Ystad Älghult Östra Sallerup Östra Vemmerlöv

Kuoksu, Erik

Amnehärad Arboga Brattfors Bygdeå Delsbo Edebo Ekshärad Fellingsbro Färnebo Gällivare Hagby Hietaniemi Häverö Jokkmokk Jukkasjärvi Karesuando Karlskoga Karlstad Kil Knista Kristinehamn Kroppa Kung Karl Kvistbro Lerbäck Lindesberg Lit Lungsund Längbro Nedertorneå Nordmaling Nordmark Nysund Pajala Ramundeboda Rudskoga Segersta Skäfthammar Stockholm Sunnemo Tärendö Varnum Visnum Visnums-Kil Vittangi Västerås Ölme Överkalix Övertorneå

Kågedal, Ingrid och Lennart

Bjärtrå Burträsk Byske Håtuna Kågedalen Lövånger Nora Nordingrå Norsjö Piteå Skellefteå Skog Styrnäs Torsåker Västeråker Ytterlännäs Överlännäs

Källberg, Yvonne

Färila Ovanåker Söderhamn

Källgården, Göran

Arnö Boglösa Enköpings-Näs Härad Härkeberga Knutby Kungs-Husby Lillkyrka Litslena Långtora Nysätra Svinnegarn Tillinge Toresund Vallby Veckholm Villberga Vittinge Vårfrukyrka

Lackéus, Hans

Bro Ed Eda Grums Gräsmark Långserud Sillerud Svanskog Sävare Vårvik Värmskog

Laestadius, Hans

Arjeplog Arvidsjaur Estuna Gargnäs Gryt Haparanda Hardemo Härnösand Karesuando Karlslunda Kvikkjokk Lerbäck Lommaryd Luleå Nyköping Pajala Piteå Rasbo Revsund Rytterne Sorsele Stockholm Sundsvall Torsås Trosa Umeå Uppsala Vagnhärad Vårdinge Värmdö Ytterselö

Lagervall, Marika

Annerstad Bräkne-Hoby Byarum Döderhult Habo Jämshög Linneryd Listerby Lönneberga Mistelås Målilla Rogberga Ronneby Skärstad Södra Sandsjö Vena Åryd Ödestugu Ölmstad

Laneborg, Jens

Böda Döderhult Edshult Fliseryd Frinnaryd Högby Högsby Ingatorp Kisa Kristdala Linköping Lönneberga Misterhult Målilla Mörlunda Oskarshamn Rumskulla Säby Tveta Vena Vimmerby Virserum Västra Ryd

Larsson, Bengt-Oswin

Bitterna Edsvära Eling Essunga Floby Gökhem Herrljunga Hudene Larv Laske-Vedum Lekåsa Lidköping Längjum Skara Skarstad Södra Lundby Trävattna Västerbitterna Österbitterna

Larsson, Carina Hasslösa Kvänum Ulricehamn

Larsson, Catarina

Acklinga Dimbo Falköping Forshem Götlunda Holmestad Hångsdala Ottravad Skörstorp Varv Österplana Östra Gerum

Larsson, Håkan

Alanäs Arjeplog Berg Brunflo Floda Hackås Hammerdal Julita Junsele Järna Lit Mora Nederluleå Nora Nyhem Oviken Ragunda Resele Silbojokk Sollefteå Ström Tåsjö Undersåker Våmhus

Larsson, Hans Peter

Bodarp Hammarlöv

Larsson, Kenneth

Arvika Bjurtjärn Boda Brunskog Frykerud Fryksände Gillberga Gräsmark Gunnarskog Högerud Mangskog Norrbärke Stora Kil Sunne Västra Ämtervik Östra Ämtervik

Larsson, Rolf

Andrarum Annelöv Asmundtorp Billeberga Bjäresjö Björnekulla Borrby Bromma Brönnestad Eljaröd Enåker Eslöv Farstorp Finja Fjelie Fleninge Flädie Fågeltofta Gladsax Glemminge Gårdsby Hedeskoga Hjärnarp Huaröd Hästveda Höör Knästorp Kristianstad Källs-Nöbbelöv Köpinge Landskrona Lilla Isie Lund Maglehem Matteröd Munka-Ljungby Norra Mellby Norra Skrävlinge Norrvidinge Nävlinge Reslöv Sankt Olof Saxtorp Simrishamn Skivarp Skårby Snårestad Starby Stoby Stora Harrie Stora Herrestad Stora Köpinge Stångby Stävie Sövestad Tirup Torrlösa Tranås Trelleborg Trollenäs Tryde Vadensjö Vallby Virke Vitaby Vittskövle Välluv Västra Broby Västra Karaby Västra Sallerup Västra Strö Ystad Öja Örja Östra Broby Östra Herrestad Östra Hoby Östra Karaby Övraby

Larsson Forsberg, Monica och Larsson, Tomas

Boda Dalby Djursdala Ekshärad Eskilstuna Frödinge Gamleby Gustav Adolf Hallingeberg Hannäs Hjorted Hällestad Kräcklinge Locknevi Lofta Loftahammar Lönneberga Malung Misterhult Nordmark Norra Ny Norra Råda Nås Odensvi Pelarne Rumskulla Rämmen Skinnskatteberg Svennevad Tryserum Tuna Tyngsjö Törnsfall Vena Vimmerby Västra Ed Äppelbo

Lassinantti, Kjell

Hietaniemi Karl Gustav Nederkalix Övertorneå

Lejon, Stefan

Almundsryd Asmundtorp Bjuv Ekeby Emmislöv Fjälkestad Fjälkinge Färlöv Glimåkra Helsingborg Hjälmseryd Hjärsås Hästveda Ignaberga Kropp Kvidinge Kvistofta Loshult Norra Vram Norra Åkarp Norra Åsum Nosaby Oppmanna Osby Raus Ringamåla Röke Slätthög Stoby Svalöv Sörby Tingsås Tirup Träne Urshult Vedby Vinslöv Välluv Västra Broby Västra Sönnarslöv Önnestad Örkened Österslöv Östra Broby Östra Ljungby

Lejros, Lasse

Kärna Linköping Hammarlöv Rystad Sankt Lars Skeda Stora Isie Södra Åby Törnevalla Vårdsberg Önnarp

Lennermark, Henrik

Skärkind

Lennheden, Ulf

Allerum Alsen Ausås Borås Boteå Burseryd Dalhem Drängsered Femsjö Fjelie Flädie Fogdö Frödinge Färgaryd Gamleby Gladhammar Gryteryd Gudmundrå Gärdserum Gävle Hallingeberg Halmstad Hannäs Harplinge Hjorted Hyllie Härnösand Hössna Kalv Kråkhult Lomma Nederluleå Njurunda Nora Nordmaling Norrala Odensjö Odensvi Offerdal Sankt Peters kloster Själevad Skederid Skellefteå Sollefteå Steneby Stockholm Stora Kopparberg Sundborn Säbrå Södra Unnaryd Södra Vi Torpa Torsåker Tryserum Törnsfall Ukna Umeå Uppsala Vadstena Vellinge Vimmerby Väsby Västra Ed Västrum Ytterlännäs Yxnerum Åkarp Åtvid Östra Ed Östra Ryd

Leverén, Jan

Brandstorp Edsvära Floby Högsby Levene Ljusdal Skarstad Tengene Vara Önum

Liljedahl, Per

Askum Borås Härlunda Hölö Mörkö Od Skara Toarp Västra Tunhem

Lindberg, Anders

Amnehärad Ekby Flistad Fredsberg Friggeråker Fuxerna Färed Gökhem Götlunda Hassle Hjälstad Hova Odensåker Sankt Peder Skepplanda Trollhättan

Lindberg, Kenneth

Garpenberg Gräsö Hedemora Hofors Husby Ovanåker Sandviken Singö Torsåker Öregrund

Lindblom, Thomas

Eksjö Helsingborg Höreda Kalmar Limhamn Raus

Lindeberg, Maud

Vårdnäs

Lindehoff, Louise

Brunnby Helsingborg

Linderson, Per-Inge

Blackstad Gamleby Hallingeberg Hycklinge Locknevi Odensvi Vimmerby Västervik

Lindgren, Alf

Amnehärad Bladåker Borås Daretorp Faringe Habo Järpås Lavad Leksberg Lena Levene Mariestad Ovansjö Rackeby Ununge Velinga Visingsö

Lindgren, Kerstin

Almby Kil Lindesberg Nora Viker Örebro

Lindh, Jan-Sören

Alanäs Anundsjö Bodum Dorotea Fjällsjö Hammerdal Junsele Järna Ramsele Ström Tåsjö

Lindh, Tord

Arnäs Bjurholm Bjärtrå Boteå Edsele Gideå Grundsunda Gräsmark Gudmundrå Hemsö Häggdånger Härnösand Hässjö Högsjö Ljusnarsberg Ljustorp Långsele Nora Nordingrå Nätra Sidensjö Själevad Skog Stigsjö Styrnäs Säbrå Viksjö Ytterlännäs

Lindkvist, Anders

Förslöv Norra Åkarp Sörby Verum Visseltofta Vittsjö

Lindkvist, Bo

Anderslöv Backaryd Balkåkra Bjäresjö Blentarp Bonderup Bromma Bräkne-Hoby Bösarp Dalby Everlöv Genarp Gärdslöv Gödelöv Hyby Hällestad Katslösa Kristianstad Kverrestad Källstorp Lemmeströ Lilla Beddinge Lilla Isie Linneryd Maglarp Nevishög Ronneby Sjörup Skivarp Skurup Skårby Slimminge Smedstorp Snårestad Solberga Stora Hammar Stora Herrestad Svedala Svenstorp Södra Sandby Södra Sandsjö Södra Åby Sövde Sövestad Tingsås Trelleborg Tullstorp Uppåkra Veberöd Villie Västra Nöbbelöv Västra Vemmenhög Äspö Öja Önnarp Örsjö Östra Klagstorp Östra Torp Östra Vemmenhög

Lindqvist, Annika och Lennart

Alnö Alunda Atlingbo Attmar Boteå Burträsk Eskelhem Funbo Gideå Glava Grundsunda Gunnarskog Hassela Hejde Holm Håsjö Härnösand Hässjö Högsjö Indal Jukkasjärvi Kila Klinte Knutby Lagfors bruk Liden Ljustorp Långserud Lögdö bruk Lövånger Njurunda Njutånger Nora Nordmaling Norra Råda Ny Ore Ransäter Sanda Selånger Själevad Skellefteå Skinnskatteberg Skog Skön Skönsmon Slöta Stigsjö Stöde Sundsvall Sunne Sättna Timrå Torp Tuna Ullånger Viksjö Vänjan Älgå

Lindström, Crister

Algustboda Alvesta Aneboda Asa Asarum Berg Bergshammar Bergunda Björkvik Blädinge Boo Botkyrka Eskilstuna Gemla Genarp Grangärde Gryt Gårdsby Gåsinge Gärdserum Hallsberg Hemmesjö Hjortsberga Hovmantorp Hudiksvall Hällestad Jät Kalvsvik Karlskrona Katrineholm Kristinehamn Köping Lessebo Linneryd Litslena Ljuder Ljungby Ludvika Långasjö Långtora Malingsbo Mistelås Moheda Norrbärke Nottebäck Nässjö Nöbbele Persbo Reftele Ronneby Rydaholm Råsunda Skatelöv Slätthög Stockholm Strängnäs Säterbo Söderbärke Södra Sandsjö Tingsås Tolg Trosa Tving Tävelsås Urshult Vederslöv Viby Virestad Vislanda Väckelsång Värnamo Växjö Åseda Älghult Älmeboda Ör Österlövsta Östra Torsås

Lindström, Pia

Arjeplog Arvidsjaur Burträsk Skellefteå Sorsele Tegelsmora Tierp Östervåla

Lindström, Tord

Näshulta Ramsta Öja

Liss, Göte

Avesta Falun Gagnef Irsta Kumla Nås Västervåla Västerås Ål

Lith, Wido

Alsen Boda Frösön Hallen Häggenås Lit Marieby Mattmar Offerdal Rättvik

Ljungberg, Lars

Falköping Floby Grolanda Gudhem Gökhem Göteve Marka Norra Åsarp Smula Torbjörntorp

Loman, Mattias

Asby Bäckebo Döderhult Fliseryd Gladhammar Gårdveda Hjorted Högsby Kalmar Kristdala Linderås Lofta Madesjö Misterhult Mönsterås Mörlunda Norrköping Rasbokil Ryssby Säby Torpa Tuna Tveta Västrum Åsbo

Lonaeus, Erland

Björkeberg Bolum Daretorp Edåsa Eggby Flistad Fornåsa Fröjered Halltorp Hemsjö Hällestad Klockrike Lerum Ljung Mularp Reftele Rystad Rådene Uddevalla Varola Vikingstad Vreta kloster Västerlösa Väversunda Östertälje

Lorén, Dan

Göteborg Stenkvista Styrsö Ärila

Lovén, Rose-Marie

Alanäs Alsen Anundsjö Arnäs Björna Borgsjö Brunflo Bräcke Degerfors Frösön Föllinge Glanshammar Gustavsberg Hackås Hietaniemi Håsjö Häggenås Hällesjö Idre Jukkasjärvi Karl Gustav Lockne Månsarp Nordmaling Ragunda Revsund Själevad Ström Sundsjö Tjureda Tolg Umeå Vännäs Östersund Överluleå

Lundeqvist, Johan

Bo Fagerhult Västerfärnebo

Lundgren, Maria

Stockholm

Lundgren, Siv

Alseda Alunda Asklanda Aspö Badelunda Bankeryd Borås Botkyrka Bro Broby Dingtuna Eggby Ekeby Enköping Faringe Fredsberg Grythyttan Gräsgård Grödinge Gåsinge Gösslunda Hassle Hjulsjö Holmestad Jämjö Järnboås Karlskrona Ledsjö Lindesberg Linköping Litslena Norra Lundby Nynäshamn Näshult Odensala Otterstad Segerstad Smedby Stockholm Sunnersberg Södertälje Södra Möckleby Taxinge Tillberga Toresund Turinge Uppsala Varnhem Vassunda Vårfrukyrka Åker Ängsö Ärla

Lundgren, Åke

Byske Fällfors Jörn Kågedalen Lövånger Norsjö Skellefteå

Lundholm, Michael

Stoby Vetlanda Västervik

Lundmark, Anders

Askersund Hammar Hassle Karlskoga Lerbäck Nysund Piteå Skellefteå Snavlunda Tived Undenäs Älgarås Älvsby

Lundmark, Ingrid

Fällfors

Lundmark, Maria

Arjeplog Arvidsjaur Biskopskulla Burträsk Ekshärad Fläckebo Frösthult Haraker Hed Härnevi Jörn Karbenning Lövånger Malå Nysätra Odensvi Piteå Ramsberg Skellefteå Skinnskatteberg Söderbärke Vittinge Västerfärnebo Österunda

Lundstedt, Anders

Ambjörnarp Bolmsjö Bredaryd Byarum Båraryd Dannäs Kulltorp Månstad Norra Hestra Odensjö Sjötofta Södra Unnaryd Tranemo Åsenhöga

Lundström, Patrik

Bjurholm Burträsk Bygdeå Degerfors Lycksele Lövånger Nordmaling Norsjö Nysätra Skellefteå Umeå Vännäs Åsele

Löbel, Harriet och Hasse

Alfta Algustboda Bettna Björklinge Björkvik Boda Bäckebo Bäve Drev Eda Edebo Eksjö Falu Kristine Fellingsbro Floda Färnebo Garpenberg Grytnäs Grödinge Hanebo Hedemora Herrestad Horred Hälleberga Högsby Karbenning Kristvalla Kråksmåla Lenhovda Lerbo Ljuder Lummelunda Lungsund Lännäs Madesjö Malmö Martebo Mockfjärd Norberg Norrbärke Norum Nottebäck Ockelbo Ore Orsa Rämmen Rättvik Skattunge Skepptuna Skuttunge Stenkyrka Stora Malm Stora Mellösa Stora Skedvi Stora Tuna Svinhult Säter Söderbärke Tegelsmora Tensta Vadsbro Valla Vika Viksta Voxna Västanfors Västra Ryd Åmot Älghult

Löfstrand, Yngve

Alfta Arbrå Bollnäs Ekeby Enviken Hamrånge Hanebo Högbo Kumla Lännäs Mosjö Nordmark Norrbärke Ockelbo Rättvik Skedevi Skog Sköllersta Sunne Svärdsjö Torsåker Undersvik Voxna Västra Ämtervik Åmot

Lönnerberg, Birgitta

Lid

Lönnqvist, Ola

Alfta Almesåkra Angerdshestra Barnarp Björkeberg Bringetofta Brunneby Dannike Flistad Fryele Godegård Gränna Gårdeby Gällaryd Hallsberg Hardemo Hedvig Eleonora Hylletofta Hällestad Kalvsvik Kisa Klockrike Kristberg Kumla Kättilstad Landeryd Lerbäck Norra Sandsjö Norra Solberga Norra Vi Nykil Nässjö Nävelsjö Ovanåker Ramundeboda Risinge Sankt Lars Skärkind Sköllersta Skölvene Stjärnorp Södra Ving Tidersrum Tjällmo Tjärstad Törnevalla Vallerstad Vårdnäs Värna Västerlösa Västra Eneby Älvestad Ölmstad

Lövgren, Jan-Erik

Bonderup Brågarp Dalby Edestad Everlöv Fränninge Glemminge Gårdstånga Göteryd Harlösa Hurva Hällestad Högseröd Listerby Lövestad Revinge Ronneby Skarhult Skartofta Skivarp Söderåkra Södra Sandby Södra Vi Torsås Veberöd Vomb Älmeboda Östraby

Lööf, Maya

Blidö Kila Rydaholm Skäfthammar Ununge Väddö Österlövsta

Malm, Anna

Bräkne-Hoby Burlöv Dimbo Edestad Ekshärad Falköping Fliseryd Förkärla Gränna Gustav Adolf Habo Harlösa Helsingborg Hjortsberga Holmby Högseröd Jönköping Karlshamn Karlskrona Kristianstad Kristinehamn Kymbo Landskrona Listerby Lomma Lund Långaröd Malmö Norra Råda Näs Nättraby Revinge Ronneby Tolånga Ullstorp Valstad Vanstad Varnum Yllestad Ökna Ölme Östraby Östra Kärrstorp

Malm, Kerstin

Angelstad Balingsta Dunker Döderhult Ed Fagerhult Grythyttan Gårdsby Hacksta Hjulsjö Högsby Kristdala Kroppa Leksand Ljungby Ljusnarsberg Madesjö Mörlunda Mönsterås Norrbärke Rumskulla Sankt Olof Skinnskatteberg Säter Torsvi Viksta Voxna Väse Ölme Österåker Östhammar

Mangs, Henrik

Halmstad

Mannberg, Ulf

Arvidsjaur Burträsk Fällfors Jokkmokk Jukkasjärvi Lövånger Norsjö Nysätra Skellefteå

Markoff, Lisbeth och Gertsson, Patrik

Andrarum Barkåkra Broby Emmislöv Farstorp Fjälkestad Fjälkinge Fränninge Förslöv Glimåkra Grevie Gryt Gumlösa Gustav Adolf Göteryd Hasslöv Hjärnarp Hjärsås Hov Huaröd Hästveda Höja Ignaberga Ivö Knislinge Kviinge Källna Loshult Långaröd Nosaby Osby Pjätteryd Rebbelberga Starby Sörby Torekov Tåstarp Vedby Västra Karup Ängelholm Örkened Österslöv Östra Broby Östraby Östra Karup Östra Ljungby

Martin, Marita

Eksjö Enköping Gävle Kvissleby Kärrbo Nysätra Stockholm Säter Södra Sandsjö Tingsås Traryd Urshult

Martinsson, Martin

Attmar Gnarp Holm Njurunda Selånger Tuna

Mathiasson, Hans Åke

Fru Alstad Fränninge Malmö Södra Sallerup Trelleborg Östra Torp

Maxé, Kurt

Bo Bällefors Finnerödja Hällefors Lerbäck Nora Nysund Ramsberg Tibro Tidaholm Torshälla Undenäs

Melander, Carina och Kennet

Alsen Berg Dannemora Ekerö Ekshärad Farstorp Film Frösunda Färnebo Gagnef Gammalstorp Gottröra Gustav Adolf Gåsborn Göteborg Göteryd Hackås Hallen Harestad Hjo Hållnäs Härnösand Hästveda Jämshög Karlshamn Leksand Lena Lockne Lycke Lysvik Marby Mattmar Mockfjärd Mora Myssjö Nordmark Norra Råda Norrbärke Näs Offerdal Ovansjö Pjätteryd Resele Ryssby Rämmen Rätan Rödön Skäfthammar Stenkyrka Stora Kopparberg Strängnäs Sundborn Sunne Södra Kedum Södra Sandsjö Sölvesborg Tensta Tingsås Torpa Undersåker Vendel Virestad Våmhus Väse Ytterby Ål Åre Årsunda Österlövsta

Melin, Lena

Anundsjö Dal Fors Graninge Gudmundrå Gällstad Härnösand Högsjö Junsele Liden Långsele Nora Nordingrå Ragunda Skog Sollefteå Södra Säm Ytterlännäs

Mevik, Bernt

Alsen By Frösö Gällivare Hotagen Kall Malmberget Mörsil Rödön Undersåker Åre Östersund

Mikaelsson, Josefin

Alanäs Anundsjö Dorotea Frostviken Föllinge Helgum Högsjö Järna Liden Ragunda Ström Säbrå Tåsjö Åsele Älvdalen

Modin, Peter

Dalstorp Ljungsarp Norrbärke Ölsremma

Mogren, Mats

Gillberga Glava Långserud Nor Nysund Sillerud Svanskog Älgå

Molin, Arne

Bjärtrå Godegård Gudmundrå Helgum Högsjö Nordingrå Sidensjö Skorped Sollefteå Styrnäs Sånga Säbrå Vibyggerå Voxna

Molin, Elisabeth

Fardhem Garde Hallaröd Havdhem Hemse Höör Sanda Visby

Molin, Göran

Alingsås Arvika Berga Björklinge Bondstorp Brastad Bro Brunskog By Byarum Dals-Ed Dalskog Dimbo Ed Eskilsäter Filipstad Foss Fritsla Frändefors Färgelanda Gillberga Gunnarsnäs Hagshult Harbo Hede Herrestad Holmedal Hov Håby Högbo Högsäter Järbo Karlstad Kila Kävsjö Lagmansered Lundby Millesvik Morkarla Naverstad Nedre Ullerud Nor Ovansjö Ransäter Rudskoga Rännelanda Rölanda Silbodal Sillerud Skållerud Suntak Svarteborg Södra Fågelås Tegelsmora Tensta Tierp Tofteryd Torp Uddevalla Vedum Vendel Viksta Visnum Väse Åker Åmål Ödeborg Ödestugu Ölme Ör

Molund, Gösta

Anundsjö Arnäs Björna Dannemora Edebo Film Frödinge Gideå Häverö Knutby Kårsta Mo Nordingrå Nätra Sidensjö Själevad Skokloster Sorunda Sunne Tillinge Ullånger Valö Vendel Väddö Västra Ämtervik Åker Österby bruk

Monier, Mats

Hållnäs Västland Österlövsta Östervåla

Montén, Riccard

Alingsås Almundsryd Alseda Alster Arjeplog Axberg Berg Berga Billinge Bjälbo Brunflo Böda Böne Dala Dalby Dalstorp Eker Emmislöv Enslöv Ervalla Fagerhult Falkenberg Farstorp Finnekumla Fjärås Floda Fornåsa Fristad Glimåkra Gränna Gudmundrå Gällstad Gödelöv Harplinge Hassle Hjärsås Hovsta Hällestad Höganäs Högsby Irsta Jönköping Kalv Karaby Kil Knislinge Köpinge Lemnhult Lerbäck Lycksele Lyngsjö Länghem Lönsås Murum Nedre Ullerud Nora Norra Åsum Odensjö Rasbo Reftele Risinge Råda Ränneslöv Skederid Skirö Slaka Slättåkra Snöstorp Stjärnorp Stockholm Stora Malm Strömstad Södra Unnaryd Torestorp Torup Tvååker Tysslinge Urshult Varola Viby Virserum Visingsö Vislanda Vittaryd Våmb Vårdsberg Vä Väderstad Vänersborg Västerlösa Västra Tunhem Älvestad Älvsborg Ökna Ölmstad Östra Broby Östra Vingåker Östra Vram

Morefält, Bertil

Anundsjö Burträsk Degerfors Dorotea Fjällsjö Hammerdal Lycksele Långsele Ramsele Själevad Ström Tåsjö Örträsk

Mosén, Henrik

Allhelgona Anderslöv Asby Asmundtorp Baldringe Bjäresjö Borlunda Brösarp Degeberga Ekeby Finja Fryksände Fulltofta Färgelanda Gammalkil Gräsmark Grönby Gudmuntorp Gärdslösa Hallaröd Hamra Håstad Häglinge Högsrum Högsäter Hörby Hörröd Igelösa Katslösa Kisa Klockrike Kviinge Kågeröd Källs-Nöbbelöv Källstorp Kärna Landskrona Laxarby Ledberg Levide Linderöd Långaröd Löt Malexander Mangskog Normlösa Norra Rörum Nyed Nykil Näshult Nävlinge Odarslöv Rakered Ramsåsa Ransäter Rappestad Runsten Råggärd Rännelanda Sillerud Simrishamn Sjögestad Skarhult Skeda Sundre Sunne Svalöv Svensköp Säby Sövestad Tjärstad Torslunda Trehörna Tåssjö Ulrika Vallerstad Vamlingbo Veta Viby Vikingstad Virserum Vist Vårdnäs Vårvik Västerlösa Västra Strö Västra Vram Västra Ämtervik Åsbo Åtvid Äsphult Ödeborg Öja Östmark Östraby Östra Sallerup Östra Tollstad Östra Ämtervik

Munkstrand, Nils-Eric

Bäcke Dals-Ed Hjärtum Håbol Järbo Laxarby Morlanda Romelanda Steneby Torp Västerlanda Ärtemark

Månsson, Cecilia

Asarum Brönnestad Djurröd Emmislöv Finja Fjälkestad Färingtofta Gammalstorp Glimåkra Gryt Göteryd Hallaryd Hamneda Hjärsås Häglinge Härlunda Hässleholm Jämshög Kristianstad Köpinge Loshult Markaryd Matteröd Mörrum Norra Mellby Norra Sandby Norra Strö Norra Åsum Nosaby Näsum Nävlinge Oppmanna Osby Pjätteryd Skatelöv Skepparslöv Skånes-Fagerhult Stenbrohult Stoby Svensköp Södra Ljunga Sörby Traryd Urshult Vankiva Verum Vinslöv Virestad Visseltofta Vittsjö Vånga Västra Torsås Västra Torup Åryd Äsphult Önnestad Örkened Östra Broby

Månsson, Mats

Almesåkra Andrarum Baldringe Barkeryd Barnarp Beateberg Björsäter Bredsäter Bringetofta Byarum Bälaryd Bällefors Ekeskog Flisby Forserum Fredsberg Fränninge Fröjered Fågelås Halna Herrberga Hjo Hova Höreda Järstad Karlsborg Klockrike Korsberga Lekeryd Lövestad Malmbäck Mölltorp Normlösa Norra Fågelås Norra Sandsjö Norra Solberga Nässjö Rakered Ransberg Rogberga Rystad Röddinge Sankt Olof Skeppsås Svenarum Södra Fågelås Södra Åsum Tegnaby Tolånga Tranås Tryde Undenäs Vanstad Veta Visnum Vrigstad Västerlösa Älgarås Ödestugu Öggestorp Östraby Östra Tollstad Östra Torsås Östra Vemmerlöv

Mårheden, Nils-Åke

Anderslöv Bromma Everöd Högestad Näs Onslunda Reslöv Spjutstorp Tolånga Tomelilla Tryde Ullstorp Västra Strö Östra Karaby Övraby

Möller, Gunvor och Birger

Ask Billinge Bosarp Dalhem Eslöv Gamleby Gullarp Laholm Norra Skrävlinge Röstånga Stehag Tjärby Veinge Väsby Äspinge

Nanneson, Tore

Getinge Harplinge Kinnared Steninge Söndrum

Neun, Jan Erik

Mjöbäck Mortorp Söderåkra Torsås

Nilsen, Henry Normann

Röra Torp Torrskog Ärtemark

Nilson, Josefine

Agnetorp Alboga Alingsås Allerum Almundsryd Alseda Annedal Asarum Asker Barkeryd Barsebäck Beateberg Berg Bitterna Bjuv Björlanda Blidsberg Bollebygd Dala Dalstorp Daretorp Ekeby Elleholm Enslöv Eriksberg Falkenberg Film Fjärestad Fleninge Flisby Fors Fredsberg Frillestad Fristad Fritsla Fröjered Fägre Fänneslunda Gingri Glumslöv Gränna Gödestad Göteborg Hajom Hallsberg Halmstad Hassle Helsingborg Hjo Horn Horred Huddinge Hyssna Häglinge Hällstad Härslöv Hässlunda Hössna Höör Istorp Järsnäs Jönköping Kalv Karlskrona Kattarp Kinna Kinnarumma Kristianstad Kropp Kvistofta Kågeröd Landskrona Laske-Vedum Lekåsa Lerdala Lerum Lidköping Limhamn Ljushult Lommaryd Lund Länghem Malmö Marbäck Mariestad Murum Möne Mörarp Mörrum Norra Fågelås Norra Sandsjö Norra Vram Norra Vånga När Od Ottarp Otterstad Sankt Ibb Seglora Sexdrega Skara Skirö Skölvene Skövde Stoby Stockholm Sunnersberg Svenljunga Sätila Södra Ving Södra Åsarp Sölvesborg Tidavad Timmele Toarp Torpa Tranemo Tvååker Tvärred Tölö Uddevalla Ulricehamn Uppsala Varberg Varnum Vedby Vireda Virserum Visby Vist Välluv Väring Väsby Västerbitterna Västra Karaby Växjö Ystad Åsbräcka Äspered Öckerö Ölmstad Örby Örsås Österbitterna

Nilsson, Alf

Anundsjö Bjärtrå Dal Fjällsjö Gudmundrå Gävle Helgum Häggdånger Högsjö Junsele Nora Nordmaling Nätra Ramsele Resele Sidensjö Skog Skorped Stigsjö Stugun Säbrå Veckholm Vibyggerå Ytterlännäs Ådals-Liden Åsele

Nilsson, Anders

Abild Askim Augerum Bara Björketorp Bollebygd Brastad Bro Fjärås Fotskäl Frillesås Fässberg Förlanda Gillberga Gällinge Gödelöv Göteborg Hanhals Håby Hällestad Hököpinge Idala Kungsbacka Kållered Landa Lindome Långserud Näsinge Onsala Skabersjö Släp Stråvalla Surteby-Kattunga Svanskog Sätila Tegneby Torsby Tölö Veddige Villstad Värö Älvsåker Ölmevalla Öxabäck Öxnevalla

Nilsson, Anne-Marie

Attmar Bergsjö Bjuråker Brunflo Delsbo Enånger Film Färila Hamrånge Harmånger Hassela Haverö Hjulsjö Järvsö Lindesberg Ljusdal Ljusnarsberg Lögdö bruk Njurunda Njutånger Norrala Ockelbo Ovanåker Ramsjö Rogsta Skedevi Stöde Torp Österlövsta

Nilsson, Arne

Backaryd Bräkne-Hoby Hällaryd Mörrum Åryd

Nilsson, Caj

Ask Fjelie Konga Kågeröd Lackalänga Norra Nöbbelöv Sireköpinge Stångby Svalöv Torrlösa Vallkärra

Nilsson, Hans

Arvika Blomskog Brunskog Eda Gillberga Glava Grava Grums Grundsunda Gräsmark Gunnarskog Holmedal Järnskog Karlanda Kil Köla Malung Nor Ny Silbodal Skillingmark Stavnäs Sunne Töcksmark Västra Fågelvik Årjäng Älgå Östervallskog

Nilsson, Harald Blädinge Gryt Gällaryd Kuddby Lofta Mistelås Nydala Ringarum Rydaholm Ryssby Rönö Sankt Anna Skällvik Slätthög Tryserum Vaksala Voxtorp Yxnerum Östra Ed

Nilsson, Hjördis

Billinge Brönnestad Finja Färingtofta Hörja Matteröd Norra Vram Norra Åkarp Oderljunga Perstorp Riseberga Röke Starby Vankiva Vedby Vittsjö Västra Torup Örkelljunga

Nilsson, Jimmy

Förkärla Hasslö

Nilsson, Krister W.

Barnarp Byarum Bäckaby Gränna Gällaryd Hakarp Huskvarna Ingatorp Järstorp Jönköping Lannaskede Liared Nydala Rogberga Skärstad Tofteryd Vadshult Ölmstad

Nilsson, Margareta

Attmar Boteå Dal Degerfors Enånger Fryksände Gudmundrå Häggdånger Härnösand Hässjö Högsjö Karbenning Nora Nordingrå Norra Ny Ovansjö Stigsjö Säbrå Sävar Torsåker Umeå Vibyggerå Ytterlännäs

Nilsson, Mikael

Hardemo Kaga Kristberg Linköping Lönneberga Nykil Rök Skeda Slaka Svedvi Sya Tjärstad Vreta kloster Västra Eneby

Nilsson, Pierre

Badelunda Balingsta Barkarö Botkyrka Floda Fläckebo Grythyttan Grödinge Gunnilbo Hjulsjö Hällefors Julita Järnboås Kila Kumla Lindesberg Norberg Nyköpings Sankt Nicolai Ramnäs Romfartuna Simtuna Skinnskatteberg Sorunda Söderbärke Torstuna Tunaberg Turinge Västerfärnebo Västra Svedvi Åker

Nilsson, Stefan

Asker Askersund Axberg Bo Burträsk Degerfors Ekeby Ervalla Gideå Grythyttan Hammar Hardemo Karlskoga Kristinehamn Kumla Kvistbro Nordmaling Nysätra Sköllersta Svennevad Umeå Urshult Viby Väckelsång Vännäs

Nilsson, Sören

Bäcke Dalskog Gunnarsnäs Holm Hålta Järbo Kållered Lindome Rommelanda Skållerud Solberga Steneby Sätila Tegneby Tisselskog Torsby Västra Frölunda Ödskölt Ödsmål Ör

Nilvé-Svensson Yvonne

Algustboda Anderslöv Askersund Baldringe Balkåkra Borgeby Borgstena Dalby Everlöv Fjelie Flädie Fridlevstad Fågeltofta Gårdstånga Gärdslöv Hardeberga Harlösa Holmby Hurva Hyby Hög Hörby Igelösa Källstorp Lilla Beddinge Lilla Harrie Ljur Lomma Lund Långelanda Löddeköpinge Lövestad Myckleby Nårunga Odarslöv Ramsåsa Revinge Röddinge Rödeby Silvåkra Sjörup Skeglinge Skurup Snårestad Svenstorp Södra Åsum Sövestad Tolånga Torn Torp Torsås Tullstorp Vanstad Veberöd Vesene Vissefjärda Vollsjö Vomb Västra Nöbbelöv Ystad Önnarp Örtofta Östra Vemmenhög

Nohldén, Carl-Eric och Kerstin

Arboga Fyrunga Larv Lavad Lekåsa Naum Rytterne Skagershult Skarstad Södra Kedum Tranum Tråvad Vara Önum Örslösa

Norberg, Ronny

Anundsjö Bjärtrå Boteå Burträsk Bygdeå Dal Grundsunda Gudmundrå Gävle Härnösand Högsjö Lövånger Nora Nordingrå Nysätra Nätra Sidensjö Själevad Skog Stöde Säbrå Sävar Ullånger Umeå Vibyggerå Ytterlännäs

Nordberg, Kurt

Kristdala Stensele Överluleå

Nordenstorm, Leif

Fellingsbro Gällivare Jukkasjärvi Junosuando Luleå Nederkalix Nederluleå Nedertorneå Pajala Råneå Umeå Vittangi Västerås Överkalix Överluleå Övertorneå

Nordgren, Mikael

Alfta Algustboda Arbrå Arby Augerum Bollnäs Delsbo Gullabo Gävle Hagby Hille Högbo Järvsö Karlslunda Kristianopel Ljusdal Marby Mortorp Orsa Ramsjö Söderåkra Torsås Undersvik Valbo Vissefjärda Ytterhogdal

Nordh, Åke

Attmar Bergsjö Bjuråker Hassela

Nordlund, Ingemar

Alunda Björklinge Bredared Bälinge Ekeby Esterna Fasta Fasterna Fjärås Hökhuvud Knutby Närtuna Onsala Göteborg Jumkil Lena Lerbäck Skuttunge Skäfthammar Släp Tensta Tived Uppsala Vallda Valö Vänge Älvdalen Ärentuna Österlövsta

Nordstrand, Georg

Alnö Attmar Harmånger Hille Högsjö Liden Ljustorp Njurunda Nora Nordingrå Selånger Skellefteå Stigsjö Stöde Sättna Timrå Torp Tuna Tynderö Umeå Valbo Viksjö

Nordstrand, Regina

Alnö Attmar Gnarp Gävle Indal Njurunda Nora Nordingrå Selånger Skellefteå Stöde Sättna Torp Tuna Tynderö Älvdalen

Nordström, Jonas och Ingegärd

Alva Aringsås Dädesjö Falun Fellingsbro Femsjö Fläckebo Folkärna Gränna Gällaryd Göteryd Hjortsberga Irsta Karbenning Kumla Linneryd Ljuder Norrbärke Nöbbele Romfartuna Sjösås Skultuna Slätthög Södra Ljunga Tortuna Visby Visingsö Västerfärnebo Älmeboda Ängsö Östra Ämtervik

Norgren, Stig

Alfta Bjursås Hedemora Husby Järna Norberg Ovanåker Rättvik Stora Kopparberg

Norgren, Tina och Jennie

Bureå Burträsk Jörn Lövånger Piteå Skellefteå

Norgren, Åke

Almby Alster Amnehärad Arboga Arvika Asker Askersund Avesta Axberg Badelunda Bjurtjärn Björskog Boda Bollnäs Borgvik Borlänge Brattfors Bro Brunskog By Danderyd Degerfors Dingtuna Djursdala Dunker Eda Edebo Edsberg Ekshärad Ervalla Eskilstuna Eskilsäter Falun Fellingsbro Filipstad Film Finnerödja Finspång Floda Fläckebo Folkärna Fryele Frykerud Fryksdalen Fryksände Färgelanda Färnebo Gagnef Gestad Gillberga Glava Godegård Grangärde Graninge Grava Grums Grythyttan Grytnäs Grängesberg Gräsmark Gudmundrå Guldsmedshyttan Gunnarskog Gunnilbo Gustav Adolf Gåsborn Gällivare Götlunda Hagfors Hallsberg Hallstahammar Hammar Hammarö Hed Hedemora Hidinge Hille Hjulsjö Holm Hosjö Hova Husby-Ärlinghundra Hällefors Högsäter Hörken Järbo Järna Järnboås Järvsö Karlsborg Karlsdal Karlskoga Karlskrona Karlstad Kil Kila Knista Kristinehamn Kroppa Kumla Kung Karl Kungs-Barkarö Kungsåra Kvistbro Köla Köping Leksand Lerbäck Lesjöfors Lillhärad Lillkyrka Lindesberg Ljusnarsberg Ludvika Lund Lundby Lungsund Lysvik Långserud Längbro Malingsbo Malma Malung Millesvik Mjölby Mora Motala Munkfors Munktorp Nedre Ullerud Nor Nora Norberg Nordmark Norra Råda Norrbärke Norrköping Ny Nyed Nyköping Nysund Nås Näsby Ockelbo Odensvi Orsa Ovansjö Oviken Ramnäs Ramsberg Ramundeboda Ransäter Risinge Rytterne Rämmen Rännelanda Ränneslöv Sillerud Skanör Skatelöv Skinnskatteberg Skog Skållerud Sköllersta Skön Stavnäs Steneby Stockholm Stora Kil Stora Malm Stora Tuna Storfors Sunne Sunnemo Sura Svedvi Svärdsjö Svärta Säfsnäs Söderala Söderbärke Tillinge Torp Torsåker Torup Tydje Tyngsjö Tysslinge Täby Tärna Undenäs Valbo Vansbro Varnum Viker Viksjö Visnum Visnums-Kil Värmskog Väse Västanfors Västerås Västra Ed Västra Skedvi Västra Vingåker Åker Åmål Ånimskog Älgå Älvdalen Älvkarleby Älvsbacka Äppelbo Ölmehärad Örebro Österfärnebo Österlövsta Östmark Östra Fågelvik Östra Ämtervik Övre Ullerud

Normann, Laila

Hogdal Lommeland Lur Mo Naverstad Skee Strömstad

Norrestad, Lars

Annelöv Billeberga Björnekulla Dagstorp Fellingsbro Gråmanstorp Hasslöv Hedesunda Himmeta Hishult Höja Knäred Lindesberg Ramsberg Rya Ränneslöv Sireköpinge Skummeslöv Tierp Tolfta Tåssjö Vadensjö Visnum Våxtorp Västland Västra Broby Västra Karaby Västra Skedvi Ysby Älvkarleby Örkelljunga Östra Karup

Nydahl, Berndt och Phia

Arjeplog Burträsk Gillberga Gudmundrå Järna Karlstad Lycksele Lövånger Nordmaling Skellefteå Stensele Umeå Ytterlännäs Åsele Östmark

Nygren, Sven-Eric

Eksjö Falun Gävle Stockholm Säter Södra Sandsjö Tingsås Traryd Urshult Vaxholm Västerled

Nylander, Lars

Bergvik Bollnäs Hanebo Mo Rengsjö Skog Söderala Trönö

Nyman, Bengt

Atlingbo Berg Bro Buttle Ed Ekeby Eskelhem Fardhem Farstorp Färgaryd Färila Glimåkra Gothem Hallaryd Klinte Landskrona Nosaby Nymö Osby Sanda Södra Sandby Tolg Uppåkra Verum Visby Väskinde Västergarn Västerlanda Örkened

Nyman, Roland

Korpilombolo Nederkalix Råneå Tärendö Överkalix

Nystedt, Lasse

Berg Brunflo Bureå Fors Hackås Klövsjö Myssjö Oviken Ragunda Rätan Undersåker Åsarne Össeby-Garn Överhogdal

Nyström, Lars

Alanäs Anundsjö Bjurholm Degerfors Dorotea Farstorp Finja Fjällsjö Fredrika Färlöv Häggdånger Hörja Junsele Lycksele Maglarp Nordmaling Norra Mellby Norra Sandby Norra Strö Norra Åkarp Nävlinge Räng Sidensjö Stoby Stora Slågarp Södra Åkarp Tåsjö Umeå Vankiva Vellinge Vilhelmina Vinslöv Åsele Älvdalen Önnerstad

Nyström, Lisa

Alster Dannemora Film Godegård Hammarö Hedemora Kristberg Norrbärke Tjällmo Torshälla Vaxholm Vendel Väse Ölme

Nystrøm, Odd

Bro Brunskog By Ekshärad Filipstad Göteborg Huggenäs Högsäter Karlstad Kila Stockholm Sundals-Ryr Södra Ny Varnum Ör

Ohlsson, Bengt

Forshälla Frändefors Färgelanda Högsäter Järbo Kalmar Lane-Ryr Lerdal Ljung Resteröd Råggärd Rännelanda Skållerud Torp Valbo-Ryr Ödeborg

Ohlsson, Carina

Brunskog Gillberga Gräsmark Holmedal Håbol Kila Laxarby Långserud Mangskog Silbodal Sillerud Stavnäs Steneby Svanskog Transtrand Västra Fågelvik Västra Ämtervik Ärtemark Ödskölt

Ohlsson, Lars

Adelöv Alnö Anundsjö Arnäs Asby Backe Bjärtrå Björna Blädinge Boda Bollnäs Borgsjö Boteå Bredestad Bureå Burträsk Bygdeå Dal Dorotea Ed Edsele Fellingsbro Finnaryd Fjällsjö Flisby Fors Frinnaryd Färed Färnebo Galtströms bruk Gideå Graninge Grundsunda Gränna Gudmundrå Gunnilbo Gålsjö Gällivare Gävle Harmånger Helgum Hemsö Hjälmseryd Häggdånger Hällesjö Hällestad Härnösand Hässjö Högsjö Ingatorp Junsele Jönköping Karbenning Karlskoga Kil Kristinehamn Kågedalen Liden Linderås Lindesberg Ljusdal Ljusnarsberg Ljustorp Lommaryd Luleå Långsele Lögdö bruk Lövånger Malexander Marbäck Mo Mora Motala Multrå Nederluleå Njurunda Nora Norberg Nordingrå Nordmaling Norra Råda Norra Vi Nyland Nysätra Nyåker Nässjö Nätra Ore Ovansjö Ragunda Ramsberg Ramsele Resele Råneå Rättvik Selånger Sidensjö Själevad Skellefteå Skog Skorped Skällvik Skön Sollefteå Stavnäs Stigsjö Stockholm Styrnäs Sundsvall Sånga Säbrå Säby Söderhamn Söderköping Södertälje Timrå Torp Torpa Torsåker Torsö Tranås Tåby Tåsjö Ullånger Umeå Undersåker Vibyggerå Viksjö Voxna Väse Västanfors Västerbjörka Västerfärnebo Ytterlännäs Ådals-Liden Åsele Älvdalen Ölme Örnsköldsvik Österlövsta Överlännäs

Ohlsson, Viktor

Borgholm Brastad Gärdhem Gärdslösa Karlskrona Lysekil Långlöt Rackeby Skalunda Sparlösa

Olbers, Göran

Filipstad Fors Fuxerna Gustav Adolf Gärdhem Göteborg Halmstad Lundby Malma Marstrand Ottarp Sunnersberg Tun Åsbräcka Östad

Olofsson, Carin

Allerum Brunnby Hjärnarp Höganäs Jonstorp Klippan Torrlösa Tåssjö Våxtorp Välluv Väsby

Olofsson, Krister

Aneboda Aringsås Asa Bankeryd Barnarp Berg Bergunda Blädinge Drev Dädesjö Eke Fröderyd Granhult Gårdsby Habo Hjälmseryd Hornaryd Hultsjö Härlöv Järstorp Jät Jönköping Karlskrona Kvenneberga Lekaryd Linneryd Ljungby Lund Mistelås Moheda Norra Vram Nottebäck Nässjö Ormesberga Ramkvilla Rydaholm Sjösås Skatelöv Skepperstad Slätthög Stockaryd Söraby Tjureda Tolg Vallsjö Vederslöv Vrigstad Växjö Åseda Öjaby Ör Östra Torsås

Olofsson, Roger

lböke Algustboda Arby Askeby Bankekind Barlingbo Björkvik Björsäter Blackstad Borgholm Bäckebo Böda Dalhem Djursdala Döderhult Dörby Edshult Edsvära Eskilstuna Falköping Finnerödja Fliseryd Fornåsa Frustuna-Kattnäs Frödinge Föra Förlösa Gamleby Gistad Gladhammar Grebo Gryt Gullabo Gårdeby Gårdveda Gärdserum Hallingeberg Hannäs Hjorted Horn Hossmo Hulterstad Hultsfred Hycklinge Hägerstad Hälleberga Hällestad Hässleby Högby Högsby Högsrum Ingatorp Järeda Kalmar Karlslunda Karlstorp Kinna Kläckeberga Kristdala Krokek Kråksmåla Kuddby Kvillinge Källa Kättilstad Köping Landeryd Lenhovda Linneryd Ljuder Ljung Ljungby Locknevi Lofta Loftahammar Långasjö Längjum Lönneberga Löt Madesjö Misterhult Mortorp Motala Målilla Mönsterås Mörbylånga Mörlunda Norra Vi Norra Vånga Nottebäck Näshult Odensvi Oppeby Oskarshamn Persnäs Ramundeboda Resmo Ringarum Risinge Rumskulla Ryssby Rystad Simonstorp Skeda Skedevi Skällvik Skönberga Stenberga Stenåsa Sturkö Sund Svennevad Svinhult Synnerby Södra Lundby Södra Vi Tjärstad Torsås Tryserum Tråvad Tuna Tveta Törnsfall Ukna Valdemarsvik Vena Vickleby Vimmerby Virserum Vissefjärda Vist Voxtorp Vreta kloster Värna Västervik Västra Ed Västra Eneby Västra Husby Västrum Yxnerum Åby Ålem Åseda Åtvid Älghult Älmeboda Ölmstad Östra Ed Östra Ryd

Olsson, Göran

Skårby

Olsson, Helge

Ask Bjärshög Bonderup Gislöv Gödelöv Hammarlöv Hyby Kyrkoköpinge Källstorp Lilla Beddinge Lund Räng Skabersjö Skegrie Skivarp Svedala Södra Åby Sövde Tolånga Trelleborg Tullstorp Vanstad Veberöd Västra Kärrstorp Östra Klagstorp

Olsson, Jörgen och Blom, Ann-Christine

Arboga Burträsk Nysätra Nässjö Skellefteå Vreta Kloster

Olsson, Magnus

Brastad Bro Bärfendal Erska Foss Friggeråker Gudhem Herrestad Håby Högås Lyse Rommele Skredsvik Solberga Strömstad Svarteborg Tanum Tisselskog Tjärnö Torbjörntorp Tydje Ugglum Valbo-Ryr Ånimskog

Olsson, Yvonne

Grythyttan Stigsjö

Onsjö, Mats

Ambjörnarp Bitterna Dals-Ed Frändefors Fyrunga Färgelanda Gesäter Harplinge Högsäter Jung Larv Lekåsa Lerdal Naum Nössemark Ryda Råggärd Rännelanda Rölanda Sjötofta Steneby Södra Hestra Tengene Torp Tranemo Töftedal Vara Ödeborg Ödskölt

Oskarsson, Susie

Fredrika Lycksele Nätra Sidensjö Åsele Örträsk

Ottosson, Kennert

Augerum Fridlevstad Förkärla Gullabo Rödeby Torsås

Palmestål, Mattias

Bäreberg Främmestad Gärdhem Hyringa Kungslena Norra Björke Segerstad Stenstorp Södra Kyrketorp Tengene Trökörna Varnhem Väne-Åsaka Västerlanda Västra Tunhem Åker

Palmgren, Carl-Axel

Landskrona

Palmkvist, Lars

Asby Askeryd Blåvik Ekeby Fornåsa Frinnaryd Hassle Holmestad Hov Husaby Hällestad Ingatorp Kisa Källby Linköping Malexander Medelplana Mjölby Norra Vi Risinge Skeda Sund Svennevad Svinhult Säby Södra Vi Tidersrum Torpa Västerplana Västra Harg Västra Ryd Åsbo

Pauhlson, Marianne

Almunge Bjuråker Björklinge Bäckaby Bälinge Börje Dannemora Delsbo Film Gamla Uppsala Hamrånge Herrestad Jumkil Ljusdal Morkarla Rasbokil Rogslösa Skepperstad Skuttunge Stockholm Strå Tensta Tibble Tuna Vadstena Vendel Viksta Vrigstad Västra Vingåker

Pedersen, Erik

Agunnaryd Almundsryd Aringsås Bergunda Blädinge Enslöv Färlöv Hjortsberga med Kvenneberga Härlunda Kalvsvik Kristianstad Ljungby Markaryd Nöbbele Osby Ronneby Skatelöv Slättåkra Stenbrohult Taxinge Vederslöv Virestad Vislanda Västra Torsås Växjö Öja

Peinerud, Eie

Bladåker Ed Edebo Edsbro Estuna Fors Fryksände Galtströms bruk Graninge Harg Helgum Husby-Sjuhundra Hällefors Häverö Högsjö Indal Karlskyrka Liden Ljustorp Lohärad Långsele Malsta Mora Nyskoga Ragunda Sollefteå Stigsjö Stugun Säfsnäs Söderby Ununge Viksjö Vitsand Väddö Ytterlännäs Östmark

Persson, Bo-Göran

Arjeplog Berg Brunflo Bureå Burträsk Lövånger Njurunda Norsjö Näs Piteå Skellefteå Stöde Torp

Persson, Enar

Lövånger Skellefteå Norsjö

Persson, Göran

Bara Bjäresjö Björnekulla Blentarp Bodarp Byarum Fuglie Hammarlöv Husie Hällaryd Hällefors Hököpinge Lemmeströ Lid Lilla Mellö Lilla Slågarp Maglarp Nyköpings Sankt Nicolai Rebbelberga Runtuna Räng Skabersjö Skårby Stora Köpinge Svedala Sövde Trelleborg Tunaberg Vanstad Vellinge Villie Västra Alstad Västra Vingåker Åryd

Persson, Johan

Färila Hanebo

Persson, Magnus

Alster Anderslöv Asarum Baldringe Barsebäck Benestad Bräkne-Hoby Byarum Bösarp Eksjö Eskilstorp Fellingsbro Flackarp Fränninge Genarp Gårdstånga Hällaryd Hällestad Hässleby Karlshamn Köpinge Linneryd Lofta Lyngby Långaröd Mörrum Risinge Svedala Svenarum Svennevad Södra Sandsjö Södra Unnaryd Sövde Sövestad Tuna Vä Värnamo Västra Ed Västra Skrävlinge Västra Vram Åryd

Persson, Mikael

Alfta Arbrå Bjuråker Bollnäs Brunflo Delsbo Farstorp Forsa Färila Glimåkra Grangärde Gåsborn Gävle Hamrånge Hanebo Hästveda Järvsö Leksand Ljusdal Loshult Norrbärke Osby Rättvik Stenbrohult Verum Virestad Visseltofta Voxna Örkened Östra Broby

Persson, Rolf G.

Algutstorp Alingsås Alster Amnehärad Asklanda Axberg Bergstena Bjurtjärn Björsäter Bollebygd Borgvik Brattfors Brunskog Bråttensby Burseryd By Bälinge Dalby Dals-Ed Degerfors Ed Eda Eggvena Ekshärad Eling Enslöv Fellingsbro Filipstad Forshaga Fredsberg Fridene Friggeråker Frykerud Fryksände Främmestad Fullestad Färnebo Fässberg Fölene Gilberga Gladhammar Glava Grangärde Grava Grude Grums Grythyttan Grängesberg Gräsmark Gunnarskog Gunnilbo Gustav Adolf Gåsborn Gärdhem Göteborg Hagfors Hallingeberg Hamrånge Haraker Harmånger Hed Hejnum Hemsjö Herrljunga Hjulsjö Hol Horla Hosjö Hova Hudene Håbol Hällefors Hällestad Härlanda Jällby Järna Järnboås Karlskoga Kattunga Kil Kila Knista Kristinehamn Kroppa Kullings-Skövde Kvinnestad Kvistbro Landa Leksand Lekåsa Lena Lerbäck Lerum Lilla Mellösa Lima Lindesberg Ljur Ljusnarsberg Ludvika Lundby Lungsund Lysvik Långared Magra Malma Malung Mangskog Mellby Mjölby Mora Motala Munkfors Nedre Ullerud Njutånger Nor Nora Norberg Nordmark Norra Fågelås Norra Råda Norrbärke Norrstrand Ny Nyed Nysund Nårunga Nås Onsala Ore Ornunga Ovansjö Ramnäs Ramsberg Ramundeboda Ransäter Remmene Rinna Risinge Ryda Rämmen Rödene Sala Segerstad Siene Sillerud Skallsjö Skedevi Skinnskatteberg Skogsbygden Snavlunda Starrkärr Stavnäs Stora Kil Stora Kopparberg Stora Lundby Stora Mellby Stora Tuna Storfors Strömstad Styrsö Sunne Sunnemo Svanskog Sventorp Svärdsjö Svärta Säby Säffle Säfsnäs Söderala Söderbärke Södra Björke Södra Hestra Södra Härene Södra Kedum Södra Råda Tarsled Tierp Tjällmo Torrskog Torsåker Trankil Trollhättan Trästena Tumberg Tyngsjö Tysslinge Tämta Töcksmark Töllsjö Töreboda Uddevalla Undenäs Vansbro Vara Varnum Varola Vintrosa Visnum Vitsand Vårvik Vänersborg Väne-Åsaka Vänga Värmskog Värsås Väse Västanfors Ytterby Åmål Älvkarleby Älvsbacka Äppelbo Ödenäs Ölme Örby Östad Östmark Östra Fågelvik Östra Ämtervik Övre Ullerud Öxnevalla

Petersson, Ingegärd och Lennart

Agunnaryd Angelstad Berga Blädinge Bolmsö Båraryd Dannäs Dörarp Gränna Hamneda Hånger Kånna Kärda Nöttja Odensjö Ryssby Södra Ljunga Vislanda Vittaryd

Petersson, Kenneth och Carina

Acklinga Agnetorp Askum Bro Dimbo Fröjered Grolanda Gökhem Göteborg Helgona Hyringa Håle Hålta Lerum Lindome Lundby Naglum Nödinge Onsala Runtuna Skallsjö Skredsvik Släp Styrsö Svarteborg Säve Sörby Tossene Tynnered Västra Frölunda Ånsta-Längbro Åsle Örebro

Petersson, Olof

Aneboda Bergunda Bjäresjö Blädinge Dänningelanda Furuby Gårdsby Hemmesjö Hjälmseryd Jät Kalvsvik Kverrestad Moheda Ormesberga Risinge Slätthög Tegnaby Tävelsås Vederslöv Vislanda Väckelsång Västra Torsås Växjö Öjaby Ör Östra Torsås

Petrusson, Thage

Broby Eriksberg Gösslunda Källby Källunga Lidköping Mellby Millesvik Norra Lundby Ny Otterstad Rackeby Senäte Skalunda Strö Sunnersberg Söne Tidavad Ölserud Örslösa

Pettersson, Susanne

Agnetorp Ala Berg Björsäter Blackstad Bolum Brevik Broddetorp Byarum Böja Daretorp Dänningelanda Edåsa Eggby Ek Ekby Etelhem Falköping Fole Follingbo Forsby Fridene Frändefors Fröjered Färgelanda Förlanda Gothem Grevbäck Gullabo Gökhem Götlunda Hagelberg Hallingeberg Hangvar Hejde Hemse Hestra Hjortsberga Holm Husaby Händene Högsäter Kinneved Korsberga Kymbo Lane-Ryr Lau Ledsjö Leksberg Lerdala Lye Lärbro Mölltorp Norra Fågelås Norra Kyrketorp Norra Lundby Norra Vånga Rute Segerstad Sjogerstad Sjonhem Skara Skånings-Åsaka Slöta Spannarp Sventorp Sätuna Torsås Tådene Ullervad Utby Vallstena Valstad Varnhem Varola Velinga Vena Visby Våmb Väring Värsås Vättak Yllestad Öglunda Öja

Pinni, Tauno

Bollnäs Ekerö Hilleshög Hällefors Ockelbo Sköllersta Stenkyrka

Pulls, Rolf

Bjurtjärn Brattfors Fellingsbro Filipstad Grythyttan Karlskoga Kristinehamn Kroppa Lungsund Nora Norra Råda Nyed Stora Malm Storfors Väse

Rabbentorp, Raymond

Bottna Brastad Bro Bärfendal Dörby Ekshärad Falun Filipstad Foss Färnebo Gävle Herrestad Högås Järnboås Kungälv Kville Lena Lur Lyse Skee Skredsvik Skållerud Strömstad Svarteborg Tanum Tengene Tossene Tveta Vislanda Åmål Östra Fågelvik

Ringbom, Nina

Alskog Bolmsö Bunge Bäl Dalhem Drev Dädesjö Fleringe Fårö Gamleby Garde Gärdserum Hallingeberg Hangvar Hjorted Hägerstad Lofta Lummelunda Nottebäck Odensvi Othem Ramkvilla Roma Rute Sjösås Tryserum Ukna Vadstena Visby Vänge Västra Ed Östra Ryd

Ripa, Carl-Erik

Agnetorp Allerum Asmundtorp Ausås Balkåkra Barsebäck Billeberga Bjuv Björketorp Blentarp Blädinge Borgeby Borås Burseryd Dannäs Everlöv Falköping Farhult Filborna Fjelie Fjärestad Fleninge Flädie Forsheda Fosie Genarp Glumslöv Gryteryd Habo Hamneda Harplinge Helsingborg Hovmantorp Husie Händene Härjevad Härryda Härslöv Höör Jonstorp Kalvsvik Katslösa Kattarp Kestad Kila Kristianstad Kropp Kvidinge Kvistofta Källna Lenhovda Linneryd Lomma Lyrestad Löddeköpinge Moheda Månsarp Mönsterås Mörarp Odensjö Oderljunga Onsala Ova Oxie Pjätteryd Raus Reslöv Riseberga Rya Sandhem Skatelöv Skörstorp Skövde Slimminge Slöta Stenbrohult Strövelstorp Stävie Svalöv Svenstorp Sätila Tarsled Tibro Tingsås Trelleborg Vadensjö Veberöd Vedby Viken Villie Virestad Vislanda Visseltofta Vittaryd Välinge Väsby Västra Skrävlinge Västra Sönnarslöv Västra Torsås Yllestad Ängelholm Öja Östra Ljungby

Riström, Robert

Jukkasjärvi Korpilombolo Piteå Råneå Skellefteå Tärendö

Robertsson, Göran och Bergdahl, Eva

Alingsås Bankeryd Ekby Fjärås Fritsla Habo Kinnarumma Lerum Lindome Lommaryd Morlanda Myckleby Odensåker Resteröd Röra Sillerud Skallsjö Skee Skärstad Stala Styrsö Sunnersberg Sätila Tidavad Torp Torsby Ölmstad Öxnevalla

Roggentin, Malte och Eva

Fläckebo Godegård Gällivare Hällestad Härnösand Ljusnarsberg Nordingrå Pajala Råneå Tjällmo Vibyggerå Västra Ny Överkalix Övertorneå

Romlin, Mats

Bälinge Grevie Gustafs Göteborg Hol Hällestad Norrbärke Nårunga Risinge Silvberg Skepplanda Skultuna Skurup Starrkärr Stora Tuna Sundborn Torsång Upphärad Valbo Vreta kloster Vånga Västanfors

Ronne, Barbro och Bengterik

Almunge Alsen Alunda Arnäs Bladåker Börje Börstil Edsele Ekeby Faringe Film Fjällsjö Funbo Hammerdal Harg Helgum Häverö Högsjö Hökhuvud Indal Junsele Knutby Morkarla Nordmaling Ramsele Rasbo Resele Selånger Själevad Skederid Skäfthammar Stavby Ström Sättna Tegelsmora Tuna Valö Ådals-Liden

Roos, Krister

Dalhem Frödinge Gamleby Gammalkil Gärdserum Hallingeberg Hannäs Hjorted Horn Hycklinge Hägerstad Kisa Locknevi Loftahammar Malexander Norra Vi Odensvi Oppeby Södra Vi Tidersrum Tjärstad Tuna Ukna Vikingstad Västra Ed Västra Eneby Åtvid

Rosenbahr, Christer

Dala-Husby Dingtuna Flen Floda Fuxarne Gagnef Grangärde Grinneröd Gunnilbo Gärdhem Göteborg Götlunda Halmstad Hjärtum Husby-Rekarne Hällefors Karbenning Kungälv Laholm Lilla Mellösa Lillhärad Oderljunga Perstorp Ramnäs Ramsberg Riseberga Rytterne Röke Skinnskatteberg Skultuna Säby Säter Söderbärke Torestorp Torshälla Trollhättan Törnevalla Ucklum Västanfors Västerås Västra Svedvi Ystad Örby Öxabäck

Rosenius, Ragna och Olle

Arby Berg Brunflo Drothem Ed Edsele Fors Forsa Galtströms bruk Gammalkil Graninge Gräsmark Helgum Herrberga Hällestad Hässjö Kisa Kristvalla Kuddby Kullerstad Kyrkås Kärna Lit Ljungby Ljustorp Lockne Lundby Lysvik Långsele Mjölby Mogata Mortorp Multrå Njurunda Nora Normlösa Nykil Nyköping Nås Näs Ockelbo Ovansjö Oviken Piteå Ragunda Resele Revsund Rinna Risinge Rystad Sankt Anna Skultuna Skällvik Sollefteå Stora Kopparberg Stora Tuna Stugun Stöde Sunne Sya Säter Tjällmo Torp Ukna Ulrika Undersåker Vallerstad Veta Viby Vika Vikingstad Vreta kloster Vånga Vårdnäs Västerlösa Västerås Västra Harg Älvestad Östra Tollstad

Rosenlund, Hans

Almundsryd Asarum Blentarp Bräkne-Hoby Gammalstorp Genarp Hällaryd Jämshög Mjällby Mörrum Nosaby Näsum Osby Sjörup Skurup Skårby Slimminge Snårestad Sölvesborg Sövestad Villie Vånga Västra Nöbbelöv Ysane Örkened

Rosquist, Bror

Degeberga Hörröd Lövestad Ravlunda Tranås Vitaby Vittskövle Östra Herrestad

Rossi, Pekka

Algustboda Alster Bolstad Burlöv Ekeberga Eskilstuna Filipstad Fliseryd Floda Forssa Gillberga Glimåkra Gärdhem Göteryd Hälleberga Högsby Istorp Kristdala Kristinehamn Lenhovda Lista Loshult Långemåla Madesjö Malmö Misterhult Mönsterås Mörlunda Skepparslöv Skurup Skänninge Stora Kil Stora Tuna Tösse Veddige Virserum Vånga Vårvik Västermo Västra Nöbbelöv Älghult Önnestad Örkened

Rudenius, Birgitta

Algustboda Bergunda Dänningelanda Hovmantorp Kalvsvik Kvenneberga Linneryd Ljuder Nöbbele Skatelöv Tegnaby Urshult Väckelsång Älmeboda Öja Östra Torsås

Rundquist Nelson, Jeanne

Hultsjö Skepperstad Skönberga Stockaryd Säfsnäs

Runesson, Kent

Askersund Ekeby Ervalla Hackvad Hammar Hidinge Knista Kräcklinge Kumla Munktorp Nora Sköllersta Tived Tjällmo Tysslinge

Runesson, Sten

Hille Lit Norrbärke Näs Ragunda Ramsele Revsund Skog Stugun

Rung, Agneta

Gävle Kristianopel Lysvik Nyed Persnäs Resmo Sandby Skederid Sundborn Svärdsjö Söderbärke Väse Västland Älvkarleby

Runo, Niclas

Anga Björkvik Borg Byarum Drothem Ganthem Grebo Hall Hangvar Hejde Hejnum Hemmesjö Häradshammar Jonsberg Jät Kräklingbo Lärbro Mogata Norrköping När Nöbbele Ringarum Roma Rönö Skällvik Söderköping Tofteryd Tåby Tävelsås Vårdnäs Väskinde Västra Husby Västra Vingåker Åker Örtomta Östra Eneby Östra Husby Östra Ny Östra Ryd

Ryberg, Anders

Berga Björlanda Borås Fagered Färgelanda Förlanda Grimeton Gunnarp Gällared Gällinge Harestad Istorp Jörlanda Kalv Klädesholmen Källby Köinge Mårdaklev Norra Lundby Okome Onsala Otterstad Rydaholm Råda Rödbo Segerstad Stamnared Stenkyrka Sunnersberg Svartrå Sävare Tiarp Torslanda Ullared Valla Vallda Valtorp Våthult Västerplana Åsle Öckerö

Rydeborg, Arne

Gammalkil Hägerstad Kisa Kättilstad Norrköping Nykil Oppeby Skeda Vikingstad Virserum Västra Eneby Västra Skrukeby Östra Tollstad

Rydeborg, Gunnel

Dalby Fryksände

Rydén, Sören

Alseda Askim Bergum Björkö Bäckebo Flisby Frykerud Hovmantorp Häggenås Höreda Lane-Ryr Lessebo Rödbo Solberga Stenberga Vrigstad Ödeborg Ökna

Ryhd, Lennart

Seglora

Rödin, Tony

Bollnäs Hamrånge Lysvik Rengsjö Visnums-Kil

Rönér, Sara

Bjurholm Burträsk Gudmundrå Lycksele Nordmaling Skellefteå Stigsjö Tärna Umeå Vilhelmina Åsele

Rönn, Peter

Asmundtorp Borgeby Jät Landskrona Linneryd Långasjö Nöbbele Saxtorp Södra Sandsjö Väckelsång Västra Karaby Älmeboda

Rönnberg, Susanne

Alfta Alnö Arboga Arbrå Arnäs Attmar Bergsjö Bjurtjärn Bjuråker Björna Bollnäs Borgsjö By Delsbo Dunker Enånger Fellingsbro Forsa Färila Färnebo Galtströms bruk Gideå Gnarp Godegård Grangärde Graninge Grythyttan Gudmundrå Gunnilbo Gåsborn Hallen Hamra Hamrånge Hanebo Harmånger Hassela Haverö Hedemora Hjulsjö Holm Hudiksvall Husby Hällefors Hälsingtuna Hässjö Hög Indal Järnboås Järvsö Kila Kroppa Liden Ljusdal Ljusne Ljustorp Los Lungsund Långsele Marby Mora Njurunda Njutånger Nora Norberg Nordmaling Norrala Norrbo Norrbärke Nätra Ockelbo Ore Orsa Ovansjö Ovanåker Ramnäs Ramsberg Ramundeboda Risinge Rogsta Ryssby Rättvik Selånger Själevad Skatelöv Skinnskatteberg Skog Skön Skönsmon Sollefteå Stora Tuna Stöde Sundsvall Svartvik Svennevad Säfsnäs Sättna Söderala Södra Råda Timrå Torp Torsåker Transtrand Tullinge Tuna Undenäs Valbo Venjan Virestad Vislanda Voxna Västanfors Västervåla Åmot Älvdalen Österfärnebo

Rönnkvist, Kerstin

Bureå Burträsk Nysätra Råneå Skellefteå

Sahlberg, Jan

Agunnaryd Alva Arby Askeby Aspö Attmar Bjuråker Björsäter Bladåker Borlunda Bosjökloster Delsbo Dunker Dädesjö Eke Enåker Fagerhult Finja Forsa Fridlevstad Fröjel Förlösa Garde Gräsgård Gårdsby Gårdstånga Gåsborn Gärdslösa Hammarlunda Harg Hemmesjö Hemse Herråkra Holmby Hovmantorp Husby-Rekarne Husby-Sjutolft Hånger Håtuna Högsby Högsrum Hölö Jät Kalmar Kalvsvik Karlskrona Kastlösa Klinte Knivsta Kvidinge Lagga Lenhovda Linköping Linneryd Ljuder Ljungby Långasjö Långlöt Låssa Länna Madesjö Munsö Mörbylånga Norrbo Odarslöv Ransäter Resmo Räpplinge Sandby Sillerud Skarhult Smedby Strängnäs Stöde Sundsvall Säfsnäs Söderåkra Södra Möckleby Stehag Stenkvista Tannåker Torp Torsås Tumbo Tuna Urshult Vansö Ventlinge Vickleby Vissefjärda Voxna Väckelsång Västra Eneby Ytterjärna Åby Åker Ålem Ås Älmeboda Ärla Öja Östraby Östra Strö Östra Torsås

Sahlin, Ingemar och Palm, Britt-Marie

Alnö Brunflo Västerås

Sahlin, Olle och Monica

Almundsryd Bräkne-Hoby Dunker Fittja Husby-Sjutolft Hyby Oskar Rogslösa Rättvik Södra Sandsjö Tingsås Tjällmo Urshult Årdala Österåker Övergran

Sahlstrom, Gary B.

Fryksände Stockholm Vitsand

Sahlström, Roger och Svensson, Monica

Agnetorp Askersund Bara Burlöv Daretorp Esarp Forsby Fröjered Gärdslöv Hinneryd Holmby Kyrkefalla Limhamn Ljungby Lomma Markaryd Nevishög Nävlinge Södra Sallerup Snavlunda Stora Råby Sventorp Tidaholm Tottarp Tygelsjö Uppåkra Varola Värsås Västra Klagstorp Östra Vemmenhög

Salomonsson, Fredrik

Acklinga Algustboda Almesåkra Alseda Ambjörnarp Amnehärad Anderstorp Angerdshestra Aringsås Asarum Aspeboda Bankeryd Barkeryd Barnarp Bjurbäck Bjälbo Björketorp Björkö Blidsberg Blädinge Bo Bollebygd Bolmsö Bondstorp Borås Bottnaryd Brandstorp Bringetofta Burseryd Byarum Båraryd Böne Dalstorp Dalum Daretorp Dimbo Eksjö Falköping Finja Fivlered Flisby Fläckebo Fogdö Forserum Fridlevstad Fristad Fryele Grytnäs Gränna Grönahög Gullered Gustav Adolf Gällaryd Gällstad Gökhem Göteryd Habo Hagshult Hajom Hakarp Haurida Hovmantorp Hulared Hult Humla Huskvarna Hylletofta Håcksvik Hångsdala Hällaryd Hällstad Härryda Höreda Hörja Hössna Jämshög Järrestad Järsnäs Järstorp Jönköping Kalv Karleby Karlskrona Kinneved Kinne-Vedum Knätte Kristdala Kulltorp Kungsbacka Källeryd Kävsjö Kölaby Kölingared Landvetter Lekeryd Lenhovda Liared Linneryd Ljuder Ljungarum Ljungby Ljungsarp Lommaryd Långasjö Länghem Länna Madesjö Malmbäck Marbäck Mariefred Marka Markaryd Matteröd Mossebo Mulseryd Murum Månsarp Möne Nittorp Norra Hestra Norra Sandsjö Norra Solberga Norra Unnaryd Norra Åsarp Norrbärke Nykyrka Näs Nässjö Nävelsjö Od Oderljunga Oppmanna Osby Ova Ovanåker Perstorp Redslared Reftele Revesjö Ringamåla Roasjö Rogberga Rångedala Röke Sandhem Sandseryd Sexdrega Sillerud Simris Sjötofta Skatelöv Skånes-Fagerhult Skärstad Sköldinge Slöta Solberga Stengårdshult Stockholm Stora Tuna Strängnäs Strängsered Sund Suntak Svarttorp Svenarum Svenljunga Söderbärke Söderåkra Södra Hestra Södra Ljunga Södra Sandsjö Södra Ving Timmele Tingsås Toarp Tofteryd Torp Torsåker Torsås Torsö Tranemo Tvärred Ullasjö Ulricehamn Uppsala Uråsa Utvängstorp Utö Valdshult Valstad Varnum Vartofta-Åsaka Vedby Velinga Vetlanda Villstad Vimmerby Vireda Virserum Vislanda Vissefjärda Vist Vistorp Vittaryd Vrigstad Vårkumla Våthult Väckelsång Värmdö Värnamo Västland Västra Torsås Västra Torup Yllestad Åker Åseda Åsenhöga Älmeboda Äspered Ödestugu Öggestorp Öjaby Ölmstad Ölsremma Öreryd Örsås Österlövsta Östra Frölunda Öxnevalla

Samuelsson, Robert

Askeryd Björkvik Bredestad Djura Falun Gagnef Grebo Hannäs Kila Lerbo Marbäck Mockfjärd Sankt Lars Torsång Ål Åtvid

Sandahl, Jens

Backa Erska Gustav Adolf Göteborg Habo Hålanda Härja Kareby Klädesholmen Lindome Onsala Stenkyrka Stora Lundby Strömstad Ölmevalla

Sander, Rigmor

Degerfors Edsberg Floda Julita Norrbyås Stora Mellösa Tavelsjö Umeå Västra Vingåker

Sandheimer, Thord och Angela

Grebbestad Skee Skepplanda Tanum Tjärnö Årstad Östra Ed

Sandin, Norman

Bjurtjärn Essunga Falun Filipstad Färnebo Grangärde Grythyttan Gåsborn Hjulsjö Hällefors Järnboås Kroppa Lindesberg Ljusnarsberg Norrbärke Nössemark Ramsberg Skinnskatteberg Steneby Stora Mellby Svennevad Söderbärke Torrskog Vårvik Åmål Ärtemark

Sarell, Jaakko

Falun Mariestad

Sassersson, Patrik

Bolshög Borrby Fågeltofta Gladsax Glemminge Hörup Ingelstorp Järrestad Kverrestad Löderup Lövestad Onslunda Röddinge Sankt Olof Simrishamn Smedstorp Stiby Södra Mellby Tryde Ullstorp Vallby Valleberga Vitaby Östra Hoby Östra Nöbbelöv Östra Tommarp Östra Vemmerlöv

Savérus, Peter

Almunge Asby Biskopskulla Bo Film Glanshammar Gävle Götlunda Hallsberg Hammar Hedesunda Hille Håtuna Hällestad Högbo Kumla Lillkyrka Madesjö Malexander Naum Nordmark Nykil Ockelbo Ovansjö Rasbokil Rinkaby Risinge Snavlunda Svärdsjö Torsåker Valbo Vänge Åmot Årsunda Åsbo Österfärnebo Övergran

Schmidt, Claes

Allerum Annedal Askim Ausås Avesta Balingsta Billinge Björnekulla Boo Borås Brandstorp Bro Bromma Bäckseda Dalhem Danderyd Djursholm Döderhult Eksjö Eriksfält Eslöv Falun Filipstad Finja Fosie Fryksände Fuxerna Färingtofta Färnebo Fässberg Förslöv Gislaved Gottröra Grimeton Gryt Gärdslösa Göteborg Halmstad Hammarlunda Helga Trefaldighet Helsingborg Håtuna Högby Höja Hörja Jönköping Kalmar Kila Klippan Kristianstad Kroppa Kvistofta Köping Landskrona Lerbäck Lidhult Lilla Harrie Ludgo Lund Lunda Långaryd Myresjö Norra Råda Norra Åkarp Norsjö Nykyrka Nyköping Oderljunga Perstorp Ramsta Raus Rebbelberga Reftele Riseberga Räpplinge Röke Salem Saltsjöbaden Sankt Nikolai Skara Skellefteå Skånes-Fagerhult Slottsstaden Stockholm Södra Fågelås Torstuna Täby Uddevalla Umeå Uppsala Vedby Villstad Vittsjö Väsby Västra Karup Västra Sönnarslöv Västra Torup Yttergran Ängelholm Ökna Örkelljunga

Schmidt, Mia

Alnö Andrarum Asarum Asmundtorp Brösarp Bunkeflo Burträsk Bäckebo Ekby Fleninge Fågeltofta Förslöv Gammalstorp Gräsmark Helsingborg Hjälstad Härnösand Högsjö Hörby Höör Ingelstorp Jämshög Karlshamn Kristvalla Kropp Landskrona Lemmeströ Liden Ljungby Lund Lövånger Mangskog Nora Nordingrå Normlösa Nysätra Nättraby Oppmanna Ottarp Skön Skönsmon Slättåkra Snårestad Stigsjö Stöde Sunne Säbrå Södra Mellby Trelleborg Ullånger Vallerstad Vellinge Viby Vibyggerå Viksjö Vist Västerlösa Västra Broby Västra Tunhem Ytterlännäs Ålem Österslöv Östra Tollstad Östra Vemmenhög

Schröder, Ditte

Alunda Börstil Edebo Flo Floda Frykerud Gagnef Grangärde Göteryd Hallaryd Harg Hogstad Härnösand Häverö Högby Järna Leksand Mjölby Nordingrå Nås Nätra Ore Sal Sankt Ilian Stockholm Svärdsjö Säfsnäs Söderby-Karl Tillinge Ullånger Ununge Vankiva Västermo Västra Tunhem Åsbo Åtvid

Schånberg, Michael

Burträsk Haverö Hyssna Jönköping Norra Råda Norsjö Od Ransäter Seglora Skellefteå Skölvene Sundsvall Sätila Tuna

Seger, Susanne

Göteborg Segerstad

Segerstedt, Göran

Ed Fägre Halna Ransberg Ullervad Undenäs Utby

Selldin, Karin och Rolf

Agunnaryd Berga Blentarp Börringe Edebo Frustuna Genarp Gunnilbo Gustav Gåsinge Hille Julita Lemmeströ Ljungby Moheda Rimbo Slimminge Sövde Villie Åker Östra Vemmenhög

Siewertz, Alf

Bolum Borrby Bällefors Friggeråker Genarp Gladsax Håkantorp Kyrkefalla Locketorp Lyngby Löderup Ransberg Simrishamn Stenstorp Svalöv Torbjörntorp Torrlösa

Silve, Sven-Arne

Annelöv Ask Asmundtorp Barsebäck Billeberga Billinge Björnekulla Borgeby Bosarp Bosjökloster Dagstorp Dalby Ekeby Eslöv Felestad Flädie Fulltofta Färgaryd Gudmundtorp Gullarp Gårdstånga Hammarlunda Hardeberga Harlösa Helsingborg Hofterup Hyby Håstad Hällestad Härslöv Hög Höganäs Högseröd Höja Hörby Höör Kattarp Kropp Kvidinge Kvistofta Kyrkheddinge Kågeröd Källna Källs-Nöbbelöv Källstorp Kävlinge Lackalänga Landskrona Lilla Harrie Limhamn Lomma Lund Löddeköpinge Malmö Munka-Ljungby Norra Skrävlinge Norra Vram Norrvidinge Ottarp Raus Remmarlöv Reslöv Revinge Riseberga Rya Röstånga Saxtorp Sireköpinge Skårby Starby Stora Harrie Stora Råby Stora Uppåkra Strövelstorp Stångby Stävie Svalöv Södervidinge Södra Rörum Södra Sandby Sövde Tirup Tofta Tofteryd Torrlösa Vallåkra Virke Välinge Västerstad Västra Hoby Västra Karaby Västra Sallerup Västra Strö Västra Sönnarslöv Ängelholm Äspinge Örja Örtofta Össjö Östra Karaby Östra Ljungby

Simander, Stefan

Almunge Alskog Alunda Ardre Björklinge Bunge Burs Bälinge Dannemora Dörby Eke Eksta Esterna Estuna Fardhem Fasta Forsa Frösunda Funbo Fårö Förlösa Gammelgarn Garde Garn Gerum Gottröra Grödinge Grötlingbo Hablingbo Halltorp Hamrånge Hanebo Hangvar Havdhem Hellvi Hemse Husby-Långhundra Hållnäs Knutby Kristianopel Kårsta Leksand Levide Linde Lindesberg Ljungby Lye Madesjö Moheda När Närtuna Näs Ockelbo Ormesberga Rasbo Rasbokil Rimbo Rone Roslags-Bro Rute Rödeby Skepptuna Silte Stenkyrka Stånga Söderby-Karl Söderåkra Tensta Torsås Ununge Vada Vaksala Valbo Valö Vamlingbo Vendel Visby Vissefjärda Väskinde Ål Ärentuna Öja Ör Österlövsta Österåker

Simonsson, Linda

Arby Asarum Augerum Bräkne-Hoby Bunkeflo Fridlevstad Husie Hällaryd Jämjö Kristianopel Lemnhult Linneryd Ljuder Långasjö Lösen Nättraby Perstorp Ramdala Ronneby Rödeby Söderåkra Torhamn Torsås Tving Virserum Vissefjärda Åryd

Simring, Marita

Borås Hössna Töllsjö Åsle

Sjöberg, Anders

Stockaryd

Sjöberg, Sven-Göran

Blomskog Falköping Holmedal Håbol Jörlanda Kalvsvik Källby Laxarby Linköpings Sankt Lars Ramundeboda Silbodal Sillerud Sköllersta Solberga Steneby Strängnäs Sunnersberg Söne Tisselskog Torrskog Trankil Vårvik Ytterby Ärtemark Örslösa

Sjödahl, Roland

Almundsryd Blädinge Dänningelanda Hjortsberga med Kvenneberga Härlunda Jät Kalvsvik Ormesberga Skatelöv Tofta Tävelsås Urshult Uråsa Vederslöv Virestad Vislanda Väckelsång Västra Torsås Växjö Öja Ör Östra Torsås

Sjölund, Peter

Bjärtrå Boteå Dal Graninge Gudmundrå Holm Häggdånger Högsjö Leksand Nora Nordingrå Skog Sollefteå Styrnäs Sånga Säbrå Torsåker Ytterlännäs Överlännäs

Sjölund, Thomas

Sjöqvist, Lars

Finnerödja Glanshammar Gryt Götlunda Hova Lillkyrka Lännäs Ramsberg Stora Mellösa Undenäs Västermo Öja

Sjöström, Bernt och Ingegerd

Arnäs Arvidsjaur Bjurholm Björna Boliden Bureå Burträsk Bygdeå Grundsunda Gällivare Holmsund Holmön Hörnefors Jokkmokk Jukkasjärvi Jörn Kalvträsk Kågedalen Köping Los Luleå Lycksele Lövånger Malmberget Malå Nederluleå Nordmaling Norsjö Nysätra Piteå Robertsfors Råneå Seglora Skellefteå Skön Sorsele Stensele Sundsvall Sävar Tavelsjö Teg Tynderö Umeå Vindeln Vännäs Ålidhem Åsele Örnsköldsvik Örnäset Överkalix

Skog, Eva

Arboga Hallsberg Kung Karl Köping Lista Stigtomta Tuna

Skogberg, Bengt

By Dunker Enånger Gävle Hedesunda Högbo Nora Ockelbo Orsa Ovansjö Ramnäs Valö Västanfors Österfärnebo

Sköld, Fredrik och Malin

Bäcke Dalskog Erikstad Eskilsäter Gunnarsnäs Holm Järn Laxarby

Slaaen, Marith

Bjuråker Delsbo Husby Hälsingtuna Norrbo Tuna

Staversjö, Monica

Acklinga Agnetorp Appuna Baltak Barnarp Bitterna Bjälbo Björkeberg Borgunda Brandstorp Broddetorp Börstig Dala Daretorp Dimbo Edsvära Falköping Flen Floby Floda Friggeråker Fröjered Fågelås Gudhem Gökhem Habo Hagelberg Hakarp Hjo Husby Håkantorp Hångsdala Härja Högstena Hömb Järsnäs Karleby Kinneved Korsberga Kungslena Kymbo Kyrkefalla Kälvene Larv Lekåsa Lerbo Lilla Mellösa Lingbo Ljungarum Ljunghem Mofalla Mularp Nottebäck Näs Od Ottravad Rogberga Råneå Segerstad Sjogerstad Sjösås Skog Skånings-Åsaka Sköldinge Skörstorp Slöta Stenstorp Stora Malm Sunne Suntak Södra Ving Tanum Tiarp Tidaholm Torbjörntorp Torsö Tråvad Tådene Ugglum Vadsbro Valstad Valtorp Varola Varv Velinga Vilske-Kleva Vrigstad Vättak Yllestad Årsunda Åsenhöga Åsle Österplana Östra Gerum

Stenberg, Anna

Bjärtrå Graninge Högsjö Jokkmokk Nederkalix Nederluleå Råneå Styrnäs Älvsby Överkalix Överluleå

Stenberg, Ingemar

Agunnaryd Augerum Berga Bollnäs Falun Hanebo Hässleholm Ljusdal Långasjö Ryssby Sala Segersta Spannarp Stora Tuna Vissefjärda

Stenbäcken, Per-Olof och Margareta

Berghem Borås Dimbo Edsele Eringsboda Fjällsjö Fritsla Gunnarsjö Helgum Hulared Hyssna Kinna Ljuder Ljungsarp Långasjö Månstad Ramsele Rydaholm Seglora Skatelöv Skephult Slätthög Södra Säm Toarp Torestorp Tving Ullasjö Vislanda Älekulla Älmeboda Ör Örby Öreryd Österbitterna Öxabäck Öxnevalla

Strahlert, Jan-Christer

Torsås

Strandberg, Kjell

Mo

Strang, Martti

Stockholm

Strid, Katarina

Blomskog Dals-Ed Edsleskog Håbol Kila Laxarby Långserud Nor Råggärd Sillerud Skållerud Steneby Tisselskog Torrskog Vårvik Ärtemark Ödskölt Ör Östra Ämtervik

Stridlund, Carina

Alfta Alnö Alsen Anundsjö Arnäs Attmar Berg Bergsjö Bispgården Bjärtrå Björna Bodsjö Bodum Borgsjö Borgvattnet Boteå Bredsjön Brunflo Bräcke Burträsk Bygdeå Börrum Dal Dorotea Duved Ed Edsele Fjällsjö Fors Forsa Fredrika Frösö Föllinge Garpenberg Graninge Grundsunda Gudmundrå Gunnarskog Hackås Hallen Hammerdal Harmånger Haverö Hede Helgum Holm Hudiksvall Håsjö Häggdånger Häggenås Hällesjö Härnösand Hässjö Högsjö Idenor Indal Jukkasjärvi Junsele Kall Klövsjö Lagfors bruk Liden Lit Ljusnedal Ljustorp Lockne Långsele Lögdö bruk Marby Marieby Mo Myssjö Mörsil Njurunda Nora Nordingrå Nordmaling Norrbo Nyhem Näskott Nätra Offerdal Oviken Ragunda Ramsele Resele Revsund Rätan Rödön Selånger Sidensjö Själevad Skorped Skön Skönsmon Sollefteå Stigsjö Ström Stugun Styrnäs Stöde Sundsjö Sundsvall Sunne Sveg Säbrå Sättna Timrå Torp Torsåker Trehörningsjö Tuna Tynderö Tåsjö Tännäs Ullånger Umeå Undersåker Vemdalen Viksjö Vilhelmina Vännäs Ytterhogdal Ytterlännäs Ådals-Liden Åre Ås Åsele Östersund Överlännäs

Ström, Monica

Sund Svanshals Trehörna

Ström, Rolf

Alseda Bolmsö Bäckseda Dagsberg Frödinge Gistad Gladhammar Hultsfred Hällestad Kisa Krokek Lommaryd Målilla Nykil Pelarne Rumskulla Skärkind Skönberga Svennevad Södra Vi Törnevalla Ukna Ulrika Vena Vimmerby Vist Vånga Västra Eneby Östra Harg Östra Ryd Östra Skrukeby

Strömberg, Marianne

Altuna Björnlunda Bro Dagsberg Ed Grangärde Gräsgård Hulterstad Kastlösa Kila Krokek Kuddby Kvillinge Ljusnarsberg Lovö Ludvika Lunda Mörbylånga Norrbärke Nykyrka Nysund Resmo Rudskoga Smedby Stigtomta Södra Möckleby Torshälla Vallby Ventlinge Vickleby Vittinge Västerlövsta Åker Älgarås Östra Eneby

Strömberg, Olof G.

Multrå Sollefteå

Strömbom, Anders

Bollebygd Tvärred

Strömbäck, Gull-Britt

Agunnaryd Asker Bjuv Bjälbo Blädinge Fristad Grevie Härlunda Källna Rya Rydaholm Ryssby Skatelöv Tåssjö Tönnersjö Västra Karup Västra Torsås Össjö

Sturk, Michael

Arboga Korpilombolo Söderfors Tärendö Vännäs Överkalix

Stöök, Erik

Fors Håsjö Nyhem Ragunda

Suhr, Jan Bjurtjärn Fellingsbro Hällaryd Jäder Listerby Lyby Mora Ramdala Tillberga Torhamn Uddevalla Visnum Visnums-Kil Våmhus Åryd

Sundin, Christer

Alsen Fors Färnebo Gillberga Grythyttan Gåsborn Hjulsjö Håsjö Hällesjö Järnboås Kroppa Liden Lindesberg Nederkalix Nora Näs Ragunda Revsund Råneå Stugun Stöde Överkalix

Sundin, Freddy

Dalby Gryta Starrkärr Vassunda Vendel Viksta

Sundin, Kent

Aspö Barva Bettna Björksta Blacksta Botkyrka Dunker Eskilstuna Kloster och Fors Flen Floda Forssa Gryt Grythyttan Gåsinge-Dillnäs Helgarö Helgesta Husby-Oppunda Husby-Rekarne Hyltinge Hällefors Hällestad Härad Jäder Kjula Kungs-Barkarö Kärrbo Lerbo Lid Lilla Malma Lilla Mellösa Lista Ludgo Länna Lännäs Mariefred Ripsa Romfartuna Rytterne Stenkvista Stigtomta Stora Malm Stora Mellösa Sundby Toresund Torshälla Tumbo Tunaberg Vadsbro Vallby Vansö Västra Vingåker Ytterselö Åker Årdala Ärla Överselö

Sundin, Maggan och Roger

Bjärtrå Edsele Helgum Nora Ramsele Sollefteå

Sundkvist, Peter

Nederkalix Råneå Umeå Överkalix

Sundström, Håkan

Arjeplog Arvidsjaur Burträsk Lycksele Malå Norsjö Piteå Själevad Skellefteå Sorsele Umeå Viby

Sunebring, Richard

Algustboda Alseda Bureå Gällivare Hällestad Jokkmokk Kvillinge Luleå Nederkalix Nederluleå Nedertorneå Risinge Råneå Vissefjärda Vånga Ytterlännäs Överkalix Övertorneå

Sunnqvist, Martin

Agunnaryd Annerstad Brandstorp Helsingborg Hemmesjö Håstad Hällefors Njurunda Nordmaling Reslöv Ryssby Tjällmo Virke Ärila

Svaleng, Weronicha

Agunnaryd Blädinge Döderhult Flen Hjälsta Hällestad Högby Högsby Kristdala Källa Nyköping Nysätra Persnäs Sundbyberg Tjureda

Svanberg, Billy

Anderslöv Asarum Bara Benestad Bjäresjö Borgholm Bosjökloster Bredsätra Bräkne-Hoby Burlöv Båstad Börringe Dalby Fjelie Fosie Fägre Färingtofta Glostorp Grimeton Grinneröd Gärdslöv Göteryd Hallaröd Hammarlöv Harlösa Hedeskoga Hjortsberga med Kvenneberga Husie Hyby Hyllie Hällaryd Högestad Höör Istorp Jämshög Kiaby Knäred Lomma Löderup Lövestad Malmö Markaryd Möllevången Mörrum Oxie Reslöv Rydaholm Röddinge Skabersjö Skatelöv Skurup Skön Skönsmon Stehag Stenbrohult Stora Herrestad Stora Köpinge Svedala Södra Sandby Sövde Sövestad Tirup Traryd Tryde Tving Tygelsjö Ullstorp Vellinge Västra Alstad Västra Sallerup Västra Skrävlinge Ytterby Åryd Älvsåker Öglunda Östra Grevie Östra Ingelstad Östra Torp Övraby

Svanborg, Göran och Malmberg, Harriet

Alunda Atlingbo Dunker Fardhem Fliseryd Fröjel Hemse Högsby Högsrum Hökhuvud Julita Klinte Levide Lilla Mellösa Lommaryd Mästerby Rasbo Rasbokil Rimbo Rogslösa Rö Sanda Strängnäs Vansö Visby Ås Ärla

Svedin, Lars och Johannesson, Carina

Askersund Askim Ausås Brönnestad Fagerhult Finja Finnerödja Fredsberg Fröslunda Grinneröd Gråmanstorp Gösslunda Götlunda Hammar Hjärtum Hovby Höja Ignaberga Kungsbacka Kvidinge Lerbäck Lidköping Lindome Markaryd Matteröd Munka-Ljungby Mölndal Norra Kedum Otterstad Perstorp Rackeby Riseberga Råda Skalunda Skredsvik Snavlunda Spekeröd Starby Stenestad Stoby Strö Sunnersberg Säby Söne Tived Torrlösa Trollhättan Tåssjö Undenäs Viby Väsby Västra Frölunda Västra Karup Åstorp Ängelholm Örkelljunga Örslösa Össjö Östra Ljungby

Svensson, Bo

Amnehärad Arvidsjaur Burträsk Färnebo Grythyttan Gåsborn Hova Hällefors Lövånger Malå Skellefteå Sorsele Sunne Södra Råda Visnum Visnums-Kil Österåker

Svensson, Paul

Abild Bolshög Finnerödja Forshaga Hardemo Hova Istorp Järrestad Sibbarp Skrea Snöstorp Tived Tvååker Undenäs Vallby Vinberg Årstad Älgarås Öxnevalla

Svensson, Rolf och Anckar, Inger

Alingsås Brönnestad Falköping Farstorp Finja Gammalstorp Hörja Jämshög Listerby Matteröd Mjällby Norra Åkarp Näsum Röke Simrishamn Tunge Vankiva Ystad Äsphult

Svernhagen, Susanne och Hasse

Botilsäter Bärbo Daretorp Eskilsäter Fröjered Gösslunda Habo Hjälmseryd Härja Järpås Jörlanda Kymbo Norum Nydala Otterstad Saleby Sandhem Slätthög Solberga Spekeröd Strö Sunnersberg Trässberg Ucklum Utvängstorp Velinga Vättak Öja Örslösa

Swebilius, Gunilla

Bunge Endre Eskelhem Fleringe Fårö Hall Hejde Hellvi Klinte Lokrume Lärbro Rone Sanda Sjösås Stenkyrka Södra Vi Tofta Visby Väte Öja

Swärd, Mårten

Agunnaryd Asby Balkåkra Bankekind Bo Ed Fliseryd Fresta Gammalkil Hägerstad Hällestad Högsby Kaga Kimstad Kullerstad Kärna Kättilstad Landeryd Lidhult Ljung Malmbäck Misterhult Mörlunda Nykil Pjätteryd Ringarum Risinge Rydaholm Ryssby Rystad Skatelöv Skeda Skärkind Slaka Stenbrohult Stjärnorp Svenarum Taxinge Tjällmo Tjärstad Trehörna Trolle-Ljungby Törnevalla Vena Vetlanda Virestad Virserum Vist Vreta Kloster Vånga Vårdnäs Västra Eneby Västrum Östra Eneby Östra Harg Östra Ryd

Synnelius, Rune

Vinköl

Szabad, Carl

Bjärtrå Boteå Burträsk Bygdeå Dal Ed Fjällsjö Graninge Gudmundrå Junsele Långsele Lövånger Multrå Ramsele Resele Sollefteå Sånga Torsåker Ytterlännäs Ådals-Liden Överlännäs

Säfströmer, Ola

Alsen Alster Aspås Botilsäter Bro Forshaga Grava Karlskoga Karlstad Nedre Ullerud Nyed Näskott Offerdal Rödön Stora Kil Säbrå Umeå Väse Östra Fågelvik

Säll, Håkan

Björsäter Bringetofta Broddetorp Byarum Eggby Forshem Fullösa Götene Hagshult Herråkra Holmestad Kinne-Vedum Kyrkefalla Lenhovda Norra Lundby Norra Sandsjö Nottebäck Nydala Näsby Nävelsjö Ova Sjösås Skirö Skärv Skövde Sventorp Synnerby Södra Solberga Tibro Varnhem Virserum Vrigstad Vättlösa Åker Åsaka Åseda Öglunda

Söderberg, Eva

Fjälkinge Färlöv Gualöv Köpinge Maglehem Norra Strö Norra Åsum Rinkaby Skepparslöv Åhus Önnestad Österslöv

Söderholtz, Torgny

Adolf Fredrik Asker Dillnäs Dingtuna Fogdö Färgelanda Garpenberg Granhult Hammar Hed Hedvig Eleonora Högsäter Ivö Jakob och Johannes Järbo Klara Kolsva Kumla Kungsholm Lenhovda Lerdal Malingsbo Matteus Mörbylånga Nottebäck Oppmanna Osby Resmo Råggärd Simtuna Skinnskatteberg Sköldinge Söderbärke Tumbo Vallby Vantör Vånga Västra Vingåker Ängsö Önnestad Överenhörna

Söderström, Elsa

Bjuråker Enånger Njutånger

Söderström, Olle

Asker Bjärtrå Hanebo Hudiksvall Kumla Nordingrå Ragunda Skog Sköllersta Styrnäs Söderala Söderhamn Torsåker Vibyggerå

Sörensson, Claes-Göran och Margareta

Annerstad Björlanda Bottna Femsjö Getinge Harestad Hed Jörlanda Kareby Kinna Linneryd Lycke Långaryd Markaryd Morlanda Norra Solberga Reftele Rydaholm Seglora Slättåkra Solberga Stafsinge Torsby Torslanda Tvååker Urshult Vinberg Virserum Väckelsång Västra Skedvi Öckerö Örby

Sörliden, Mårten

Arbrå Blentarp Hörby Ovanåker Skepparslöv Skurup Sövde Vinslöv

Tegelberg, Åsa

Acklinga Agnetorp Almunge Alunda Bjurtjärn Björklinge Boglösa Bälinge Börstil Danmark Dannemora Daretorp Djursholm Ekebyborna Fridene Fryksände Fröjered Fågelås Gamla Uppsala Gävle Hamrånge Harg Hedemora Hofors Hållnäs Häverö Jumkil Järna Karlskoga Korsberga Kristinehamn Krokstad Lena Ljunghem Morkarla Motala Nora Norra Kyrketorp Ovansjö Rasbo Sankt Anna Segersta Skogs-Tibble Skuttunge Skäfthammar Stavby Stockholm Sundsvall Sunne Söderfors Tegelsmora Tensta Tierp Tolfta Torsåker Trollhättan Tuna Uppsala Vaksala Valö Veckholm Vendel Viksta Västervåla Västland Ärentuna Österlövsta Östervåla

Tegnér, Ove

Grinneröd Göteborg Hålta Hällestad Jörlanda Kareby Klockrike Kristberg Kvillinge Kvistbro Ljung Norrköping Norum Risinge Simonstorp Skedevi Snavlunda Solberga Spekeröd Stenkyrka Stjärnorp Stora Herrestad Svennevad Tjörn Tysslinge Ucklum Valla Vintrosa Västra Husby Ystad Ödsmål Örtomta Östra Ryd Östra Vingåker

Thelin, Lena

Alingsås Allerum Alseda Alskog Anundsjö Ardre Arjeplog Asarum Barkåkra Barnarp Bergshammar Billeberga Bjurholm Bollnäs Brunnby Bällefors Böja Dorotea Ek Ekeby Eksjö Endre Fole Fors Gamleby Gillberga Graninge Grythyttan Gråmanstorp Grötlingbo Gärdslösa Halmstad Hangvar Hellvi Helsingborg Holm Hällaryd Hällefors Hästveda Hössna Indal Junsele Karlshamn Klinte Knista Konga Kropp Kungs-Husby Kågeröd Köping Levide Ljusterö Långserud Lärbro Martebo Mjällby Nordmaling Norra Vram Nysund När Odensåker Oderljunga Piteå Ragunda Ramsberg Raus Ringarum Risberga Risekatslösa Rone Runsten Runtuna Sankt Olof Sireköpinge Själevad Sparrsätra Stora Kil Svedala Svärta Säbrå Sävsjö Tidavad Tofta Toresund Tysslinge Ullervad Vallsjö Veckholm Vedby Visby Väsby Västerfärnebo Västra Ingelstad Ystad Åker Åryd Åsele Öja Östergarn

Theorin, Bernt

Almunge Badelunda Blidö Bromma Brännkyrka Fagerhult Fågelfors Gagnef Grythyttan Gudhem Gökhem Hägersten Högsby Kråksmåla Lena Långemåla Madesjö Marka Märsta Mönsterås Rasbo Rådmansö Rättvik Sorunda Stockholm Sånga Tierp Torsåker Vilske-Kleva

Thorburn, Frank

Håby Uddevalla Visnum

Thorsell, Elisabeth

Karlskrona Nordmark Stockholm Vänersborg

Thorstensson, Anders

Agnetorp Algustboda Aneboda Asa Berga Björkö Brandstorp Bringetofta Brismene Byarum Bäckaby Bäckebo Daretorp Dörby Edåsa Fagerhult Fliseryd Forsheda Fryele Fröderyd Fröjered Furuby Förlösa Grevbäck Gränna Gustav Adolf Gårdsby Gällaryd Hallaryd Herråkra Hjälmseryd Hjärtlanda Hovmantorp Hultsjö Hylletofta Härja Högsby Kalvsvik Kattarp Kinneved Kläckeberga Korsberga Kristvalla Kymbo Kyrkefalla Kånna Kälvene Lenhovda Ljungby Ljunghem Långemåla Malmbäck Mofalla Moheda Mortorp Norra Ljunga Norra Sandsjö Nykyrka Nävelsjö Ramkvilla Risinge Rydaholm Ryssby Sandhem Skepperstad Skärstad Slätthög Slöta Stockaryd Södra Fågelås Södra Solberga Undenäs Vallsjö Valstad Varola Velinga Virserum Visingsö Vrigstad Värsås Yllestad Åby Ålem Åseda Älghult Östra Gerum

Thunberg, Björn

Attmar Bjärtrå Boteå Burträsk Bygdeå Gudmundrå Hemsö Härnösand Hässjö Högsjö Indal Järna Liden Ljustorp Långsele Lögdö bruk Njurunda Nora Nysätra Nätra Ragunda Sidensjö Själevad Stigsjö Stugun Säbrå Vibyggerå Viksjö Ytterlännäs

Thörnqvist, Tommy

Askum Bjurtjärn Brastad Bro Dalhem Hunnebostrand Laxarby Lofta Lysekil Mora Odensvi Sillerud Skee Tossene Vårvik

Tilstam, Inger

Agunnaryd Almesåkra Asa Asby Askeryd Finnerödja Flisby Fridlevstad Främmestad Grödinge Hovmantorp Karlskrona Mörkö Nässjö Nättraby Otterstad Sorunda Vissefjärda Våthult Väckelsång

Tode, Kerstin

Adelöv Arby Attmar Axberg Bottnaryd Döderhult Graninge Gustav Adolf Habo Hangelösa Heda Hedesunda Idenor Indal Kalmar Karlshamn Karlskrona Kvibille Kölingared Nedre Ullerud Ragunda Selånger Sköllersta Stora Åby Stöde Söderfors Söderåkra Tierp Tofta Tuna Tyska Sankta Gertrud Vadstena Viby Vimmerby Åby Ålem Älvkarleby Ödeshög

Toft, Gunnel

Berghem Bollebygd Fässberg Göteborg Hemsjö Horred Istorp Kilanda Mariestad Marstrand Sankt Peder Skallsjö Skepplanda Stora Lundby Torestorp Tunge Ödenäs Öxnevalla

Tonnquist, Gunnar

Almesåkra Barkeryd Bringetofta Grönahög Hylletofta Malmbäck Norra Ljunga Norra Sandsjö Ulricehamn

Torgå, Rune och Mabel

Alnö Enköpings-Näs Fjällsjö Frustuna Högsjö Lövånger Ramsele Simtuna Skellefteå Timrå

Torpman, Peter R.

Algutstorp Alster Arvika Boda Brunskog Finnekumla Forshaga Forshälla Frykerud Fröskog Gillberga Glava Grava Grinneröd Hammarö Herrljunga Karlstad Kila Laxarby Lysvik Långserud Munkfors Nedre Ullerud Ransäter Rudskoga Råda Sala Stavnäs Sunne Säffle Tarsled Trollhättan Tydje Tösse Västra Ämtervik Åmål Ånimskog Älgå Östra Fågelvik Östra Ämtervik Övre Ullerud

Torstensson, Ulf och Forssell, Carin

Arjeplog Burträsk Degerfors Jukkasjärvi Norsjö Skellefteå Vindeln Åmsele

Trogdon, Kari

Alböke Bolum Bredsätra Bäckebo Böda Dala Egby Gärdslösa Hornborga Högsrum Köping Larv Ljuder Löt Mönsterås Norra Möckleby Nye Persnäs Ryssby Rådene Räpplinge Sjogerstad Vena Vilske-Kleva Ålem

Tydell Andersson, Christel

Ausås Barkåkra Björnekulla Bolmsö Båstad Förslöv Grevie Hasslöv Hinneryd Hjärnarp Risekatslösa Ränneslöv Skummeslöv Tjärby Torup Östra Karup

Ullstad, Stefan

Agunnaryd Alstad Anderslöv Bjuv Bjärshög Blentarp Bodarp Bollerup Bunkeflo Börringe Bösarp Dalköpinge Falsterbo Finja Fosie Fuglie Genarp Gessie Glostorp Grönby Gylle Gärdslöv Hammarlöv Hemmesdynge Hinneryd Husie Hyllie Håslöv Högestad Kirseberg Kverrestad Källs-Nöbbelöv Källstorp Lemmeströ Lilla Isie Lilla Slågarp Limhamn Maglarp Malmö Mellan-Grevie Möllevången Mörarp Osby Oxie Pjätteryd Räng Simlinge Skanör Skartofta Skegrie Skurup Skårby Slimminge Slätthög Sofielund Stenbrohult Stora Hammar Svedala Svenstorp Södra Åby Södra Åkarp Trelleborg Tullstorp Tygelsjö Vellinge Verum Villie Virestad Visseltofta Västra Alstad Västra Ingelstad Västra Skrävlinge Västra Tommarp Västra Vemmenhög Västra Vemmerlöv Ystad Östra Ingelstad Östra Klagstorp Östra Torp

Ulriksson, Stefan och Pia

Arvika Björketorp Bollebygd Brunskog Bällefors Flistad Folkärna Forshem Fredsberg Fryksände Fägre Fässberg Garpenberg Gräsmark Gunnarskog Gunnilbo Götlunda Hjälstad Hömb Malung Mangskog Ransäter Sunne Tived Torslanda Torsö Töreboda Undenäs Visnum Västra Ämtervik Östra Ämtervik

Unnerstad, Lars

Alanäs Alsen Asmundtorp Berg Björnekulla Bollnäs Brunflo Felestad Fjällsjö Floda Frillestad Frösö Gottröra Gåxsjö Hackås Hammerdal Hedesunda Helsingborg Husby-Rekarne Höja Julita Kropp Kågeröd Källs-Nöbbelöv Lit Mo Nordingrå Norra Skrävlinge Norrvidinge Ockelbo Offerdal Ore Ottarp Oviken Perstorp Ramsele Rebbelberga Reslöv Riseberga Rödön Röstånga Sireköpinge Stenestad Stora Malm Ström Söderala Torp Torrlösa Torshälla Tåssjö Vedby Villie Västra Broby Västra Tunhem Ystad Östra Karaby Östra Vingåker

Vahlin, Hans och Ingegärd Qvarnström

Anundsjö Forshem Haverö Junsele Lillhärdal Mora Sidensjö Skorped Storsjö Torp Vemdalen Älvros

Valfridsson, Ivan

Burseryd Gryteryd Långaryd Södra Hestra Villstad

van den Berg, Pieter och Lisbeth

Acklinga Daretorp Dimbo Fullösa Gåsborn Medelplana Mellby Nås Otterstad Rackeby Rämmen Strö Sunnersberg Suntak Synnerby Torsö Tyngsjö Tådene Västerplana Vättak Vättlösa

Viksten, Bengt

Burträsk Norsjö Skellefteå

Viktorsson, Tord

Bolum Borgunda Bäreberg Forshem Horn Hornborga Håkantorp Häggesled Häggum Härjevad Jung Järpås Kvänum Medelplana Mellby Rådene Saleby Skara Skånings-Åsaka Stenstorp Stora Mellby Tranum Tådene Åsenhöga Österplana Öttum

Vildtörne, Lars

Falu Kristine Fors Färila Hammerdal Håsjö Hölö Junsele Liden Ljustorp Njutånger Nätra Ragunda Själevad Ådals-Liden

Wahlberg, Gunnar och Christina

Burträsk Skellefteå Umeå

Wahlgren, Robert

Asarum Bollerup Hannas Hishult Hällaryd Hörup Ivetofta Jämshög Kverrestad Kyrkhult Mjällby Mörrum Skånes-Fagerhult Sölvesborg Ullstorp Västra Broby Ysane Örkelljunga Östra Eneby

Wahlström, Kicki

Allhelgona Ask Askersund Attmar Blentarp Borgsjö Bosjökloster Brönnestad Bunge Bygdeå Bäckebo Börstil Delsbo Drothem Ekebyborna Everlöv Forsa Färila Förlösa Gnarp Grangärde Gryt Harmånger Hassela Haverö Holm Hudiksvall Håssjö Hällesjö Hällestad Hässjö Högsjö Idenor Ilsbo Indal Kalvesten Kengis Liden Ljusdal Ljustorp Luleå Lyngby Lögdö bruk Lövånger Motala Mönsterås Njurunda Nora Nysätra Ore Oxie Perstorp Piteå Ramundeboda Rogsta Ryssby Råneå Rödön Sankt Olof Selånger Skellefteå Skön Smedstorp Sollefteå Styrnäs Stöde Sättna Sövde Timrå Torp Tosterup Tryserum Tuna Undenäs Vomb Västra Ny Åby Ålem Älvsbyn Östra Ed Östra Skrävlinge

Wahlström, Robert

Augerum Hjorted Malmö Skara Tjurkö Visby

Wahlund, Maud

Alingsås Alunda Askeryd Bredestad Brunnby Hemsjö Hjälsta Mjölby Rök Skokloster Skäfthammar Stengårdshult Svanshals Sörby Vist Väderstad Västra Ryd

Wallbring, Mats

Almunge Biskopskulla Boglösa Bred By Dingtuna Edebo Enköping Falun Film Forsmark Fröshult Fröslunda Gamla Uppsala Giresta Husby-Sjutolft Härkeberga Härnevi Knutby Leksand Lillkyrka Litslena Ljusterö Långtora Mora Möklinta Norrby Nysätra Näsby Riala Roslags-Kulla Sala Simtuna Skogs-Tibble Skultuna Sparrsätra Stora Kopparberg Teda Torstuna Vadsbro Villberga Vittinge Vårfrukyrka Västerås-Barkarö Älvdalen Österlövsta Österåker

Wallenborg, Jan-Christer Olof

Ekebyborna Gammalkil Grebo Hannäs Kinda Kisa Klockrike Kärna Kättilstad Linköping Nykil Tidersrum Tjärstad Tryserum Varv och Styra Vårdnäs Åtvid

Waller, Claes-Göran

Alunda Grythyttan Gustav Adolf Gåsborn Hällefors Morkarla Rämmen Stora Tuna

Wallgren, Henrik

Engelbrekt Guldsmedshyttan Hille Hjulsjö Julita Järnboås Järpås Lerbo Levene Lindesberg Ljusnarsberg Nacka Nora Otterstad Skarstad Sköldinge Stora Malm Torsö Valbo Västra Vingåker Ärla

Wallgren, Lars

Allerum Arboga Barkeryd Borgsjö Bosjökloster Bro Brönnestad Fellingsbro Finnerödja Fägre Gagnef Godegård Gustafs Husby Jämshög Kila Kristianstad Leksand Lerbäck Lidhult Malma Medåker Murum Mölltorp Romfartuna Stora Skedvi Stockholm Stora Tuna Strängsered Säter Söderbärke Södra Unnaryd Tieerp Tjällmo Tuna Uppsala Västra Skedvi Äppelbo Österlövsta

Wallin, Johan

Högestad Ottarp Svensköp Äsphult Äspinge Östra Sallerup Östra Vram

Weiler, Irene och Göran

Ambjörnarp Berghem Björskog Brismene Bro Dunker Fritsla Gillberga Gällstad Hössna Ingatorp Karbenning Kinna Kolbäck Köping Lindesberg Lista Lommaryd Malma Mjöbäck Munktorp Ramnäs Redslared Rytterne Sandhult Skene Skephult Stora Malm Sura Säby Sätila Torestorp Torpa Torstuna Tostared Vänersborg Västermo Älekulla Öja Örby Öxabäck

Wennerholm, Ian

Bjälbo Enköping Falun Grönahög Kvenneberga Marbäck Norrbärke Resmo Skövde Slätthög Stockholm Stora Tuna Torsång Vårfrukyrka Östersund

Wernqvist, Peter

Allhelgona Appuna Asby Bankekind Bankeryd Bjälbo Björsäter Brismene Brunflo Bälaryd Börstig Dalhem Daretorp Drothem Döderhult Ekeby Eskilstuna Kloster och Fors Fasterna Fivelstad Flisby Floda Fägre Gamleby Gammalkil Gladhammar Grangärde Grebo Gärdserum Gävle Hammarö Hannäs Hed Herrberga Hjorted Hogstad Hov Husby-Rekarne Högby Jönköping Karlskrona Krisdala Krokek Ljusnarsberg Ljusne Lofta Lyrestad Lännäs Malingsbo Misterhult Mjölby Motala Murum Norrköping Nykil Näshulta Odensvi Revsund Rimbo Rumskulla Rö Silbodal Silvberg Skederid Skedevi Skepptuna Skinnskatteberg Skänninge Stockholm Sundborn Sundsjö Svanshals Södra Vånga Tryserum Tuna Tärby Ukna Vadstena Valbo Varnum Vinnerstad Virserum Visnum Visnum-Kil Vreta Kloster Vånga Väderstad Värna Västra Ed Västra Husby Västra Ryd Västra Vingåker Yxnerum Åsbo Åtvid Ölme Österåker Östra Ryd Östra Vingåker

Westberg von Stöckel, Anne Gladhammar Hallingeberg Hjorted Odensvi Svennevad Västrum

Westerberg, Stefan och Lena

Amnehärad Arnäs Backaryd Balkåkra Bjäresjö Björklinge Bräkne-Hoby Bälinge Börje Börstil Edebo Ekeby Film Gudmuntorp Hallaröd Harg Hova Högsjö Hökhuvud Höör Knutby Kågeröd Levene Morkarla Nora Nordmaling Norra Rörum Ryda Sidensjö Själevad Skuttunge Skårby Skäfthammar Snårestad Styrnäs Tuna Ullånger Valö Vendel Vibyggerå Viksta

Westin, Paul

Eker Flen Floda Forsmark Julita Knista Lilla Mellösa Tysslinge Väse Västra Ny

Westman, Per Olof

Broddetorp Bällefors Daretorp Dimbo Forsby Fredsberg Fridene Fröjered Fägre Hångsdala Häggum Korsberga Leksberg Ljunghem Locketorp Norra Fågelås Norra Lundby Segerstad Skörstorp Skövde Södra Fågelås Tibro Undenäs Valstad Varnhem Varola Vartofta-Åsaka Varv Yllestad Älgarås Östra Gerum

Widheden, Ingemar

Bro Foss Svarteborg

Wihlborg, Ingold

Andrarum Balkåkra Benestad Bollerup Bolshög Borrby Ekshärad Finja Fågeltofta Gladsax Glemminge Gärsnäs Hagfors Hammenhög Hannas Harlösa Hörup Höör Ingelstorp Järestad Lund Lyby Löderup Norra Råda Onslunda Riseberga Röddinge Rörum Sankt Olof Simris Simrishamn Smedstorp Stiby Stora Herrestad Stora Köpinge Södra Åsum Sövde Tosterup Tryde Vallby Valleberga Vissefjärda Vitaby Västra Vram Ystad Östraby Östra Hoby Östra Nöbbelöv Östra Tommarp Östra Vemmerlöv Öved

Wiik, Sven-Erik

Skellefteå

Wikdahl, Anders

Arnäs Gideå Grundsunda Själevad Skellefteå Ullånger Vibyggerå Örnsköldsvik

Wiklander, Ulf

Alnö Anundsjö Arnäs Attmar Bjurholm Bjärtrå Björna Borgsjö Boteå Brunflo Bygdeå Dal Ed Eda Edsele Fjällsjö Fors Forsa Fryksände Gideå Glava Graninge Grundsunda Gräsmark Gudmundrå Gålsjö Hanebo Helgum Hemsö Häggdånger Hällesjö Härnösand Hässjö Högsjö Idenor Indal Junsele Leksand Ljustorp Långsele Lövånger Mo Multrå Nederkalix Nederluleå Njurunda Nora Nordingrå Nordmaling Nysätra Nätra Ragunda Ramsele Resele Revsund Rättvik Selånger Sidensjö Själevad Skog Skorped Skön Skönsmon Stavnäs Stigsjö Styrnäs Stöde Sunne Sånga Säbrå Söderala Timrå Torp Torsåker Torsö Trehörningsjö Tuna Tåsjö Ullånger Umeå Vibyggerå Viksjö Vilhelmina Vitsand Ytterlännäs Ådals-Liden Överlännäs

Wiklund, Alf

Byske Fällfors

Wikström, Christer

Arnäs Attmar Bergsjö Bjurholm Bjuråker Bollebygd Borgsjö Burträsk Bygdeå Fjällsjö Gideå Grundsunda Hassela Njurunda Nordmaling Nysätra Sandhult Själevad Skellefteå Stora Lundby Sävar Torp Torpa Tuna Töllsjö Umeå Östad

Wikström, Inger med make

Anundsjö Arnäs Askersund Bergsjö Billingsfors Bjuråker Burträsk Faringe Film Gideå Grundsunda Gräsmark Hassela Häggdånger Indal Karlskoga Kroppa Lena Ljustorp Lungsund Lysvik Lögdö bruk Lövånger Nordmaling Skellefteå Stavby Sunne Södra Råda Tånnö Umeå Valö Våxtorp Vännäs Väse Åre Ölme

Wikström, Lena

Lövånger Skellefteå

Wikström, Ted (Junior)

Anundsjö Dorotea Fjällsjö Hammerdal Sollefteå Ström Tåsjö

Wilhelmsson, Karl

Asby Bankekind Björkeberg Flistad Fornåsa Frinnaryd Gammalkil Godegård Horn Hycklinge Högby Kisa Malexander Mjölby Motala Normlösa Norra Vi Nykil Rappestad Skeda Skänninge Svinhult Tidersrum Tjällmo Tjärstad Ulrika Veta Vikingstad Vist Vårdnäs Västerlösa Västra Eneby Västra Harg Älvestad Örtomta Östra Tollstad

William-Jörgensen, Mikael och Hartelius, Margareta

Allerum Billinge Bjuv Bårslöv Börringe Emmislöv Farhult Farstorp Fellingsbro Frillestad Göteborg Helsingborg Hishult Hova Hästveda Kristianstad Kropp Landskrona Lund Lur Malmö Norra Råda Norra Vram Raus Reslöv Räng Röddinge Sireköpinge Steneby Stoby Tanum Västra Skrävlinge Österlövsta Östra Broby Östra Sallerup

Wilner, Bertil

Bottnaryd Bösarp Eskilstorp Gamleby Glimåkra Gullarp Hammarlöv Hököpinge Klippan Kullerstad Köping Lilla Bedinge Lilla Isie Malmö Osby Simlinge Skepparslöv Skurup Svedala Svenstorp Södra Åby Vittsjö Västra Alstad Östra Klagstorp

Winér, Lennart

Bollerup Bolshög Borlunda Bosarp Börringe Drängsered Glemminge Harlösa Ivetofta Kiaby Krogsered Kverrestad Lyngby Näsum Raus Rya Röstånga Skabersjö Skarhult Skrea Smedstorp Stafsinge Stehag Stiby Svensköp Södra Sandby Sankt Peters kloster Tryde Ullstorp Vinberg Västra Sallerup Årstad Östra Strö

Wingren, Mikael

Sölvesborg

Winnberg, Richard

Alsen Anundsjö Arjeplog Arvidsjaur Avesta Barsebäck Berg Bjurholm Borgsjö Brunflo Bräcke Burträsk Bygdeå Degerfors Dorotea Frostviken Frösö Gudmundrå Gåsinge Gällivare Hackås Hammerdal Haverö Hotagen Hudiksvall Häggenås Hälsingtuna Härnösand Junsele Jämshög Jörn Kvikkjokk Landskrona Lit Luleå Lycksele Långsele Nederluleå Njurunda Nora Nordmaling Norsjö Nyhem Näs Offerdal Oviken Piteå Revsund Råneå Rödön Själevad Skellefteå Skinnskatteberg Sorsele Stensele Stigsjö Stockholm Ström Stugun Sunne Sveg Torp Undersåker Vilhelmina Visby Ådals-Liden Ås Åsele Östersund Överkalix Övertorneå

Winsløw, Kim

Helsingborg Hästveda Kviinge Vinslöv

Wirell, Marianne

Askeby Bankekind Björkvik Björsäter Bälinge Börrum Dagsberg Drothem Ekerö Eskilstuna Kloster Flen Floda Fogdö Forssa Furingstad Färnebo Gistad Grebo Grängesberg Gustav Adolf Gårdeby Habo Hjälmseryd Husby-Oppunda Husby-Rekarne Hyltinge Häradshammar Julita Katrineholm Kila Kimstad Kinna Kisa Konungsund Krokek Kuddby Kvillinge Kättilstad Landeryd Lerbo Lilla Malma Ljusnarsberg Lunda Löt Mellösa Mjölby Mogata Norra Råda Norrköping Nyköping Näshulta Ramsberg Ransäter Ringarum Risinge Sankt Anna Skällvik Skärkind Skärstad Sköldinge Skönberga Stigtomta Stora Malm Styrstad Sundre Tingstad Tåby Törnevalla Virestad Värna Västra Husby Västra Vingåker Årdala Öja Örtomta Österåker Östra Husby Östra Stenby Östra Vingåker

Wiss, Lars-Erik

Eda Fryele Fröskog Gällaryd Nydala Sorunda Tofteryd Tydje Tösse Åmål Ånimskog

Wåhlin, Dick och Helena

Arby Björsäter Bäckebo Dalhem Djursdala Ekebyborna Fliseryd Grebo Gärdserum Hannäs Horn Kättilstad Landeryd Mörbylånga Oppeby Södra Vi Tjärstad Ukna Vadstena Vickleby Värna Västervik Yxnerum Åby Åtvid

Wåård, Therese

Almunge Alster Bjuråker Borås Brandstorp Bro Dannemora Ed Eslöv Film Fors Frykerud Fryksände Funbo Grava Gråmanstorp Harg Hångsdala Höja Järvsö Kroppa Lena Norra Ullerud Nyed Ransäter Rasbo Rasbokil Slöta Smula Stavnäs Sunne Suntak Valö Vendel Visnum Väse Ånimskog Åsarp Ölme Östhammar Östra Fågelvik Östra Ullerud

Wängermark, Lasse och Weijland, Ingalill

Ekshärad Grythyttan Järna Kvistbro Nås Ovanåker Säfsnäs Söderhamn

Zachrisson, Olof

Adelöv Asker Askeryd Balingsta Bergunda Bettna Brunskog Bälinge Danderyd Daretorp Ed Ekeby Ekerö Estuna Floda Forsmark Frändefors Gällaryd Gävle Husaby Hyltinge Hällestad Hässleholm Julita Järfälla Jönköping Kalmar Karbenning Karlskrona Karlstad Kila Kristianstad Kristinehamn Kärda Lenhovda Lillkyrka Linköping Locknevi Låstad Länghem Länna Malma Malmö Medelplana Motala Nora Norrtälje Nye Nyköping Näsby Orkesta Osby Otterstad Ransäter Rasbokil Ringarum Råda Sala Sillerud Skederid Stockholm Strö Sunne Söderköping Södra Fågelås Tensta Tofteryd Tryserum Trävattna Tvärred Uppsala Vadstena Vinslöv Vittskövle Värmdö Västa Tollstad Ytterselö Ängsö Öja Österlövsta Österåker Östra Ny Östra Ryd

Zandhers, Birgitta

Anundsjö Arbrå Boteå Ed Färlöv Härnösand Junsele Långsele Lyngsjö Sollefteå Styrnäs Stöde Torp Vä Ystads Sankta Maria Ådals-Liden

Zettby, Rickard

Adelöv Aringsås Asby Bankeryd Björsäter Blädinge Bottnaryd Byarum Flen Gladhammar Grebo Gränna Gunnilbo Haurida Hed Köping Landeryd Linderås Lindesberg Linköping Lommaryd Malma Munktorp Norberg Normlösa Norrbärke Norrköping Ramnäs Ramsberg Rystad Skinnskatteberg Skärkind Sura Säby Söderbärke Söderköping Vireda Vist Vårdnäs Vårdsberg Värna Västanfors Västerås Yxnerum Åtvid Ölmestad

Zetterlund, Gunnar

Amnehärad Arvika Ekshärad Frykerud Färnebo Gräsmark Gustav Adolf Lungsund Lysvik Norra Råda Ransäter Stora Kil Sunne Västra Ämtervik Östmark Övre Ullerud

Zetterqvist, Ola

Ununge Väddö Österlövsta

Åhlander, Fredrik

Asmundtorp Barsebäck Borrby Brandstorp Filipstad Finja Forshälla Foss Grythyttan Göteborg Harmånger Hedemora Helsingborg Håby Hållnäs Hällefors Järrestad Kalmar Kolbäck Krokstad Kvistofta Locknevi Lund Marstrand Nor Norra Skrävlinge Norrvidinge Reslöv Riseberga Ryssby Skanör Stockholm Stora Tuna Svarteborg Tjureda Uddevalla Vadstena Varberg Värö Västerås Östra Karaby

Åhman, Bengt

Algutstorp Barkeryd Bergstena Borgstena Bredared Bringetofta Bäckaby Fristad Horla Hylletofta Höreda Kullings-Skövde Ljur Myresjö Norra Ljunga Norra Sandsjö Nårunga Nässjö Ornunga Skogsbygden Södra Björke Tämta Vallsjö Ödenäs

Åhman, Rolf

Burträsk Byske Luleå Lövånger Nysätra Piteå Skellefteå Skinnskatteberg Ytterstfors

Åkerberg, Kerstin

Bergsjö Borgsjö Falun Forsa Gävle Hassela Holm Hållnäs Hässjö Liden Ljustorp Mora Njurunda Orsa Ovansjö Selånger Skön Sollerön Stora Kopparberg Stora Tuna Stöde Sundborn Sättna Tierp Torp Tuna Årsunda Öregrund Österlövsta

Åkerman, Torbjörn

Burträsk Hietaniemi Jukkasjärvi Karl Gustav Nederkalix Nederluleå Nedertorneå Piteå Svanstein Sävar Tavelsjö Umeå Överkalix Övertorneå

Åkesson, Joakim

Annelöv Bara Billinge Bolshög Dagstorp Emmislöv Fjälkinge Färlöv Gammalstorp Gladsax Gualöv Gustav Adolf Hyby Håstad Härlunda Ivetofta Ivö Kiaby Lilla Beddinge Norra Åsum Nosaby Nymö Näs Näsum Reslöv Rinkaby Skegrie Skurup Snöstorp Svedala Sölvesborg Söndrum Trelleborg Trolle-Ljungby Vinslöv Örsjö Österslöv Östra Broby Östra Torp

Ålund, Björn

Ekebyborna Graninge Gudmundrå Härnösand Indal Långsele Lögdö bruk Stigsjö Stora Mellösa Säbrå Torsåker Viksjö Ytterlännäs

Åslund, Per-Arne

Alanäs Anundsjö Ed Edsele Fjällsjö Graninge Helgum Holm Hällesjö Indal Junsele Liden Långsele Ragunda Ramsele Resele Selånger Sidensjö Skön Stöde Torp Torsåker Voxna Ådals-Liden Åsele

Åström, Lars

Alsen Anundsjö Arnäs Axberg Boteå Dal Frösö Gnarp Hackås Häggdånger Hässjö Indal Leksand Ljustorp Lögdö bruk Marieby Normlösa Näs Offerdal Oviken Revsund Rödön Sidensjö Själevad Skellefteå Skorped Skultuna Stora Kopparberg Sunne Sånga Timrå Tuna Östersund Överlännäs

Åström, Susanne

Arjeplog Arvidsjaur Burträsk Jukkasjärvi Luleå Malå Nederkalix Nederluleå Nysätra Onsala Piteå Råneå Skellefteå Överkalix Överluleå Övertorneå

Öberg, Anders

Akebäck Alskog Anga Ardre Atlingbo Badelunda Bara Barlingbo Björke Boge Bro Bunge Bäl Dalhem Ekeby Endre Eskelhem Fleringe Fole Follingbo Fröjel Gammelgarn Ganthem Garde Godegård Gothem Grötlingbo Guldrupe Hall Halla Hammar Hamra Hangvar Hejde Hejdeby Hejnum Hellvi Hogrän Hörsne med Bara Kastlösa Klinte Källunge Lerbäck Lokrume Lummelunda Lärbro Martebo Mörbylånga Norrlanda När Othem Resmo Roma Rone Rute Sanda Sjonhem Stenkumla Stenkyrka Tingstäde Torslunda Undenäs Vall Vallstena Vamlingbo Vickleby Viklau Visby Vänge Väskinde Västergarn Västerhejde Väte Öja Östergarn

Öberg, Bo

Asker Björksta Bodarne Brännkyrka Bälinge Bärbo Edsberg Enköpingsnäs Frustuna Gryt Gåsinge Hacksta Helgesta Huddinge Hyltinge Händene Hölö Irsta Järna Karlskoga Kvistbro Kärrbo Lilla Mellösa Lindesberg Lundby Markim Medelplana Mörkö Norberg Ornö Ramnäs Ramundeboda Risinge Rogslösa Romfartuna Skara Skultuna Sköldinge Sorunda Stockholm Svennevad Torsvi Torsåker Trosa Utö Vagnhärad Vårdinge Värmdö Västerhaninge Västerljung Västerås Västra Ed Västra Vingåker Ösmo Österhaninge Österplana Östhammar Överjärna

Öberg, Christer

Gällivare Hietaniemi Jokkmokk Korpilombolo Luleå Markaryd Nederkalix Nederluleå Norrfjärden Pajala Piteå Råneå Skellefteå Älvsby Överkalix Överluleå Övertorneå

Öhrn, Gunnar och Sjunnesson Öhrn, Elisabeth

Agnetorp Allerum Askersund Attmar Ausås Barkåkra Berg Berga Bjurbäck Bjurum Bjärklunda Björnekulla Björsäter Boda Borgunda Bottnaryd Bredsäter Broby Brännkyrka Båstad Böja Daretorp Edsbro Eggby Ek Ekeby Enköping Enskede Enåsa Eskilstuna kloster Essunga Farstorp Fivlered Flakeberg Flen Flistad Flo Forshem Främmestad Fröjered Fullösa Fyrunga Fägre Färed Färentuna Fässberg Gillstad Gryt Götene Götlunda Habo Hangelösa Hassle Hasslöv Helsingborg Hinneryd Hishult Hjärnarp Hogstad Holmestad Horn Hovby Huddinge Husaby Hägersten Händene Härad Härja Härlunda Hässleholm Hässlunda Höganäs Hössna Istrum Jonstorp Jung Järpås Kattarp Kestad Kinne-Kleva Kinne-Vedum Knätte Kvidinge Kvänum Kållands-Åsaka Källby Kölaby Kölingared Laske-Vedum Ledsjö Leksberg Lena Lerdala Levene Liared Lidköping Lilla Mellösa Lindärva Ljusnarsberg Lugnås Lyrestad Långared Längjum Länna Mariestad Markaryd Marum Medelplana Mellby Mora Munka-Ljungby Norra Härene Norra Ving Norra Vram Norra Vånga Norra Åkarp Norra Åsarp Odensåker Orsa Ova Rebbelberga Rya Råda Röke Saleby Sandhem Sankt Peters kloster Sil Skallmeja Skara Skeby Skånes-Fagerhult Skånings-Åsaka Skälvum Skärv Skön Skövde Stenum Stockholm Stöde Sunnersberg Sventorp Synnerby Säby Sävare Södra Fågelås Tibro Tidaholm Tisselskog Torp Torsö Tranemo Trässberg Tun Tåssjö Tåstarp Töreboda Törnsfall Ullasjö Ullervad Undenäs Utby Utö Valbo-Ryr Varnhem Vinköl Våxtorp Välinge Väsby Västerljung Västerplana Västra Gerum Västra Sönnarslöv Vättlösa Yllestad Åker Älmhult Ängelholm Örby Örkelljunga Örsås Össjö Österplana Öttum

Önnberg, Gunilla

Dalby Dalstorp Ekshärad Finnekumla Fryksände Grava Gräsmark Gunnarskog Hille Högbo Lysvik Norra Ny Ockelbo Ovansjö Skog Sunne Sunnemo Torsåker Tranemo Östmark

Öquist, Anders

Arjeplog Badelunda Berg Björksta Bred Dala Flo Fredsberg Friel Gillberga Halna Hassle Järpås Kila Lena Lyrestad Mellby Nederkalix Nederluleå Norberg Nårunga Ransberg Romfartuna Ryda Råda Stockholm Sunnersberg Svinnegarn Särestad Taxinge Teda Tengene Toresund Tun Undenäs Uppsala Uvered Valstad Vårdinge Västanfors Ängsö Örslösa

Örnhäll, Boris

Abild Alfshög Askome Eftra Finja Flo Fors Foss Fuxerna Gärdhem Harplinge Hjärtum Håby Kvibille Köinge Ljungby Långaryd Morlanda Morup Okome Perstorp Rolfstorp Romelanda Rommele Röke Sibbarp Skepplanda Skrea Slättåkra Slöinge Snavlunda Stala Svarteborg Svartrå Vapnö Vessige Vinberg Västerlanda Västra Tunhem Upphärad Årstad Åsbräcka

Östberg, Maria

Attmar Bergsjö Bjuråker Bollnäs Fryksände Grangärde Gunnilbo Hassela Njurunda Skön Stöde Torp Tuna Väddö

Österman, Tore

Gräsmark Gärdslöv Ljusterö Lohärad Länna Önnarp

Östling, Lars

Björkvik Floda Frötuna Gävle Harbo Julita Nora Valbo Virestad Älvkarleby Österlövsta Östervåla

Östling, Patrik

Asker Askersund Börje Edsberg Finnerödja Garpenberg Gävle Götlunda Hackvad Hallsberg Hardemo Helga Trefaldighet Hova Kil Kräcklinge Kumla Lyrestad Längbro Norrbärke Sandviken Skutskär Snavlunda Söderbärke Söderfors Tierp Tolfta Tångeråsa Valbo Viby Vintrosa Västland Älgarås Älvkarleby Örebro

Östman, Bo

Almby Ed Graninge Helgum Lillkyrka Långsele Låssa Vendel Voxna Ytterlännäs

Östman, Michael

Alnö Alsen Alster Anundsjö Arboga Arnäs Attmar Berg Bergsjö Bjärtrå Björna Björsäter Bollnäs Borgsjö Boteå Brunflo Burträsk Bygdeå Dal Drothem Ed Edsele Enånger Falun Fellingsbro Finnerödja Fjällsjö Fors Fryksände Frösö Galtströms bruk Gideå Graninge Grundsunda Gräsmark Gudmundrå Gunnilbo Gålsjö Gävle Hammerdal Harmånger Hassela Hedemora Helgum Hemsö Hjulsjö Holm Hudiksvall Håsjö Håtuna Häggdånger Hällesjö Härnösand Hässjö Högsjö Indal Junsele Karbenning Kärna Leksand Liden Lit Ljusdal Ljusnarsberg Ljustorp Luleå Lund Lycksele Lysvik Långsele Lögdö bruk Lövånger Mangskog Mo Motala Multrå Munktorp Nederkalix Nederluleå Nianfors Njurunda Njutånger Nora Nordingrå Nordmaling Norrala Norra Åkarp Nyköping Nätra Offerdal Ore Ovansjö Ovanåker Oviken Piteå Ragunda Ramsberg Ramsele Ramundeboda Resele Revsund Romfartuna Rättvik Rödön Segersta Selånger Sidensjö Själevad Skellefteå Skog Skokloster Skorped Skön Sollefteå Stensele Stigsjö Stockholm Stora Tuna Ström Stugun Styrnäs Stöde Sundsvall Sunne Sveg Sånga Säbrå Säfsnäs Sättna Söderala Tillinge Timrå Torsåker Trehörningsjö Tuna Tynderö Tysslinge Tåsjö Tännäs Ullånger Umeå Undersåker Valbo Vibyggerå Viksjö Vilhelmina Vitsand Voxna Västanfors Västra Ämtervik Ytterlännäs Ådals-Liden Åker Åre Åsele Älvdalen Öja Övergran Överlännäs

Östvall, Rolf

Bankeryd Bottnaryd Fryele Gällaryd Gällstad Hakarp Jönköping Kölingared Liared Voxtorp Österåker

 

Sök bland de cirka 800 forskare som är länkade till den här sidan. Här är du inte begränsad till att söka församlingsnamn.
Uppdaterad 2013-04-06.
Jag vore tacksam för påpekanden om fel i tabellen. Meddela mig om någon länk inte längre fungerar. Jag tar också tacksamt emot meddelanden om nya länkar till släktforskare med antavlor e.d. Klicka här

© Jan Setréus